Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

RockySkywalker

Fórumtag
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

RockySkywalker összes hozzászólása

  1. Igen, és a Resistance-ben is nagyon rossz lett volna véleményem szerint, ha megjelenik. Maul után én még max egy tényleges klón lázadást, és annak leverését elmesélő sorozatot néznék még meg, aztán szerintem is jöhetne végre valami új
  2. Őszintén, én a Mandoverse karaktereit is egy kicsit unom már. Úgy vagyok vele, hogy szeretem Ahsoka-t, szeretem a Ghost Crew-t, Mando-t, Thrawn-t, stb. De zárják végre le őket, mert úgy érzem, hogy már a legvégénél járunk, ami az ő történetüket illeti. Az, hogy Maul keveset szerepelt a sorozatokban meg a filmekben, szerintem pont nem baj. Akkor hozták be, amikor volt értelme is. Inkább ez legyen, minthogy túlhasználják a karaktert. Merthogy Ahsoka-t sem kellene például a Mandoverse-en kívül sehol sem szerepeltetni, az is biztos. Az, hogy Dooku vagy Griveous milyen keveset szerepeltek, az már más. Dooku-ról van egy könyv, ami a születésétől elmeséli a történetét, Griveous-ről meg ugyan megnéznék valamit, de a Filoni féle TCW-ben nekem kicsit csalódás volt az, hogy a nagy Jedi gyilkos terminátor hét évad alatt mindössze egy Jedi-t öl meg, és mindig megfutamodásra kényszerül. Értem hogy Windu azt mondja a Sithekben hogy gyáva ellenfél, de attól még hagyják már hogy néha megnyerjen egy két csatát. Lényeg lényeg, nem kell teljesen elengedni az ismert karaktereket, de ne ők legyenek feltétlenül a középpontban. Én annak örülnék, ha a Shadow Lord meg a többi foltozgatás után inkább már egy új érában lévő sztorik lennének a reflektor fényben, az EP3 és 4 között meg adjanak ki felőlem könyveket, de mozgóképen nem kellene még sokáig az legyen a központ (vagy a Mandoverse, bár hozzáteszem, hogy annyiban vegyes érzéseim vannak, hogy kellene még ott Thrawn mellé egy másik ellenfél, amihez viszont kellene egy újabb Mando évad). A Maul videójáték meg habár menő lett volna ugyan, de történetileg szerintem egy hatalmas katyvasz lett volna. Konkrétan a Red Fly csapata (ők tervezték volna a játékot) hiába kérték, nem kapták kézhez a TCW Maul visszatéréséről szóló epizódjainak a forgatókönyvét, így aztán ha jól tudom, kreatív nézeteltérésük lett Lucas-al. Arról már nem is beszélve, hogy Darth Talon megjelenése a játékban megint felforgatta volna az akkori idővonalat
  3. Én azt nem értem hogy Ventress-t minek hozták vissza, ha a Sötét Tanítványban remekül lezárták a történetét. A Bad Batch-ben is értelmetlen volt a visszahozatala, bármelyik másik Jedi túlélőt behozhatták volna helyette (mondjuk Quinlan-t). A Rejtett Ösvény szerepeltetésének értelmét én sem látom, azzal inkább egy Ventress sorozatban kellene foglalkozni, bár én inkább egy Quinlan Vos sorozatnak örülnék, Ventress-t és Lyco-t meg kihagyhatnák belőle
  4. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 5. évad
    Nem baj, én a Mandalorian második évadjának az újra nézése közben lepődtem meg, hogy a negyedik részben Cara Dune akciózik egyet azzal az aqualish bandával. Azelőttig az a jelenet valamiért kimaradt nekem. Vagy hogy a Rebelsben Ezra is harcolt a Sötét Karddal
  5. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Clone Wars - 5. évad
    Majdnem mindenben egyetértek, egyedül azzal nem hogy Anakin itt csalódik vagy dühös nagymértékben a Tanácsra. Szerintem az első akkor érte, amikor Obi-Wan megjátszotta a halálát, és a Tanács nem avatta be a tervbe. Még nagyobb csalódásként érte az egész, hogy Obi-Wan vélte úgy, hogy jobb, ha ő neki nem szólnak erről
  6. Egyetértek, nekem is nagy csalódás lenne, ha nem a Malachorral zárulna a történet. Én is szeretem Mault, meg minden, de addig üssék a vasat, ameddig még meleg, és tudják végre elmesélni Maul életének az utolsó hiányzó láncszemét
  7. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    A Droid Gotra kapcsán én örültem, hogy live action-ben is tiszteletüket teszik. Nagyon tetszett a korábbi szerepeltetésük azokban a művekben, ahol korábban a megjelentek (Doctor Aphra 2016, Koréliai Hajsza)
  8. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    @Bomarr, @Dei, @Sinistra, @Donát, @tomcsi80, utólag is Boldog Szülinapot nektek, bocsi hogy nem köszöntöttelek fel eddig titeket
  9. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Én nekem szerintem a főcímdal maradt meg igazán, főképp mert maga a jelenet is nagyon tetszett, ahogy stáblista megy, és Mandoék megérkeznek az Adelphi bázisra. De a This is the Way sem rossz.
