Ugrás a kommentre

HD formátum és a házimozirendszerek


lipi

Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?  

50 felhasználó szavazott

  1. 1. Le kell-e váltani a jelenlegi Dvd formátumot?

    • igen
      15
    • nem
      23
    • nem tudom eldönteni
      10


Ajánlott hozzászólás

Nekem sem tűnik annak :D Én már most átkozom magam, hogy annak idején miért nem vettem inkább mindjárt pc-t és erősítőt+hangfalak, a dvd-lejátszó, erősítő páros helyett. A lejátszom ott porosodik évek óta a tévé alatt, mert mindent géppel játszatok le.

Eddig úgy tűnik, hogy nekem nem lesz asztali BR-lejátszóm se így, se úgy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, ezért (is) érdemes bizonyos időközönként vagy folyamatosan "bújni" a tech oldalakat :) Visszagondolva elég nagy hülyeség volt, hogy novemberben nem néztem be a kiállításon a Dune-sekhez pedig volt nekik külön szobájuk. Tény és való az utóbbi hetekig meg azt se tudtam, hogy elégé elérhető áruk van a funkcióik ellenére :) Mondjuk itt is van felső kategória, a CineMaster 4000 eurós árával :D De az már állítólag a kutyát is elviszi sétálni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne a fenének. Minimum ha kivágnák a fehér szőnyeget és a babanarancsszínű meg a fehér falakat bemázolnák valami sötétebb színre.
Mondjuk feketére. De ki volt az az okos aki világos bútorokat rakott oda... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek ezek az un. Karácsonyi akciók. A nagy hirdetések csak úgy hemzsegnek azokkal az árakkal melyek már fél évvel ezelőtt is megvoltak az adott készülékre. Nem is beszélve a szórásokról mely gyakran ugyanazért a készülékért több tízezres (tv-ket néztem illetve fórumokban olvastam a tapasztalatokat). árkülönbözettel számolnak. :D Vicckategória az egész. Lenyúlják az informálatlan vevőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek ezek az un. Karácsonyi akciók. A nagy hirdetések csak úgy hemzsegnek azokkal az árakkal melyek már fél évvel ezelőtt is megvoltak az adott készülékre. Nem is beszélve a szórásokról mely gyakran ugyanazért a készülékért több tízezres (tv-ket néztem illetve fórumokban olvastam a tapasztalatokat). árkülönbözettel számolnak. :lol: Vicckategória az egész. Lenyúlják az informálatlan vevőt.

 

argep.hu Itt kell megnézni hol vedd meg a készüléket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nem árt ha több összehasonlító oldalt is átbúj az ember. Ha odajutok, hogy realizálódik a vásárlás, tuti nem aprózom el az informálódást.

 

A monitoromat fele olyan olcsón sikerült megvennem az argep segítségével. Elvileg kiírja hol a legolcsóbb Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően jó a cikk, bér én a plazma részleggel annyiban vitatkoznék, hogy nem hülyeség az eco mód. Főleg egy plazmánál! Havi pár száz FT? Az éves szinten több ezer is lehet... Egyébként érdemes megfogadni a tanácsait. Mondjuk vásárlásánál nem is tudod tesztelni a képet, mert nem jó a környezet pl. egy plazmának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően jó a cikk, bér én a plazma részleggel annyiban vitatkoznék, hogy nem hülyeség az eco mód. Főleg egy plazmánál! Havi pár száz FT? Az éves szinten több ezer is lehet... Egyébként érdemes megfogadni a tanácsait. Mondjuk vásárlásánál nem is tudod tesztelni a képet, mert nem jó a környezet pl. egy plazmának.

 

 

Amit nálad láttam májusban egyértelművé tett nálam a plazmát. Elképesztő képe volt a tv-dnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. Pluszban még olvasd el a Prohardver fórumán a plazmatévés topic első hozzászólását. Sőt, maga a topic is nagyon jó, sok a segítő techbuzi :)

 

 

Ok köszi. Persze csak olvasgatom érdeklődésképpen, igazából a távirányítóját nem tudnám most megvenni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit nálad láttam májusban egyértelművé tett nálam a plazmát. Elképesztő képe volt a tv-dnek.

