Ugrás a kommentre

Chapter 21


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chapter 21

 

3x01.jpg

 

Írta: Darrick Bachman és Bryan Andrews

Rendezte: Genndy Tartakovsky

 

Helyszín: Coruscant, Hypori, Dagobah

 

Szereplők:

Grievous tábornok - John William DiMaggio

Anakin Skywalker - Mat Lucas

Obi-Wan Kenobi - James Arnold Taylor

Qui-Gon Jinn - Fred Tatasciore

Shaak Ti - Grey DeLisle

Yoda - Tom Kane

Padmé Amidala - Grey DeLisle

Kit Fisto - Richard McGonagle

Adi Gallia - Grey DeLisle

Agen Kolar - James Arnold Taylor

Ki-Adi-Mundi - Daran Norris

Even Piell - Daran Norris

Oppo Rancisis - Fred Tatasciore

Fordo kapitány - André Sogliuzzo

C-3PO - Anthony Daniels

Mace Windu - T.C. Carson

Plo Koon

Aayla Secura

Sam Snootles

Saesee Tiin

K'Kruhk

R2-D2

 

 

Az epizód

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szuper és fontos rész! Anakin Jedi lovaggá válása sok mindent elárul a jövőjével kapcsolatban. A tanács megbeszélése remek, mert látszik mennyire vitatott volt már akkor a fiú. Kicsit meg is osztja őket. Végül is Yoda dönt a lovaggá ütés mellett, szerintem helyesen (mellesleg itt látunk először lovaggá ütést, ami nagyon hangulatosra sikeredett). Egyébként itt még tetten érhető az EPII -es feeling, ami Anakin és Obi kapcsolatában merül ki. Itt még mindig vitáznak, de ezennel ennek vége szakad. A végén pedig pont úgy fejeződik be az epizód, mint az első rész. Csak itt már Anakin Jedi lovagként indul a harcmezőre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elérkezett a 12 perces epizódok ideje. Filmszerűbb élményt nyújt az eddigieknél egyesével és öszzefűzve az egész órát is.

Padmé kincsesládájára hívnám még fel a figyelmet, nagyszerű, hogy a japor-fa nyakék szerepet kapott újra.( és nem utoljára)

A Jedi-lovaggá ütést nem is tudnám máshogy elképzelni.

Ezt az űrt csak az ebben látható jelenet tölti ki mozgóképen, szóval valóban fontos.

Majd elfelejtettem az elejét:

állati a klónok belépője, úgyan a hatásvadászul abbahagyott Mundi-Grievous párbajt tönkreteszi, de cool az egész és a hajó festése is!

És persze kiderül, hogy csak a "nevenincs" jedik hagyták ott a fogukat.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem a japor fás dologra én is. Akkoriban reméltük, hogy majd visszatér a filmben is. Így legyen ötösünk a lottón. :) Egyébként nagyon jót tett a sorozatnak a sokkal hosszabb játékidő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous itt jóval kegyetlenebb és erősebb, mint a TCW-ben, bár ezt a jellegű túlerőt kissé túlzásnak érzem. E között és a TCW-beli ábrázolása közti arany középút lenne a jó. Bár az Ep3-as viselkedése közelebb áll a TCW-belihez, mint ehhez. A lovaggá ütés jelenete nagyon hangulatos, de az is jó, hogy fény derült C-3PO bearanyozásának okára. A titkos találkához és a Japor-medálhoz hasonló apróságok pedig szép adalékok.

 

Shaak Ti megalkotása megmosolyogtatóra sikerült, mivel baromira nem így néz ki, de sebaj... :D Valami oknál fogva a montráljai és lekkui egymástól függetlenek a tanácstermi jelenetben, pedig a menekítés után az LAAT/i-n ez nem volt gond. De az akul-fejdísze is hiányzik, a homlokán lévő gyöngyökkel együtt. Helyette kapott egy piros nyomógombot. De nem szeretnék különösebben belekötni, csak kissé szúrja a szemem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous itt jóval kegyetlenebb és erősebb, mint a TCW-ben,

 

Mint korábban is leírtam, szerintem itt Grievous csak erősnek tűnik! Ez az első feltűnése, így a Jediket felkészületlenül éri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy nem ilyen stílusban sugározták az első 2 évadot. Ezek a részek valahogy jobban bejönnek mint azok a nyúlfaroknyi részek. Egyetlen hátránya az hogy így a sztoriszál csak 2 szálon fut, nincsenek olyan kikacsintások mint a mon calamari, bagy éppen a dantooine-i csata.

Fordóék megint jöttek láttak győztek, bár eltudtam volna még viselni egy-két másik löveghajót melléjük - akiket mondjuk lekap az elején a droid légvédelem. A lovaggá avatás is nagyon bejövős (mondjuk azért megnézném hogy, hogyan is néznek ki a rendes próbák).

Mellesleg szerintem ez jobban beillett volna évadzárónak, mint az eredeti, hisz ezután a rész után ugrunk egy nagyot az időben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Ez is nagyon jó rész!

3PO megint megmutatja miért is utálom! :)

Bearanyozták! :cool:

Anakinből pedig Jedi Lovag lett! :cool:

Komoly,hogy a tincse bekerül Padme kis ládájába,amiben a medál van,amit a Baljósban kapott tőle!Tetszett ez is nagyon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.