  10. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Expanded Universe
    Sziasztok, remélem a kérés nem megy szembe a fórum szabályzatával, de a Kix-ről szóló novellát (asszem The crimson corsair and the lost treasure of Count Dooku a címe) valaki fel tudná rakni pdf-be? Mindig is érdekelt ez novella, de csak mostanában kezdtem összegyűjteni magamnak a rajongói fordításokat, és mostanra már sehol sem tudtam megtalálni
  11. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    Kár. Reméltem hogy átveszik a Plaugeis könyvnek ezt a részét, mert nagyon szerettem azt a könyvet. Szerintem az eddig a kedvenc Legends könyvem
  12. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Na szóval: Nekem össz-visz tetszett a film, de az biztos, hogy az első két évad minőségétől azért még egy kicsit odébb vagyunk. A film első fele tök jó, ahogy Djarin levadássza a birodalmi hadurat azon a havas bolygón, és aztán kapja a következő megbízását. Zeb tökre jól működött eggyütt Mandoval, bár azért Kallus-t hiányoltam mellőle. Rotta szerethető volt, és nem is volt rossz egy izmosabb Huttot látni mozgóképen. Emellett a Shakari arénában lévő harc is király volt, engem egy kicsit a KOTOR-ra emlékeztetett, csak itt emberek helyett űrlények voltak. Ward karaktere pedig habár nem egy Wedge Antilles vagy egy Ackbar admirális, de azért neki is szerethető volt a karaktere, remélem hogy majd látjuk még. Grogu kapcsán meg örülök, hogy amíg a film második felében egy jelentős szerepet kapott, az már nem csak azért volt, merthogy kell egy csomó Baby Yoda content, hanem úgy éreztem, hogy volt is értelme. Láthattuk, hogy most már a saját lábán is meg tud állni, hogy már valami látszik abból, hogy Din mandalore-inak neveli. Embo szerepeltetésének is örültem, ahogy annak is, hogy nem rúgták fel a kánont azzal, hogy meghal a Din elleni összecsapásban. Az űrlények engem személy szerint nem zavartak, én pont hogy pozitívumnak éltem meg, hogy ennyi űrlény volt szerepeltetve. A zene is f*sza volt, és annak ellenére, hogy annyira nem örültem még neki amikor kiderül, hogy benne lesz, de nagyon jó volt újra látni a Razor Crestet. Viszont itt jönnek a negatívumok, amikből most a hozzászólásomat írva jövök rá, hogy van belőlük bőven. Janu Coin felvezetése sokkal jobb, mint maga a karakter. Tökre izgalmas és érdekes koncepció, hogy konkrétan még az ÚK hírszerzése is csak a nevét tudja, de azt nem hogy hogy néz ki meg hol tartózkodik. Csak az a baj, hogy az ő nevét már a marketing ellőtte, illetve egyáltalán nem volt olyan fordulatos, amilyen azzal az egyébként brilliáns felvezetéssel lehetett volna. Scorcese (tuti rosszul írtam a nevét) karakterét nem értem, hogy minek kellett összekötni Rio-val a Solo-ból. Ha ennek lett volna valami értelme a fanservice-en kívül, akkor nem bánnám, de magában a filmben még csak említést se tesznek Rio-ról. Nyilván tudom, hogy szőrszálhasogatás, meg nem is negatívum, inkább egy kis értetlenkedés ez a részemről. A sisak levétele pedig ugyan nem a film hibájából, de számomra