Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ajaj, tudnék mesélni én is :) Én is elégé fatökü kategória vagyok, de a manapság házisárkánnyá váló párom bezzeg bátor nagylány volt :D

 

Ez van, ha a nők kifacsarják az ember szívét skaccok :D

 

Frenkie, egy jó tanács. Ha legközelebb elúszik előtted egy klassz kis női fenék, harapj bele. :):D

Legalább neked legyen már jó, ha kockáztatsz és így 'kínoznak" téged ezek a bestiák :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Microsoft Excel kérdés következik.

Adott egy széles táblázat. (jelenleg a BK oszlopig van kitöltve de ez még változhat). Az A oszlopot mint adattáblát rögzítettem, így nem zavarodtam bele (eddig) hogy melyik sorba mit kell írni.

Feladat ezt kinyomtatni, lehetőleg úgy, hogy az A oszlop (a rögzített) minden oldalon rajta legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: Mivel én nem szólítok meg idegen hölgyeket, csak bámultam őket.Úgy nézhettem ki mint egy ringlispíl. :D

 

Az érdekes az, hogy nem attól tartok, hogy visszautasít(és akkor mi van), hanem az iszonyú kellemetlen szitutól, ha balul sül el.

 

De igazából ez sem nagyon érdekel, mert már teljesen megszoktam az egyedűllétet.

Jah, hát én is így vagyok idegen pasikkal :D

 

Jé, érdekes, inkább én is utóbbitól tartottam világ életemben, meg hogy milyen ciki lesz, ha valamit jól elszúrok :D

 

Én is megszoktam, így nem is volt olyan rossz állapot, csak ritkán, de aki most van, azzal sem visszük túlzásba a találkozást, itthon olyan, mintha még mindig egyedül lennék (Oldie, ne szólj semmit, ez tényleg így van :P) :D

 

Én is elégé fatökü kategória vagyok, de a manapság házisárkánnyá váló párom bezzeg bátor nagylány volt :D

Néha az vagyok :D

 

Microsoft Excel kérdés következik.

Megnéztem, de sajna nem találtam megfelelőt, de ez régi excel, ha újabb van, akkor talántán van benne más funkció is, pl. akár az oldalbeállításban :)

Max, marad az, hogy oldalanként kinyomod, és kijelölöd a nyomtatandó oszlopokat Ctrl-lal, és kijelölt terület nyomtatása. De így igen melós, lévén, hogy sok az oszlop.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megszoktam, így nem is volt olyan rossz állapot, csak ritkán, de aki most van, azzal sem visszük túlzásba a találkozást, itthon olyan, mintha még mindig egyedül lennék (Oldie, ne szólj semmit, ez tényleg így van :D) :)

Eh, micsoda kijelentés az, hogy "aki most van"? Neve is van az illetőnek, főleg ha már eccer bátornagylány voltál vele. :D Hívhatsz felőlem nagy marhának is, node ez a " aki most van", nem is tudom....mintha kolonc lenne az illető és nem is itt írna ő se. :D

Máskülönben igazad van, de a távkapcsok már csak ilyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy napok óta egyedül élek, egyre jobban tetszik ez az élet. :D

Több helyem van a szekrényekben, hozzáférek a saját számítógépemhez, akkor kelek illetve alszok el, amikor akarok, azt nézek amit akarok, akkor eszek amikor akarok, és nem szól le senki, ha a zoknimat a konyhaasztalon vagy a szoba közepén hagyom :)

Nem kell sokat mosogatni, naponta 1-1 tányért meg poharat csak. Mosni se kell így minden 2. nap. Péntek óta most először mosok :D

 

Szerk: Valamint nem kell jópofiznom az étkezés közben, hogy hú de nagyon finom. És végre finomakat ehetek :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak az eddigi "bérlőmtől". A családom az alsó szinten lakik, jó ha naponta 1x találkozok velük :D

Akkor ezek szerint legénylakásban élsz :D

De azért szerintem ne add fel. :D Mosni, főzni, takarítani meg lehet tanítani bármely nőszemélyt :D :D :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mosni, főzni, takarítani meg lehet tanítani bármely nőszemélyt :D :D :)
Persze, de a mai csajokat elnézve én is értek ezekhez a dolgokhoz :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, de a mai csajokat elnézve én is értek ezekhez a dolgokhoz :D

Sithuram, a maga dóga nem más, mint energiáját eme nőszemélyek ellen elkövetett kényeztetésekre pazarolni. Az ilyen haszontalan mosás meg minyavaja dolgokat meg tessék csak rájuk bízni :D:) Mindent a helyén kell kezelni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sithuram, a maga dóga nem más, mint energiáját eme nőszemélyek ellen elkövetett kényeztetésekre pazarolni.
Egy ideig ilyet el nem akarok követni :)

Az előnyeit felsoroltam, most az a 3 dolog a hátrány, amit felsoroltam eddig, de kibírható :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, micsoda kijelentés az, hogy "aki most van"? Neve is van az illetőnek

Máskülönben igazad van, de a távkapcsok már csak ilyenek.

