Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nah, bölcsis beszoktatás csapó kettes. Remélem, nem lesz lázas ismét már a második este! :)

Tegnap némi izgalmat okozott, hogy Ortis letöltött nekem egy játékot, kicsomagplta, aztán átküldte nekem. eredmény: Két szar gép, vírus. Jött barátnő délután, újrahúztuk a C-n a kíndózt, Ortis gépe már jó! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még jó, hogy a DINASZTIA verőlánya, Aisha az én oldalamon áll, muhaha :D

 

Márti, remélem, menni fog a bölcsizés :D A gépeket meg sajnálom :D

 

 

Köszönöm, bölcsi remekül ment, ma már ott ebédelt, lencsefőzeléket, meg 4 gerezd narancsot. Rettentően élvezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rettentően élvezte.
Érdekes gyerek :D Én olyannyira utáltam oviba járni, hogy egy csomószor leléptem onnan. Ami akkor még viccesnek számított és nem is értettem anyum miért ijedt meg ilyenkor mindig. Ja, anyum az ovi mellett dolgozott és ilyenkor átmentem hozzá.

Most így visszanézve, elég meredek volt, mert az ovi pont a legforgalmasabb út mellett van és simán elüthettek vagy elrabolhattak volna :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért az ovónők se voltak semmik, hogy ezt többször is megtehettem, mert ok, még először persze meg lehet ezt csinálni, nem figyelnek rám meg hasonlók, de ha hetente 1-2x csinálom ezt meg, az már igen durva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes gyerek :D Én olyannyira utáltam oviba járni, hogy egy csomószor leléptem onnan. Ami akkor még viccesnek számított és nem is értettem anyum miért ijedt meg ilyenkor mindig. Ja, anyum az ovi mellett dolgozott és ilyenkor átmentem hozzá.

Most így visszanézve, elég meredek volt, mert az ovi pont a legforgalmasabb út mellett van és simán elüthettek vagy elrabolhattak volna :D

 

De nem a nagynénéd volt a gondozónőd, mert most Nolcsinak Ortis tesója a gondozója. :D Egyébként remek kis bölcsi, most lett felújítva, hatalmas udvar, sok játék. Mellette van az ovi, ugyanazzal a társasággal megy oviba, akikkel bölcsiben volt együtt.

A kaja nem rossz, megkóstoltam a lencsefőzeléket, egyáltalán nem volt rossz, gyerek bé is falta. Igaz, éhes volt, reggel két falat tejszelet, tízórai két szelet körte. Ebédet falta! :D

 

Én nem oviból, hanem otthonról szöktem meg, hogy a két megállónyira lévő kórházba felmenjek, ott dolgozott anyukám. 4 éves voltam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy örülni fogsz, ha meglátod a két méteres hapan-termetét :D

 

 

Wrong! :D

 

Nem Nehézgárdista.

170 magas, legalább négy nyelven beszél, három kitanult fedőszakmája van, a csillagrombolótól kezdve a vadászgépig mindent elvezet, jártas a hapan belpolitkában, a csillagközi külpolitikában, etikett/intrika, kultúra, konzumhölgy, satöbbi-satöbbi, közel és távolharc mester, hideg- és lőfegyverszakértő, méregkeverő, herbalista, kém, Sí hev ö Rojal Hapan lájszensz tú kíl...

Egyszóval...

Ő egy teljesen közönséges Hapan Infiltrator... :D :D :D

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wrong! :)

 

Nem Nehézgárdista.

170 magas, legalább négy nyelven beszél, három kitanult fedőszakmája van, a csillagrombolótól kezdve a vadászgépig mindent elvezet, jártas a hapan belpolitkában, a csillagközi külpolitikában, etikett/intrika, kultúra, konzumhölgy, satöbbi-satöbbi, közel és távolharc mester, hideg- és lőfegyverszakértő, méregkeverő, herbalista, kém, Sí hev ö Rojal Hapan lájszensz tú kíl...

Egyszóval...

Ő egy teljesen közönséges Hapan Infiltrator... :D :D :D

Ugye ez nem Te vagy Ortis? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak idején nem szoktam szökdösni. Ellenkezőleg: amikor otthon kellett lennem, akkor hazahoztam rigófiókát, csigákat, németjuhászt..... a rigóra mondták, hogy ott kellett volna hagyni, de az "ott" tele volt sétáltatott kutyával, tuti megették volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye ez nem Te vagy Ortis? :)

 

Neeem. Én az vagyok, aki férfi létére ilyeneknek is parancsol néha...

Bár a Főnix Gárda közvetlen a Hapan Anyakirálynő alá tartozik, néha eltűrik hogy az Anyakirálynő vezérkari főnöke is belepofázzon a dolgaikba. Kissé az Obszidián rendhez tudnám őket hasonlítani. Ha pontosan meg akarnám fogalmazni, valami olyanok, mint ha összegyúrnád a Tal Shiart, az Obszidián rendet, meg a Klingon Becsületgárdát...

Vannak frontvonalbeli nehéz elitegységeik, ez a Főnix Nehézgárda amazonjai, akik egy 750 kilós biovisszacsatolásos harci vértben küzdenek, és úgy szórják szét a rohamoszikat, mint A Gyűrűk Ura elején Szauron a szövetség katonáit. Koncentrált E-Web tűzzel vagy Plex rakétákkal lehet ellenük kezdeni valamit.