Tényleg szép. De Bomarr -é is szép volt, ne feledd. :) az az igazság, hogy egy plazmára oda kell figyelni, míg az LCD -re nem. Én kifejezetten mozizásra vettem a TV-m, de anyámék, akiknek LCD -jük van, mindahányszor meglátják a képét, el vannak hűlve tőle, hogy milyen szép. :D

 

Oldie Te melyiket favorizálod? :) Ne olyat mondj, ami majd 20 év múlva lesz piacképes. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan már vehetsz egyet.

Az még kicsit odébb van. :) Jó lenne minimum elcsípni majd egy S szériás darabot jövő ilyenkor, de nem fog lefelé görbülni a szám ha esetleg a G modellek is elérhető áruvá válnak :D ( naná, hogy panasonicról van szó)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az még kicsit odébb van. :) Jó lenne minimum elcsípni majd egy S szériás darabot jövő ilyenkor, de nem fog lefelé görbülni a szám ha esetleg a G modellek is elérhető áruvá válnak :D ( naná, hogy panasonicról van szó)

Nálam a G modell bevált. Ez már Pioneer koppintás. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit visszaolvastam az első pár oldalt. Nem semmi, hogy micsoda "bizakodó" előrelátások voltak itt anno a HD-t illetően :D Legjobban mégis az tetszett, amikor Frenkie beírta Dolph Lundgren nevét azok közé akit legszívesebben a sz*r Film+-ra száműzne :lol: Oszt nézd meg, miből lett a cserebogár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit visszaolvastam az első pár oldalt. Nem semmi, hogy micsoda "bizakodó" előrelátások voltak itt anno a HD-t illetően :D Legjobban mégis az tetszett, amikor Frenkie beírta Dolph Lundgren nevét azok közé akit legszívesebben a sz*r Film+-ra száműzne :lol: Oszt nézd meg, miből lett a cserebogár :D

Ott még én is a HD ellen voltam nem? :D Hogy minek az? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis összefoglaló lipi! Engem ez a nagyobb felbontású jövő egyenlőre nem izgat, mert sokat kellene áldozni rá. Új lejátszó (bár lehet, hogy kompatibilis a HD-DVD-vel..., :39: ), új képernyő, ami már több százezer forintba kerül eleve... Akkor még nem beszéltem a jóval több csatornáról, amit ezek a lemezek lehetővé tesznek. Akkor már kell új erősítő, több hangfal, stb...

 

Nagyon meg kell vizsgállni ezt a dolgot, hogy megéri-e majd feccölni bele a sok lóvét. Jelenleg több százezer körül lenne egy ilyen rendszerre való áttérés, azt szem előtt tartva, hogy még élvezhető is legyen a javulás...

 

Számomra még a távoli jövő zenéje ez az egész.

 

:D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit visszaolvastam az első pár oldalt. Nem semmi, hogy micsoda "bizakodó" előrelátások voltak itt anno a HD-t illetően :D Legjobban mégis az tetszett, amikor Frenkie beírta Dolph Lundgren nevét azok közé akit legszívesebben a sz*r Film+-ra száműzne :lol: Oszt nézd meg, miből lett a cserebogár :D

 

 

De azóta Lundgren karrierje felívelőben van az Expendablesnek köszönhetően. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ne feledd, te még nem vagy a végén ennek az egész átállásnak. :D Nincs új erősítőd. :D A hangfalhiányosságról meg nem is beszélve. :P

 

Amúgy ha jól tudom, neked Onkyo erőlködőd van, ugye? Milyen a hangszíne? Nyers, lágy, kiegyenlített...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha jól tudom, neked Onkyo erőlködőd van, ugye? Milyen a hangszíne? Nyers, lágy, kiegyenlített...?

 

Hát...kellene még egy s más, de egyelőre nagyon jó ez is. :) Igen, Onkyo van. Megítélni nehezen tudom, mert nincs viszonyítási alapom. Nekem tökéletes, kiegyensúlyozott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.