baromira érdektelen és súlytalan lett már. Most már ha le van véve róla a sisak, akkor nyugodtan visszamehet a Mandalore-ra, megfürödhet a Mythosaur társaságában, és kész, most már megint a Manda'lor útját járhatja bármilyen akadály nélkül. Borzasztóan zavar, hogy míg az első két évadban ennek még volt súlya, addig a harmadik évadnak köszönhetően már egyáltalán nem az ebben a filmben sem. Embo-nak pedig habár örülök, de nagy szívfájdalmam, hogy Filoni és Favreau egyáltalán nem gondoltak az OT-s fejvadászak behozására a Mandoverse-be. Visszahozzák Embo-t meg Cad Bane-t, beemelik a képregényekből Krrsantan, és kitalálnak új fejvadászokat is, mint Fennec Shand, de egy Bossk, Dengar, vagy egy Zuckuss már nem megy nekik? Komolyan? És ugyan valamennyi hatása van a film eseményének a galaxisra, hisz két Árnyéktanács tag ki lett vonva a képből, és a Huttoknak is valószínüleg meggyengül a hatalmuk, főképp azért, mert Rotta nem akarja elfoglalni a helyét a trónon, de egy picit mégis az érzése van az embernek, hogy olyan sokat mégsem haladtunk előre. ég egy olyan birodalmit sem ismerhettünk meg, aki ha nem is egy Thrawn, de egy érdekes figura, és egy olyan fenyegetés, akire még oda kell figyelni, kiegyenlítve ezzel az arányokat. Engem ugyanis nagyon zavar, hogy a jók oldalán ott van Mando, Grogu, Bo-Katan, Ahsoka, a Ghost crew, ha nagyon akarják, akkor Luke, Han, és Leia, de a rosszak oldalán pedig csak Thrawn és Pellaeon az egyetlen rosszfiúk. Végezetül tényleg nem volt rossz a film, thank god mérföldkövekkel jobb minőségileg, mint a harmadik évad, de sajnos a második évadhoz nem fér fel. És ugyan már elengedtem, de szerintem 7 év kihagyás után még mindig azt mondom, hogy egy nagyobb volumenű sztorival kellett volna visszahozni a mozikba az SW-t. Remélem a Starfighter már egy olyan film lesz. I have spoken
  13. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Sziasztok, sorry hogy kicsit megkésve válaszolok, az utóbbi időben nem figyeltem a szervert. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki felköszöntött a szülinapomon
  14. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Üzletileg stabil lesz, persze, csak szerintem nem elég grandiózus ahhoz a film, hogy pont ezzel térjen vissza az SW a vászonra. Én inkább a Starfightert raktam be volna előbb a moziba a Disney és a Lucasfilm helyében
  15. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Meg még a Mace Windu-s könyv volt ott azt hiszem
  16. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    A középső karakternél majdnem azt hittem, hogy Rae Slonae-hoz van köze, csak aztán eszembe jutott hogy neki máshogy írják a nevét
  17. Szerintem bőven lenne. Ott van Luke, Ben Solo, és rajtuk kívül is csak ki tudnak még találni olyan tanítványokat, akik szintén érdekesek lehetnek majd. Az azért nem lenne jó, ha a Kánonban csak Ben Solo lenne az egyetlen érdekes sztorival rendelkező tanítványa Luke-nak. Meg még a Rise of Kylo Ren képregényből ott még Hennix, Tae, és Voe, őket is lehetne még benne szerepeltetni.
