Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Egyesek már elemezgették a holofelvételt, és egy weequay-nek látják... Hondo? Megmondom őszintén, én nem látom bele Szerk: na jó, ebben tényleg lehet valami...
  2. Amúgy vajon szándékosan volt elrejtve a kapitány arca? A hangja se volt a stáblistán feltüntetve. Csak nem valami ismerős karakter lesz? Illetve, másik teória még, amit olvastam máshol: a kapitány lehet mégsem halt meg, és most ő lenne az At Attinon a Supervisor?
  3. Jod szerintem egykor tényleg Jedinek tanulhatott. "Amire figyelsz, az a világod" - azért ezt szerintem nem magától szülte csakúgy így szóról szóra . Aztán valami történhetett, hogy elkerült tőlük, és így elzüllött... Talán elrabolta egy kalózbanda a Jediktől? Nagyon kíváncsi leszek az ő háttértörténetére. Maga az epizód egyébként az Indiana Jones 3. részére emlékeztetett, főleg a hegy gyomrában lévő rész, ahol csapdák, meg mindneféle fejtörők között kellett eljutni a "Szent Grálhoz"
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Hát ez tényleg atomjó volt, csak tátottam a szám helyenként
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Sajna szembejött velem már egy spoileres kép, de elég volt, hogy megértsem a szuperlatív jelzőket
  6. https://www.starwars.com/databank/force-lightning "Force lightning is a dark side ability..." Én is mindig úgy gondoltam, hogy igenis vannak a sötét v. világos oldalhoz kapcsolódó képességek, a villámlás pedig a sötéthez kapcsolódik. És a sötét oldali képességekhez a negatív érzelmekből meríti az Erőt a használó - és ezért nem is tetszene, ha Rey ilyesmihez folyamodna akkor, amikor Sidioust elpusztítja
  7. Én nem is mondtam ilyet, hogy "magától szórja" Mit ír erről a regényváltozat?
  8. @Ody Mandrell Ezzel szerintem már elkéstél az AT-AT-k harcászatilag teljesen értelmetlen járművek, viszont nagyon jól néznek ki. A PT-s fénykardpárbajokban rengeteg teljesen felesleges pörgés forgás van, de jól néznek ki. Nem egy új dolog ez, mindig is jelen volt. Annak csak annyi jelentősége volt szerintem, hogy egyfajta felvezetés volt az unoka-csavarhoz. Na de, nem firtatom, másképp látjuk és kész. Többet amúgy sem tudok hozzáfűzni.
  9. Ez már egy fokkal logikusabb, viszont ez már nagyon nem ugyanaz, ahonnan indultunk, hogy Rey újra használta a képességet, amit a Pasaana-n. Ez egy teljesen másik képesség akkor. De hótzicher is csak akkor lesz, ha valami hivatalos forrás megerősíti. Amíg nem, én maradok annál, hogy ez amit most leírtál szépen, hogy egy villámbombát küld Sidiousra, csak szimplán a cool faktor része, többet nem nagyon kell mögé látni. Nem az első és nem is az utolsó dolog, ami ilyen ebben az univerzumban
  10. A fénykardból jön a villám. Nem ő csinálja
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Azt tegyük hozzá, hogy ennek elvileg a 25%-át állja a brit állam. Ezért forgatták az Egyesült Királyságban (és forgatnak még sok más sorozatot ott, mert elég kedvező feltételekkel lehet ezt a 25%-ot bezsebelni). Így már 220-ra csökken a költség, ami amúgy egy 12 epizódos sorozatnál, ahol 45-60 percesek az epizódok, nem annyira elrugaszkodott összeg. Hasonló játékidejű sorozat például a Loki 2. évada, azonban annak feleennyi része van, az 133 millióra jött ki a visszatérítések után. Ahhoz képest teljesen arányban van ez az összeg, sőt, picit még jobb is. És akkor ugye az ennél rövidebb epizódokkal operáló Mandalorian is 100-120 millióba került. Hogy ez a 220 megtérül-e vagy sem, az már egy más kérdés, de az epizódszámot és a játékidőt tekintve arányban vannak a költségek más hasonló sorozatokkal.
  12. Több fórumon is olvastam már ezt azt, hogy Rey maga használt volna villámokat, na azt itt olvastam először semmi nem utal arra, hogy itt Rey villámlott volna, nekem kifejezetten illúzióromboló is lenne, hogy miközben "ő az összes Jedi", még akkor is a sötét oldalhoz kell folyamodnia, hogy legyőzze az öreget. Obi-Wan kardja ugyanazért nem töltődött fel, amiért nem is verte vissza a villámokat, csak szimplán elnyelte őket. Szimplán inkonzisztencia, amit már megszokhattunk korábban is, amikor új dolgokat találtak ki. Engem nem zavar ha nagyon meg kéne magyarázni, azért, mert kevés, és gyenge villámokat kapott, míg Palpatine minden erejével küldte bele az anyagot.
  13. Mikor használta ezt a képességet Rey Sheev ellen? Szimplán a fénykardjaiból jöttek a villámok azután is, hogy az öreg abbahagyta. Egyszerűen csak fel voltak a kardok "töltődve" így azok továbbra is lövellték a villámokat
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Azt írták a forbes.com-on, hogy 290 millió dollárt költöttek a második évadra
  15. Ahhoz valamilyen ingyenes VPN-t javaslok, pl. a ProtonVPN-t, amerikai IP-címmel elérhető lesz. A többi, minőségbeli gond meg akkor ezek szerint tényleg csak technikai probléma (amit ezek szerint a magyar felületen tojnak megoldani - pedig valszeg csak pár sort kellene átírni a kódban), és nem az egyszerűen, hogy a mi régiónkban "nem jár".
  16. 160 dollár az Egyesült Államokban az éves prémium, az jelenlegi árfolyamon 63 ezer forint. Itthon 38 ezer lesz majd jövő nyártól ugyanez
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Egy napra cserélnék vele, annyi elég lenne, hogy én is megnézzem
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Nem tudhatták előre, hogy Carano hogy fog viselkedni. Mondjuk a helyükben akkor inkább átírtam volna Carson Tevára a karaktert és mehetett volna úgy
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Szerintem ez csak a filmes vonalra igaz. A sorozatoknál közel sem ilyen rossz a helyzet
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Az SC is kifogástalanul néz ki szerintem, mégis csak 136 millióba került (szemben a The Acolyte 180 milliójával - amiről azóta már olyan hírek is jelentek meg, hogy 230-ba került). Pénzügyi oldalról valami nagyon félremehetett ennél a sorozatnál
  21. A kövi két részt egy harmadik személy írta, meglátjuk, érződni fog-e
  22. Amúgy volt egy kis Stranger Things utóérzete a rész elejének, mikor úgy tűnik, hogy a bolygó teljesen ugyanolyan, mint At Attin, csak épp minden romos - kicsit az Upside Down jutott róla eszembe
  23. Na, ez volt itt a disztópia, nem az At Attin. Az At Achrannal megalkották az At Attin kontrasztját (csak ha már korábban felmerült, hogy disztópia-e az At Attin) Még mindig szórakoztató a sorozat
  24. Nekem Vane eléggé mellékszereplőnek tűnik abban a bandában, inkább Brutus a főkolompos
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Itt engem egyedül a RJ és Rogue Squadron filmek helyezése lepett meg, alacsonyabbra számítottam

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.