Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Bence1997

Ezüst támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Bence1997 összes hozzászólása

  1. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Spanyolország - Szaúd-Arábia: 3-1 Belgium - Irán: 2-0 Uruguay - Zöld foki-szigetek: 1-1 Új-Zéland - Egyiptom: 0-1
  2. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ha jól tudom Amerikában most hosszú hétvége lesz (Juneteenth), szóval akár még szépen is hozhat.
  3. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Hollandia - Svédország: 2-1 Németország - Elefántcsontpart: 4-0 Ecuador - Curaçao: 2-0 Tunézia - Japán: 0-2
  4. Mint ahogy Ody írta, valami tervük biztos van Ventressel (akit amúgy már korábban is visszaakartak hozni, a Resistance című sorozatban Mika Grey karaktere eredetileg ő lett volna, aztán változtattak. Fun fact amúgy, hogy a Resistance 2. évada azért lett 19 epizódos, mert két epizódot kivágtak, az egyikben Kaz és Mike Maz Kanatával fogott volna össze ). Hogy mik a tervek vele, azt csak a készítők tudják. Amúgy meg én leginkább azért szeretném, hogy feltűnjenek, mert őszintén? Nem akarok megint X évet eltölteni ebben az érában. A klónháború kitörésétől kezdve a polgárháború lezárultáig már elég sok mindent tudunk (itt beleértve más médiumokat is), a Maul után jöjjön valami új.
  5. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Szinte biztos, hiszen úgy néz ki, hogy a jövőre érkező Starfighter filmnek is kiadják a kifestőkönyvét (Art of Coloring: Star Wars: Starfighter). Amúgy hogy magáról a listáról is írjak egy rövidet: nem rossz, ugyanakkor fájó, hogy pl. a Legacy of Vader nincs közöttük (de úgy látom újabb Thrawn adaptációk igen...).
  6. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Nyilván én se szeretném beleélni magamat, de ha a Vernestrás könyv ott szerepel a listában, a Crystal Crown is ugyanúgy kéne szerepeljen (The Acolyte: The Crystal Crown). De nincs így. Most vagy tud valamit a Maxim vagy nem, de nekem ez nagyon gyanús, pláne, ha az ember utánanéz, hogy mi is a firebrands.
  7. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Ez valóban jó kérdés, bár majd @Darth Revan9 felvilágosít erről: amikor a Köztársaság Fénykora még el se indult, a Szukits kapott egy listát a projektről, amiben elég sok minden volt (most gyorsan utánanéztem, Revan azt írta, hogy még a második fázisról is voltak benne infók). A Maxim is kaphatott ilyet a jövő évet illetően?
  8. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Akkor felvetődik a kérdés, hogy a Maxim miért nem az eredeti címet írta ki.
  9. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Hmm, érdekes. Most gyorsan utánanéztem, mert ez a firebrands valahonnan ismerős volt. Mint kiderült, Avar, Elzar és Stellan hármasát így hívták fiatalkorukban. Roland Quarry (Elzar mestere) nevezte el a triót. Lehet az egyik korábbi óhajom teljesül, miszerint hármójukról kapunk egy könyvet.
  10. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Én ha nagyon optimista vagyok, akkor azt mondom, hogy D23. De ha az Ahsoka lesz inkább fókuszban (amiből online is kapunk valamit), akkor jöhet felőlem szeptemberben vagy októberben is.
  11. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Nekem is feltűnt. Ez új könyvnek tűnik! Bár Tessa írta a tavalyi Crystal Crown című könyvet, amely szintén HR-es könyv. Lehet ezt adják ki, de akkor miért Firebrands a név?
  12. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Egyesült Államok - Ausztrália: 1-1 Skócia - Marokkó: 1-2 Brazília - Haiti: 4-0 Törökország - Paraguay: 3-1
  13. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Képregények
    A 2. füzetben már fel is bukkan a nő. Lesz valamilyen droidfenyegetés, amiért Tava az Első Rend segítéségét kéri.
  14. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    2 hónap múlva D23. A legutóbbi pletykák szerint az Ahsoka mellett ez a film is képviseltetni fogja magát ott. Előbbi szinte biztos mutat valamit magából, szerintem itt is ez lesz a helyzet.
  15. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Csehország - Dél-Afrika: 3-0 Svájc - Bosznia-Hercegovina: 2-1 Kanada - Katar: 1-1 Mexikó - Dél-Korea: 2-1
  16. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Egy hét múlva elkezdődik az előrendelés.
  17. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Portugália - Kongói Demokratikus Köztársaság: 3-0 Anglia - Horvátország: 2-1 Ghána - Panama: 1-0 Üzbegisztán - Kolumbia: 0-2
  18. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    A Starfighter még beválhat. De kétségtelen, hogy a karácsonyi szezon eddig remek választás volt.