  18. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 1. évad
    Az mondjuk tény hogy a Legends beli ÚK-hoz képest a kánonban látott vicc. Igen, tudom, hogy Mon miért akarta demilitarizálni, és megérthető, csak maga a Mandoverse egy picit ebből többet bemutathatna. Na meg több szenátort is bemutathatnának, mert eddig csak Xiono az, aki Mon mellett sok szerepet kapott
  19. Ha olyan jó lesz mint amilyenek a Dooku-s részek voltak vagy a középső Ahsoka-s rész, és nem olyan épp hogy elmegy, vagy borzalom kategória, mint a többi Tales of epizód, akkor jöhet Bár nem tudom, szerintem Luke Ossus-i Akadémiájáról inkább egy egész sorozat kellene ahelyett hogy három részben lerendezik. Akkor lenne jó, hogyha az az esetleges három rész egy lehetséges TotJ második évadban egy, a témával foglalkozó sorozat felvezetője lenne
  20. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 1. évad
    Ha már rewatcholtam az első évadot, írok én is ide egy évadértékelést. A Mandalorian-t annó nagyon vártam, hisz ez volt az első live-action SW sorozat, és a Jedi: Fallen Order mellett a legérdekesebb tartalomnak is ígérkezett 2019-ben. Az első évad már csak azért is különleges számomra, mert a Stranger Things mellett a második live-action sorozat volt, amit angolul néztem. Amit még mindig jól elkap a sorozat első évada, az a Peremvidék bemutatása a Birodalom legyőzése után. Hiába alakult meg az ÚK, az olyan bolygókon mint a Nevarro csak még nagyobb lett a káosz az alvilág felemelkedésével, és hiába lett legyőzve a Birodalom, kisebb maradványok még mindig vannak, hiába kaptak az Endor után másodjára is egy nagy fiaskót a Jakku-nál. Nyilván annó a két legnagyobb csavar az volt, hogy a mandalóriak Rebels-ben elkezdődő lázadását leverték, illetve Grogu felbukkanása. Na arra máig emlékszem hogy tátott szájjal néztem, amikor ő először felbukkant a sorozatban. Itt még a "csak akkor járod a Mandalor útját, ha nem veszed le a sisakot" szabály még érdekes volt, nem úgy mint például a harmadik évadban, ahol a Mandalor bányáinak köszönhetően már semmi súlya nincsen sajnos ennek a szabálynak. Magukra a karakterekre rátérve pedig: Din Djarin már a belépője során egy érdekes karakterré válik, aki a sorozat idején még csak azzal tesz hozzá a népe fennmaradásához, hogy minden féle fejvadász munkát elvállal, aminek a jutalmával -legyen az pénz, és a legritkább esetekben Beskar- segítheti a többi Mandót. Azonban amikor látja és sejti, hogy mit fog tenni Grogu-val a Birodalom, valami megváltozik benne. Elhatározza, hogy nem hagyja, hogy a Birodalmiak kísérletezzenek rajta, hanem megmenti és megpróbálja megakadályozni, hogy más fejvadászok visszavigyék a Birodalomhoz, révén saját magát látja az ekkor még csak Gyermekként ismert Grogu képében. Cara Dune karaktere szintén érdekes a háborús veterán múltjával, főképp amikor kiderül hogy Shcock Trooper volt, illetve hogy az Alderaan-ról származik. Emellett tetszettek a megjegyzései akár Mando-nak, akár a később összeállt csapat többi tagjának. Amennyire kellett, elmélyítették szerintem az első évadban. Főképp az tetszett, hogy látszott az arcán az a csomó szenvedés, amit a Birodalmiakon szenvedett el, és az irántuk érzett gyűlölete, amikor Kuiil elmeséli, hogy a Birodalmat szolgálta, vagy amikor Gideon felemlegeti, hogy honnan származik. Greef Karga a helyi Lando Calrissian, mégis olyan érdekesen lett megírva, hogy ez nem egyáltalán nem zavart. A néhai Carl Weathers olyan jól játssza a Fejvadász Céh vezetőjét, aki miután Grogu életét megmentve úgy érzi, hogy a mondhatni "második életével" segíteni akar előbb magán Grogun aztán pedig később az egész Nevarro-nak, egy nagyon jó karakterív lett, sajnálom hogy a Mando és Grogu filmben már nem láthatjuk újra. Kuiil szintén egy nagyon érdekes karakter, úgymond a történet Yoda-ja. Főképp akkor érezhető ez a leginkább, amikor Mando-t lovagolni tanítja, illetve a legendás "I have spoken" mondata is engem picit az idős Jedi Mester szava járására emlékeztet egy