Ha Infiltratort látsz bevetési ruhában, és nem vagy hapan az általában rossz ómen... Az Infiltrator a bevetési rucijában egy fekete obszidiánszoborra hasonlít, tele különböző high-tech kütyükkel az övhámjain, meg egy bonyolult harci vizorral a fején ami a fejét és a fülét takarja. Enyhén fluoreszkál zölden a vizor.

Ha nem a bevetési ruhájában látod, lehet akár a sofőröd, a titkárnőd, a sarki eladó vagy mondjuk négy-öt éve a kedvesed... Hm... Ki tudja?! Fanatikusabbak mint az Al-Kaida...

 

:D :D :D :D :D

 

Oldi most kezd el aggódni, vajon bírja e az oldal motorja a reá váró terrabájtokat?! :D :D :D

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyám!Eegyhetvönt vagyok, hatvankiló, tudok angolul, magyarul, jövöre, kacérkodom a svéddel, csipázom agazokat, tudom, hogy a kalcium klorid a sinusba adva csodákra képes. Ugye Ortis?. Ha akarok tudok kedves is lenni, vezetni én is bármit elvezetek. Én is hapan lennék. Jah nem, sajnos nem vagyok szőke és kék szemű, vagy az egy másik birodalomba felvételi alapszabály?! :)

Egyébként drága Ody-t miért akarjátok meg verni?! A kövi tali, akkor egy pogóval fog indulni?! Bár lehet, hogy Oldi és Ody, már idősek ehhez. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyám!Eegyhetvönt vagyok, hatvankiló, tudok angolul, magyarul, jövöre, kacérkodom a svéddel, csipázom agazokat, tudom, hogy a kalcium klorid a sinusba adva csodákra képes. Ugye Ortis?. Ha akarok tudok kedves is lenni, vezetni én is bármit elvezetek. Én is hapan lennék. Jah nem, sajnos nem vagyok szőke és kék szemű, vagy az egy másik birodalomba felvételi alapszabály?! :)

Egyébként drága Ody-t miért akarjátok meg verni?! A kövi tali, akkor egy pogóval fog indulni?! Bár lehet, hogy Oldi és Ody, már idősek ehhez. :D

 

Mondtam régebben is hogy ideális Infiltrator lennél... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak idején nem szoktam szökdösni. Ellenkezőleg: amikor otthon kellett lennem, akkor hazahoztam rigófiókát, csigákat, németjuhászt..... a rigóra mondták, hogy ott kellett volna hagyni, de az "ott" tele volt sétáltatott kutyával, tuti megették volna.
Ez nagyon szép dolog. Én is imádom az állatokat.

 

 

Neeem. Én az vagyok, aki férfi létére ilyeneknek is parancsol néha...

Bár a Főnix Gárda közvetlen a Hapan Anyakirálynő alá tartozik, néha eltűrik hogy az Anyakirálynő vezérkari főnöke is belepofázzon a dolgaikba. Kissé az Obszidián rendhez tudnám őket hasonlítani. Ha pontosan meg akarnám fogalmazni, valami olyanok, mint ha összegyúrnád a Tal Shiart, az Obszidián rendet, meg a Klingon Becsületgárdát...

Vannak frontvonalbeli nehéz elitegységeik, ez a Főnix Nehézgárda amazonjai, akik egy 750 kilós biovisszacsatolásos harci vértben küzdenek, és úgy szórják szét a rohamoszikat, mint A Gyűrűk Ura elején Szauron a szövetség katonáit. Koncentrált E-Web tűzzel vagy Plex rakétákkal lehet ellenük kezdeni valamit.

Ha Infiltratort látsz bevetési ruhában, és nem vagy hapan az általában rossz ómen... Az Infiltrator a bevetési rucijában egy fekete obszidiánszoborra hasonlít, tele különböző high-tech kütyükkel az övhámjain, meg egy bonyolult harci vizorral a fején ami a fejét és a fülét takarja. Enyhén fluoreszkál zölden a vizor.

Ha nem a bevetési ruhájában látod, lehet akár a sofőröd, a titkárnőd, a sarki eladó vagy mondjuk négy-öt éve a kedvesed... Hm... Ki tudja?! Fanatikusabbak mint az Al-Kaida...

 

:D :D :D :D :D

 

Oldi most kezd el aggódni, vajon bírja e az oldal motorja a reá váró terrabájtokat?! :D :D :D

Ebből egy kukkot se értettem. :D

 

 

Egyébként drága Ody-t miért akarjátok meg verni?! A kövi tali, akkor egy pogóval fog indulni?! Bár lehet, hogy Oldi és Ody, már idősek ehhez. :)
Nagyon kedves vagy, hogy aggódsz értem, igazán. Most már biztos vendégem vagy egy páleszre. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi most kezd el aggódni, vajon bírja e az oldal motorja a reá váró terrabájtokat?! :D :D :D

Szerintem a második bekezdésnél már kilenget a szerver kapacitásmutatója :)

 

De én azt mondom, még mindig jobb ha talin világosítod fel Odyt a Hapan világról, mintsem vetetnéd vele a Terrabájtos vinyókat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy jó hosszú történet, talán a fórumtali alatt meg tudjuk beszélni. :D

 

Amiről beszéltem Hapan elit egységek. SW Fanfic.

Szerintem nem, mert ez hosszabb és bonyolultabb, mint a magyar őstörténet. Legyen elég annyi, hogy a Hapanok kemény vonalas feministák. Nő uralomvan, vagy rosszul mondom? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.