  19. Értem, ugyanakkor soha ne mond, hogy soha. Kitudja, lehet a jövőben összekapcsolják a kettőt. Illetve ami eszembe jutott az, hogy korábban voltak ötleteik Filoniéknak, amiket még a TCW-re találtak ki. Ilyen volt pl. a sith templom a Coruscanton, amit ilyen kaiju féle szörnygépek védtek. Mit ad Isten, jövőre ezeket a monstrumokat megkapjuk az Ahsokában. Na már most emlékszem egy rajzra, amin a Dathomir fia volt rajta és volt ott egy olyan dolog, amit végül nem valósítottak meg: Vos és Maul összeakasztották a bajszukat. Vosnak vörös fénykardja van, sárgás szemei és a produkciós kódoknál a Sötét tanítvány történet ketté lett volna szedve, közötte pedig a Maulos történet lett volna. A kép alapján terveztek egy ilyen párbajt is. Lehetséges, hogy most eljutunk oda, hogy megtörténik ez a csata, csak éppen más idők járnak, Vos se a sötét oldal foglya. Meg azért jó lenne ha Maul (és Devon) ellenfelei nem végig az Inqvizítorok meg Vader lennének, hanem bejönnének mások is a képbe.
  20. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Gondolom a két sorozatot úgy értik, hogy egy animációs és egy élőszereplős. Így viszont 2028-ban számíthatunk egy újabb SW filmre (a decemberi időszak jelenleg megfelelő, ott most nincs dátuma a Disneynek). Az új Saga meg a Kinberg-trilógia lehet. Így viszont kérdés, hogy mi lesz a helyzet Filoni filmjével? Ha az ÚK érája lesz a fókuszban a streamingen és a prioritás az új Saga film (és ezzel együtt a trilógia), akkor ez nekem nagyon egy sorozatos finálénak néz ki, aztán persze kitudja mit hoz még a jövő.
  21. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Egyelőre csak becslés: Hétfői domestic: $602.000 Domestic összesen: $165.778.654 Foreign: $150,466,409 Worldwide: $316,245,063
  22. Szerintem sokan szeretnék, ha végre a Solo utáni Maul-Qi'ra kapcsolatot (és az alvilági káoszt, amit beterveztek a Solo folytatására) bemutatnák, erre ez a sorozat tökéletes. Valamint én nagyon remélem, hogy a sorozat jövőjében még egy plusz dolgot érintenének: a Rejtett Ösvényt. Szerintem ebben az időszakban ez az egy olyan elem még fontos, amit kikéne bontaniuk (hacsak a Jedi játék harmadik része nem fogja ezt megtenni), gondolok itt elsősorban Quinlan Vos karakterére (akiről már lassan egy évtizede tudjuk, hogy túlélte a 66-os parancsot és tavaly tudtuk meg, hogy részt vett az Ösvény megalakulásában), de ha már Ventress is visszatért, hozzák be őt is a kölyökkel (érdekes szembenállás lenne Maul-Devon és Ventress-Lyco között). Ezek után meg ha a következő animációs sorozaton dolgoznak, remélem végre más korszakba megyünk, please.
  23. Bence1997 hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    A Droid Gotra egy droidjogokat támogató csoport volt. Eredetileg egy halálos erejű, átalakított harci droidokból álló csapat alapította, akik azért nehezteltek a Galaktikus Birodalomra, mert az a Klónháborúk alatti szolgálatuk után félredobta őket. Coruscanton aztán a Crymorah szindikátusnak kezdtek el dolgozni, zsoldosként rablásokban, zsarolásokban és illegális roncsmentésekben vettek részt. YE13-ban megpróbálták megvetni a lábukat a Korélián. A Galaktikus Polgárháború elején pedig Aphra doktort bízták meg azzal a feladattal, hogy szerezze vissza a Tripla-Zéró protokoll személyiségmátrixot - amely egy protokoll-droidot kínzási szakértővé tett - és a BT-1 prototípusú bérgyilkos droidot, valamint egy, a Geonosison levő droidgyárat kellett felszabadítania Karina királynő alól. Aphra bár megszerezte a mátrixot és a BT-1 droidot, végül Vadernek ajánlotta fel őket és segített a sötét nagyúrnak a droidgyár felszabadításán, mert ekkoriban Vader saját sereget próbált meg kreálni a Birodalom tudta nélkül (2015-ös Vader képregénysorozat) Később, a Birodalom Visszavág és a Jedi Visszatér között a Droid Gotra Qi'ra (és ügynökeinek) manipulációja következtében belekeveredett a szindikátusok közti háborúba. Amikor Palpatine felkereste a Gotrát (és a többi szindikátust), maga mellé állította őket azzal, hogy felfedte Qi'ra valódi szándékait és parancsba adta, hogy támadják meg a Vörös Hajnal erőit, valamint aki Qi'ra holtestét elhozza neki, magasabb szintekre törhet. Ez utóbbi nyílván nem történt meg, mert a nő újra az árnyak közé menekült. A Birodalom bukása után is folytatták működésüket, így kerültek például pont az Ikrek szolgálatába a Nal Huttán.
  24. Én se gondolnám, hogy egy több, mint 10 évados széria lenne a sorozat, de reménykedek benne, hogy nem csapják össze az egészet és hatalmas ugrásokkal 2-3 évaddal lezárják a sorozatot. A kettő közti arany középutat találják meg, meséljék el a felemelkedését és bukását, illetve foglalkozzanak azokkal a karakterekkel is, akiket az első évadban bemutattak.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.