picit. IG-11 egy nagyon szórakoztató droid lett, akárhányszor megjelenik, tudta egy kicsit oldani a történet feszültségét (kivéve, amikor meg akarja semmisíteni magát az első részben), de azért ha kell emlékeztet rá, hogy egy IG droid. És hát, ezt elég jól csinálja. Nagyon tetszik, hogy az ő segítségével Din droidgyűlölete alábbhagy, illetve nagyon sajnáltam, amikor feláldozta magát. Gideon Moff pedig ugyan nem Giancarlo Esposito legemlékezetesebb karaktere számomra (az még mindig Gus Fring a Breaking Bad-ből), viszont itt is azért amikor megjelent, érezni lehetett, hogy ő bizony nem egy olyan legyőzhető ellenfél, mint a legtöbb birodalmi tiszt, de azért nem is jutott számomra olyan magasságokba, mint Thrawn. A többi mellékszereplő pedig, mint Omera, a 6 részben látott csapat, illetve Pelli és Fennec Shand pedig mind mind érdekes figurák voltak, akiken keresztül még jobban bemutatták, hogy milyen állapotban van jelenleg a Peremvidék, illetve a Western hangulathoz is hozzáadtak. Összeségében még mindig egy nagy kedvencemnek tartom az első évadot, bár azt el kell ismernem, hogy a közepén egy picit érezhető a történet lassulása. Ez az érzésem a 4-ik illetve 5-ik rész kapcsán volt, habár mindezek ellenére a 4-ik rész még mindig egy nagy kedvencem. Ha mondanom kellene csak egy kedvenc részt, akkor szerintem a finálét vagy a börtönös részt mondanám, leggyengébbnek pedig az ötödiket. Egy erős kezdés volt mindenesetre egy nagyon sokat sejtető lezárással (igaz, nem üt olyan nagyot, mint akkor, de a Sötét Kard megjelenése még mindig menő), amit véleményem szerint egy nagyszerű folytatás követett (amit még kettő közepes folytatás követett, de erről majd máshová írok majd).
  21. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 1. évad
    Ott nem az volt hogy állandóan megszökött, és csak az újabb vissza vivését láttuk a családjához? Éppen én is újra nézem a sorozatot a BoB-al eggyütt, de nálam még csak a második évad fináléja lesz a soron következő rész
  22. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Idk, én is úgy vagyok vele, hogy ha már megalkotnak egy Nar Shadaa-ra 100%-ig hasonlító bolygót, és a sztori is a Hutt Űrben játszódik, akkor pls a Csempészek Holdját lássuk már a filmben, ne pedig egy új bolygót, ami ugyanúgy néz ki, és véletlenül pont az is a Hutt Űrben van
  23. RockySkywalker hozzászólást írt ebben a topikban: Maul - Shadow Lord - 1. évad
    Lassan egy héttel a finálé után szerintem már tudok egy rendes és részletes véleményt írni a Shadow Lordról, szóval: Mivel Darth Maul a második nagy kedvencem Obi-Wan után, nagyon örültem, hogy végre kezdenek valamit életének azon részével, ami még homályos volt előttünk, annak ellenére, hogy az EP3 és 4 érát már egy picit unom, ami a mozgóképes tartalmakat illeti, valamint szerintem már az a történet koncepció is megfáradt, hogy a főhös maga mellé vesz egy fiatalabb karaktert, akit meg kell óvnia a rosszaktól. Az első trailer alapján ezért is picit féltem attól, hogy Maul maga mellé kap egy tanítványt, mert nem akartam, hogy megint azt lássam, amit a Mandalorian óta szinte majdnem minden SW tartalomban láttam, hol jobb, hol gyengébb megvalósításban. Azt kell viszont mondanom, most hogy az első évad véget ért, hogy a Tales of the Jedi Dooku-s részei óta nem láttam ilyen jó SW animációt. A történet izgalmas, és egy pillanatra sem lassul, vagy ha mégis, akkor azt jó okkal teszi. Az új karakterek szinte mindegyike nagyon jól meg lett írva, és az évad végére meg is kedveltem őket. Lawson ugyan egy tipikus zsaru, aki a munkája miatt nem tud sok időt tölteni a családjával, de közben annyira szerethetően van megírva, illetve az eredettörténete is érdekesen van tálalva, amikor az szóba kerül, hogy egyszerűen nem lehet nem megszeretni a karakterét. Two-Boots ugyan nem lesz a kedvenc droidom ever, de nagyon tetszett, hogy tudta néha egy kis humorral oldani a feszültséget (főleg a 9-ik részben való megszólalása tetszett, és Maul, Lawson, és Daki reakciója