Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Csináltam új képeket a rendszerről :)

 

Erőmű plusz DVD játékosok:

 

http://img64.imageshack.us/i/dsc00005k.jpg/

Távlati kép a glóriafényben tündöklő kütyükről :D

 

http://img684.imageshack.us/i/dsc00001f.jpg/

 

A háttér használat közbeni állapotban, máskülönben az ajtó elől azért elkerül a hangsugárzó :lol: :

 

http://img684.imageshack.us/i/dsc00003gi.jpg/

 

No és természetesen nem maradhat ki a KERESZTAPA munkaállomása se a képből :clap2:

 

http://img64.imageshack.us/i/dsc00004q.jpg/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg csak a közeli bevásárló központokban van BluRay filmeket venni :clap2:

Holnap viggyázzatok rá, az ElectroWorldben sok a film, nehogy úgy elköltse a pénzét, hogy a mozira és a hazajutásra ne maradjon neki :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ez élmény-gyilkos elrendezés. Valahogy szélesebbre kellene állítani a két hangfalat. Úgy jobb tere lenne. Így inkább üvölt, mintsem kényeztetne. :clap2:

Meg érdemes a hangfalak alá kis tüskéket tenni. Akkor nem rezonál be annyira a polc meg a padló.

Valami normálisabb képet akarunk, ahol sötétben nyomul valami HD-bestia. Amúgy szép méretes trubadúrláda. :):P

 

Vasárnap remélhetőleg rend lesz a lakásban (konyha+fürdőszoba felújítás volt :P ) és akkor én is felnyomok valami képet a cuccról.

Köszi Lada! Ez az elrendezés a kezdetek óta, nekem megfelel így is. Valószínűleg másképp elrendezve jóval nagyobb élményt nyújtana, de erre sajnos nincs lehetőség. Kíváncsi vagyok a cuccaidra!

 

 

Hát Ody, ez nagyon ocsmány így együtt. Jobb lenne, ha mindettől nagyon gyorsan megszabadulnál, én azt mondom. Mondjuk, odaadhatnád nekem :D

Viccet félre téve, csak azt tudom mondani, amit már annyiszor mondtam: De jó neked! Gyönyörűen fest. Egyszer remélem nekem is lesz ilyenem... :D

Biztos lesz majd rá kereted. Csakhogy akkor Te már hologramos házimozit fogsz majd nézni és én folyatom a nyálam. :D

 

 

Gratulálok hozzá Ody.John Rambot azért próbáld ki. :D
Ha Oldie kiírja nekem HD -ben akkor megnézem. :D

 

 

Csináltam új képeket a rendszerről :D
Nagyon jól néznek ki, de hogy mind Panasonic.... :D Nem is mondtad, hogy ennyire kedveled ezt a márkát.

 

 

Skaccok, nekem van egy olyan érzésem, hogy Ody most valami szempakolás alatt "gyógyul". Éccaka tutti kifolyatta a szemét a pixeleken :lol:
Elég fáradt voltam tegnap, és ma is dolgoztam. Az alapos élvezkedésre még várni kell, de hamarosan írok bővebb beszámolót. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Oldie kiírja nekem HD -ben akkor megnézem. :D

Nincs BR íróm sajna.

 

 

Nagyon jól néznek ki, de hogy mind Panasonic.... :D Nem is mondtad, hogy ennyire kedveled ezt a márkát.

Hey, hát ki ajánlotta neked elsősorban a márkát? :clap2:

 

Amúgy elrendezés ügyileg tényleg kezdj valamit, mert nem tudod mitől fostod meg magad. Olyan nincs, hogy egy szobát ne lehetne átrendezni :) Ilyenbe már van tapasztalatom, adtam tanácsokat ismerősőknek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem mi a gond a hangfalaiddal Ody...

Hogy értitek, hogy élmény-gyilkos meg ez úgy nem jó, meg át kell rendezni a szobát?

Az első tér így olyan mintha mono-hangrendszere lenne. Nincs tér. Hihetetlen sokat tud ám számítani, hogy a fronthangfalaid egy méterre, vagy pl három méterre vannak egymástól. Még én is húznám széjjelebb az enyéimet, da a falak útban vannak :clap2:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs pénzem center hangfalra. :P
Ody, eskű most együttérzően megpaskolnám a vállad. :D Te, te szegény...te :)

 

Amúgy a magos oldalon volt pár gigában pár 1080i -s tesztanyag. Gondoltam rád, hogy leszedem neked, de nincs BR íróm. Lefoglaltad volna azzal is magad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értek az ilyen dolgokhoz :)

Honnan tudhattam volna, hogy el kell rakni őket? A center a monitor alatt van, 4 balra, 3 jobbra :D

És ugye ezen felül még rossz fázisban is vannak bekötve? Csak hogy teljesebb legyen az élmény. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mit jelent, hogy rossz fázis? :)
Ajaj, látom itt pár embernél "rossz" kezekbe került a házimozizás :D

Számítógépes hangfalaknál ez nem számít amúgy, mivel egyetlen egy szál tyúkbéllel vannak összekötetésben az erősítős mélynyomóval :P Noh, komolyabb házimozis hangfalaknál ott virít a csatlakozókon a +, és a - jel, illetve színekkel vannak elválasztva az aljzatok. A lényeg, hogy a kábel az erősítőbe csatlakoztatott vége, ugyanabba az aljzatba csatlakozzon a hangfalnál is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, eskű most együttérzően megpaskolnám a vállad. :D Te, te szegény...te :)

 

Amúgy a magos oldalon volt pár gigában pár 1080i -s tesztanyag. Gondoltam rád, hogy leszedem neked, de nincs BR íróm. Lefoglaltad volna azzal is magad. :D

Jó lesz DVD -re is. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam semmi + meg - nincs. A gép hátulján van egy böhöm van elosztó amibe belefér 8 jack dugó. Oda van belekötve a 8 hangfal :) (c, l1-4, r1-3 van rá írva :D )

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajaj, látom itt pár embernél "rossz" kezekbe került a házimozizás :D

Számítógépes hangfalaknál ez nem számít amúgy, mivel egyetlen egy szál tyúkbéllel vannak összekötetésben az erősítős mélynyomóval :D Noh, komolyabb házimozis hangfalaknál ott virít a csatlakozókon a +, és a - jel, illetve színekkel vannak elválasztva az aljzatok. A lényeg, hogy a kábel az erősítőbe csatlakoztatott vége, ugyanabba az aljzatba csatlakozzon a hangfalnál is. :)

Remélem rólam nem feltételeztél ekkora tudatlanságot? :P azt is tegyük hozzá, hogy az se árt, ha a jobb oldali hangfalat a jobb oldali aljzatba köti az ember. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.