Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Ez már nyáron be lett jelentve amúgy, hogy jön majd egy ilyen
  2. Én láttam cifrábbat, ami még időben is stimmelne Jod/Silvo/Jack nemmás, mint Korkie, akiről ugye, mint tudjuk, Satine és Obi-Wan eltitkolt gyermeke
  3. Azért a "Cannot say" egy elég bevett kifejezés az angolban, nem feltétlen látnám ezt bele, bár érdekes teória Nekem tetszett a rész, nem éreztem időhúzásnak, sőt kifejezetten örültem, hogy haladunk, nemcsak bedobtak valami csattanót a végére, hanem szépen adagolták a dolgokat a rész alatt. És még több, mint fele hátravan
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    https://deadline.com/2024/12/star-wars-mandalorian-grogu-jonny-coyne-1236199540/ Szivárognak az infók lassacskán Az egyik birodalmi hadúr az Árnyéktanácsból szintén visszatér
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ziro? szerintem többet beszélt basicül mint huttul
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Akkor ne mondj ilyeneket, hogy ellentmondanak egymásnak
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Biztos, hogy számít a nézettség, pénzt égetni feleslegesen épeszű stúdió nem fog. Az Obi-Wannak és a Boba Fettnek tudtommal sosem merült fel folytatása komolyabb szinten, gyanítom nem is terveztek ilyet.
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Látom a falnak beszéltem. Sebaj, megismétlem: Szóval várhatod, hogy koppra ugyanakkora legyen, miközben tök más időszakot néznek. Egyébként meg a Luminate-től semmilyen adat nem jött az utolsó részre vonatkozóan, hiszen náluk nem került bele a top 10-be, míg a Nielsennél meg pont 10. lett 335 millióval - ismétlem: egy másik időszakot nézve. Kicsit szemléletesen, hoztam egy gyors skiccet, most épp a Skeleton Crew premierjének hetéről: Zölddel a Luminate által mért időszak, pirossal a Nielsen által mért időszak (majd ha lesz, kb. 1 hónap múlva), sárgával a premier. Így látszik is, hogy a Luminate-nél csak 4 napja volt az epizódoknak "gyűjtögetni" a megtekintéseket. A Nielsennél a teljes hét benne lesz, tehát evidens, hogy az magasabb is lesz - lehet ott a top 10-re is elég lesz. Ez nem azt jelenti, hogy ellent mondanak egymásnak az adatok, hanem azt, hogy almát körtével ne hasonlítsunk, mert felesleges. Luminate-t Luminate-tel, Nielsent pedig Nielsennel. Mindkettő megbízható. Pont.
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Ez az oldal is linkelgetve volt az Akoloitusnál is, akkor is megbeszéltük ezt. A szerkesztésbe linkeltem a módszertant, nincs mögötte semmi komoly mérés. Ezt nem tudom miből szűrted le, eleve más leosztásban nézik a heteket. A Luminate péntektől mér következő csütörtökig, a Nielsen meg hétfőtől vasárnapig, így nem is igazán összehasonlíthatók. De kb. így is lekövették egymást az Akolitusnál is. Hidd el, nem véletlen, hogy ez 2 lett a hivatkozási alap komolyabb hírportáloknál, és nem a többiek
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Ne kezdjük megint... az Akolitusnál bőven jó lecke volt szerintem, hogy a Nielsen és a Luminate kivételével a többivel nem érdemes foglalkozni Itt van leírva amúgy a módszertan: https://flixpatrol.com/about/how-it-works/ Abból feltételezésből indul ki, hogy a Disney+-on a "Trending" (magyarul azt hiszem "Felkapott" a szekció neve) nézettség szerint vannak a sorba elhelyezve a sorozatok
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Ebből csak annyit tudunk, hogy 332-nél kevesebb. Lehet az 331 is Egyébként a következő hetekben még javíthat, meglátjuk hogyan hat a szájhagyomány
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    A Luminate-nél nem került be a top 10-be november 29. és december 5. között. Mivel csak 2-án jött ki a sorozat, ez 4 nap eredménye. A részek összesen 79 perc hosszúak A The Acolyte 210 millió percet ért el első héten ennél a szolgáltatónál (május 31 - június 6). Amaz június 4-én indult, így az egy 3 napos időszak eredménye, és az első két rész 80 perces volt)
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    A Luminate hétfőn szokta kiadni a nézettségi adatokat, a Nielsen pedig kb egy hónappal később
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Érdekes amúgy, hogy ha jól rémlik, az Ahsokától kezdve minden élőszereplős sorozat elején volt felvezető szöveg
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    A lányok korábban érnek általában, a kamaszodó fiúk meg ökörködnek
  16. Igazából ha nincsen semmilyen fennakadás, kb. ennyi idő egy Star Wars filmet leforgatni. A The Last Jedi is eddig tartott, az is hasonlóan sallangmentesen zajlott
  17. Nekem tetszett a gyerkőcök imádnivalóak. Egyébként valahol az E.T., a Karib-tenger kalózai és a Star Wars szerelemgyereke ez a sorozat
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Skeleton Crew
    Most már reklámok is vannak
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    A Lucasfilm állítólag szeretné újra szerződtetni Boyegát (DanielRPK)
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Dehát ott csak szimplán a Főnix sejt települt át az Atollonról a már meglévő Yavini bázisra
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Gilroy mondta az interjúban, hogy benne lesz, hogy hogyan jutottak a lázadók a Yavinra, szóval gondolom az elején még nem ott leszünk
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: A fórumról
    Nem lehet valahogy kiszűrni a botokat?
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Ezek hivatalos képek az Empire magazinból, eleve nem kellene hozzá spoiler kapcsoló
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Meg ugye a lányát is hajlandó lenne hozzáadni egy gazember fiához, hogy el tudja fedni a gyanús pénzmozgásait, ezt se felejtsük el
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Mi van, ha Mon mártja be Luthent a Birodalomnál, a nagyobb jó érdekében?

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.