arra, hogy még azok után is jelenteni akarta az esetet a hatóságoknak, hogy egyébként körözik). Rylee szintén szerethető volt, kíváncsi vagyok hogy vele mit terveznek majd a második évadban. Ami Dakit és Devont illeti, ők is nagyon jól meg voltak írva. Tetszett a kettejük között lévő mester-tanítvány kapcsolat, illetve az is, hogy Daki nem mindig dönt helyesen, elvégre túlzottan bízik az emberek jóhiszeműségében egy olyan Galaxisban, ami sokkal sötétebb mint amit eddig ő ismert, és ahol üldözik a Jediket. Devon nagyon azonosulható volt a számomra, hisz habár szeretne Dakinak segíteni, és tudja, hogy bujkálniuk kell, még mindig él benne a vágy, hogy Jedi legyen, vagy legalábbis több akar lenni, mint egy hajléktalan, aki egész nap ételért könyörög. És részben ezért is hallgatja már meg a sorozat későbbi részeiben Mault (na meg azért is, mert megmentette őket Marroktól). Maga Maul karaktere pedig habár nem igazán mutatott sok karakterfejlődést, egy olyan új oldalát láthattuk ebben a sorozatban, ami csak még jobban megszerettette velem a karakterét, illetve tragikussá is tette a sorsát, hisz habár meg akarta akadályozni, hogy Sidious mással is megtegye azt, amit ő vele, ő pont hogy ugyanolyan módon sebzett meg akár egy életre is más embereket a célja elérésének az érdekében, mint korábbi mestere. Ezen kívül igazából csak hozta azokat a dolgokat, amikért én megszerettem az évek során: a jobbnál jobb párbeszédeket, és fénykardpárbajokat. Annyi bajom van max vele, hogy itt még nem igazán derült ki, hogy mégis mi az a nagy terve, amivel állítása szerint legyőzhetik az egész birodalmat. Maul csapata pedig habár nem igazán lett kibontva, mégis azokban a jelenetekben, amikben szerepeltek, a maguk módján egészen megkedvelhetőek lettek annyira, hogy a haláluk egy picit szíven üsse az embert. Rook Kast-ot viszont nem örülök hogy kinyírták, szerintem ő még élhetett volna, révén lett volna még benne potenciál. Nyilván a többi másik karakterben is volt, mint Spybot, és Icarus, de Kast kapcsán abban bíztam, hogy ő már feltűnt egykét tartalomban, és Vanessa Marshall adja a hangját, akkor ő vele majd kezdenek valamit. Az Inkvizítorok szerintem a Jedi Fallen Order óta nem voltak ilyen emlékezetesek és félelmetesek, konkrétan félteni tudtam mindenkit, amikor Marrok és a Varjú feltűntek a sorozatban. Na de aki úgy igazán tudott félelmet kelteni, az bizony Vader. Már csak az hogy nem szólal meg, egy olyan oldalát mutatja meg a karakternek, ami után joggal mondhatjuk, hogy a hiába voltak erős jelenetei a Rouge One-ban, a Jedi játékokban vagy a Kenobi-ban, valahogy mindig sikerül Vader-t még félelmetesebbnek ábrázolni. Az animáció gyönyörű. Sokkal fakóbb képivilággal rendelkezik, mint a TCW utolsó évada, vagy a Bad Batch, és ez rendkívül jól áll neki. Nem tudom hogy ez hivatalos, de mintha a készítők mondták volna, hogy azért néz ki így a sorozat, mert Maul jelenleg így látja a Galaxist a Birodalom megalakulása után, ami ha tényleg így van, akkor szerintem egy nagyon király részlet. A zene szintén jó lett, Kevin Kiner-t még mindig joggal lehet nevezni az animációs SW John Williamsének. Főleg a sorozat intrója, és Devon zenei témája az, ami igazán megfogott benne. Összességében nekem nagyon tetszett eddig ez a sorozat. Örülök, hogy jönni fog belőle egy második évad, ami ha ugyanilyen, vagy még ennél is jobb lesz, akkor számomra a legjobb animációs SW tartalmak között lesz egy lapon említve, mint a TCW, a CW03, a Rebels, vagy Dooku részei a Tales of-ból.
  24. Oké, az tény hogy gonosznak születhetett volna, de Maul esetében már 10x éve meg lett mondva hogy nem önszántából lett gonosz, ahogy a legtöbb prequel érás ellenfélről is ugyanez elmondható, lásd, Dooku, Griveous, Cad Bane, vagy Jango
  25. Az, hogy Maul nem gonosznak született, szerintem már a TCW-ben is egyértelművé volt téve, elvégre Obi-Wan is mondja neki, hogy nem a saját választása volt a Sötét Oldalhoz csatlakozás

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.