Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

akkor is pocsék egyedül lenni :D
Én elvagyok egyedül is, sőt. De azért az ember társas lény. :D Azt se szabad, hogy a negatív élmények elborítsák az ember agyát. Donátnál ilyen nincs amúgy. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ne érezzen. Győzze le. Ugye milyen egyszerü minden? :D Különben sosem értettem, hogy a sok tini miért ugrik hídról emeletről, dobja el magától az életet, mert valaki azt mondja nem. Na és? Lesz más. Ha meg nem akkor úgy is jó. Mit mondott Niro a Szemtől szembe című filmben?" Ha befordulnak a sarkon a rendőrök fél perc alatt tudj megszabadulni mindentől". Azaz ne ragaszkodj semmihez és senkihez. Különben szívás az élet. Nő nélkül is baromi jól meg lehet lenni. Sőt.
Jaj istenem én vótam h*lye kamaszkorban, bár az ilyen te általad említett ostobaságokat én se értettem. De most, hogy öregszem már mindent másképp látok én is. :D Egyrészről a ma világban nem lehet komoly kapcsolatot kiépíteni, másrészről tökéletesen meg lehet lenni nő nélkül is. De ehhez már kellő korban kell lenni, mert fiatalon olyan más minden. :D

Egy szó, mint száz, Donát még párszor fog szívni :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elvagyok egyedül is, sőt. De azért az ember társas lény. :D Azt se szabad, hogy a negatív élmények elborítsák az ember agyát. Donátnál ilyen nincs amúgy. :D

Szerencsés, nálam megvan a negatív hatás eredménye (de majdcsak leküzdöm :D). Alapvetően én is elvagyok egyedül, de néha nagyon érzem, hogy jó lenne valaki mellém. Ráadásul most, hogy egy barátomon kívül mindegyik elköltözött Veszprémből, még inkább érzem a hiányt (pláne, ha azt veszem, hogy eme barátok java már nősül meg, alapítja a saját családját) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, hányszor hallani, hogy elválnak az emberek. Ha nincs steksz, nincs biztonság, ágyő. Welcome the real world :) Aki mást mond, meg rózsaszínes álmai vannak, az hazudik :)

Na, pont ezért kell valaki mellém, hogy ne legyek ilyen :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oh, hányszor hallani, hogy elválnak az emberek. Ha nincs steksz, nincs biztonság, ágyő. Welcome the real world :) Aki mást mond, meg rózsaszínes álmai vannak, az hazudik :P
Ugyan már. :) Nem minden a pénz. Persze van olyan csaj akinek mindene. De a többségnek nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már. :) Nem minden a pénz. Persze van olyan csaj akinek mindene. De a többségnek nem.
Pedig dehogynem. Lehet, hogy a pénzt mint szót nem ejti ki a száján, de célozz rá. De ez így van rendjén a mai világban. Mondhatni természetes jelenség, hogy a nő keresi a biztonságot. És ha az egy "BMW"-ben vagy egy luxusvillában merül ki, hát istenkém. Az erős (gazdag) győz, a gyenge (csóri) elbukik. :) Természetes szelektálás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig dehogynem. Lehet, hogy a pénzt mint szót nem ejti ki a száján, de célozz rá. De ez így van rendjén a mai világban. Mondhatni természetes jelenség, hogy a nő keresi a biztonságot. És ha az egy "BMW"-ben vagy egy luxusvillában merül ki, hát istenkém. Az erős (gazdag) győz, a gyenge (csóri) elbukik. :) Természetes szelektálás.
Akkor az összes nőd a pénzre bukott, meg a villákra? :) Ekkora hülyeséget öregem. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is értem, Oldie, hogy neked miért nincs párod :) Csodálom, hogy ilyen barátságos szemlélet mellett nem tapadnak rád a nők :P
Mert a nők sugallják ezt, nem én verem beléjük. Nem baj Dzséjt, majd egyszer neked is leesik. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az összes nőd a pénzre bukott, meg a villákra? :) Ekkora hülyeséget öregem. :)
Nem engemet kell alapnak venni. :P Csórira mint ismeretes nem buknak. :P De ez az általános jelenség. Sok hasonló ismerősöm van, aki szív mert nem gazdag. E van. De mint mondtam ez ma nem probléma. Túl kell esni ezen és minden okés :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan. Ezzel csak magadat áltatod. :P Vagy esetleg a tesód ilyen és abból szűröd le? Nem hinném, hogy Karrde ilyen lett volna. :P
Ne próbálj meggyőzni, hogy nem is az én tapasztalataimat, észrevételeimet írtam. :) Te is említetted a múltkor, hogy jelen helyzetben lehetetlen a jövőre való tervezés. Csak nem az anyagiak miatt? :) Ugye.

Teencát meg nem fogom itt kibeszélni, de sehol máshol sem. :P

Én bűnöm úgyis, csodákra ugyanis nem vagyok képes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a nők sugallják ezt, nem én verem beléjük. Nem baj Dzséjt, majd egyszer neked is leesik. :)

Nem hiszem, mivel rengeteg élő ellenpélda rohangászik a nagyvilágban, akik bátran rád cáfolnak. Sőt, olyat is tudok mondani nem egyet, aki a gazdagabb pasiját hagyta a francba. Talán neked kéne megvilágosodni, rád férne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, mivel rengeteg élő ellenpélda rohangászik a nagyvilágban, akik bátran rád cáfolnak. Sőt, olyat is tudok mondani nem egyet, aki a gazdagabb pasiját hagyta a francba. Talán neked kéne megvilágosodni, rád férne. :)
Szerintem ezt hagyjuk. Huszonévesen még én se láttam át a dolgot, elhiheted :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is említetted a múltkor, hogy jelen helyzetben lehetetlen a jövőre való tervezés. Csak nem az anyagiak miatt? :) Ugye.
Ez igaz, ezt mondtam, de ez az én bajom, mert régen lehetne családom és barátnőm, mert csak rajtam múlt. Hülye voltam tavaly, és ezt nem fogom másra rákenni. ez az igazság, de legalább tanultam belőle. :)

 

Én bűnöm úgyis, csodákra ugyanis nem vagyok képes. :D
Hát ha az csoda amire ő vágyott, akkor neked a büdös életbe nem lesz nőd oldie. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha az csoda amire ő vágyott, akkor neked a büdös életbe nem lesz nőd oldie. :P
Ezért se fogok belemenni távkapcsolatba de már semmilyenbe se. :) Nincs értelme. Panelt amúgy is utálják mint a sz*rt, csilivili kertes házat meg nem tudok csettinteni :) Majd ha lesz lottó ötös. Minimum. De erősen meggondolom akkor is :D:P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ő szintjén :) Ez nem degradálás, félre értés ne essék. :)
Egy a lényeg. Ha akarsz nőt magadnak lesz, ha nem akarsz, nem lesz. Ennyi. :D Egy kapcsolat nem "kész p*csa meleg málé". :P Valamilyen szinte fel kell adnunk magunkból egy kis darabot a másikért. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.