Jó van na, bocs :D

Jaja, csak éppen nem feltétlen kéne ennek teljesen így lennie, de mindegy.

 

Most hogy napok óta egyedül élek, egyre jobban tetszik ez az élet. :)

Bizony, megvannak az előnyei, többnyire az előny még több is lehet :D

 

Persze, de a mai csajokat elnézve én is értek ezekhez a dolgokhoz :D

Arról nem is beszélve, hogy mennyi csaj tudja marhára értékelni, hogy nem neki kell mindent megcsinálni :D Vagyis nem tudom, hogy így van-e az ifjúsággal, de az idősebb korosztály bizony tudja értékelni :D

Amúgy meg ezek nem bonyolult dolgok, a fiúk épp úgy meg tudják tanulni, mint látod :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, persze nem nehéz ezeket megtanulni, csakhát a mai lányok nem is akarják megtanulni.

Erre akkor jöttem rá, amikor egyik osztálykiránduláson egyikünk felvetette, hogy mivel rossz az idő, így főzzenek a csajok. Namost se a 2 tanár, se az osztályból a 6 hölgy nem tudott egy kaját se csinálni, viszont más se ott, rajtam kívül. Én főztem egy húslevest, rizst és rántott húst :)

 

Utána meg jöttek az oltások, hogy b*zi vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "mai lányok" majd akkorát fognak koppani, amikor a Nagy Ő nem fogja őket minden áldott nap étterembe vinni, továbbá unalmasnak fognak tűnni a mikrós kaják. :)

Ismerve főleg ama tényállást, hogy a férfiakhoz a leggyorsabb út a gyomrukon át vezet. :D

És persze nem is beszéllve ama Lázadó technikáról mellyel élvezetesé lehet tenni a nők számára a főzést. :D :D

Igazam van házisárkányom, vagy igazam van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Namost se a 2 tanár, se az osztályból a 6 hölgy nem tudott egy kaját se csinálni, viszont más se ott, rajtam kívül. Én főztem egy húslevest, rizst és rántott húst :D

 

Utána meg jöttek az oltások, hogy b*zi vagyok :D

A tanár se???? :o Neked meg gratula, de gondolom, Téged már nem kell győzködni, hogy nem is rossz, ha ezeket tudod :D

 

Az oltások meg pár év múlva átmennek majd irigységbe :D:P

Kivéve, ha a világ végleg megkergül és mindenki csak műdolgokat fog enni :)

 

Igazam van házisárkányom, vagy igazam van? :D

Természetesen, mivel férfiember vagy, NINCS :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Microsoft Excel kérdés következik.

Adott egy széles táblázat. (jelenleg a BK oszlopig van kitöltve de ez még változhat). Az A oszlopot mint adattáblát rögzítettem, így nem zavarodtam bele (eddig) hogy melyik sorba mit kell írni.

Feladat ezt kinyomtatni, lehetőleg úgy, hogy az A oszlop (a rögzített) minden oldalon rajta legyen.

A "Fájl" menü "Oldalbeállítás..." parancsában válaszd a "Lap" fület. Itt megtalálod a "Fent ismétlődő sorok:" és a "Balra ismétlődő oszlopok:" beállítási lehetőséget. Ezekben ki tudod jelölni, mely sorok, illetve oszlopok legyenek rajta a nyomtatás minden oldalán. Azt sajnos nem tudom, melyik Excel verziótól van ez a funkció, de szerintem a régebbiek is ismerik. (Az Office 2003 biztosan, a 2000 szerintem már igen, de talán a 97-98 is.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem találkoztam olyan házimunkával, amit egy férfi ne tudna épp olyan jól elvégezni, mint egy nő. :D

Amíg nem volt automata mosógépünk és a húgom túl fiatal volt a mosáshoz, én mostam, hogy anyám tudjon a többi házimunkával foglalkozni. A legbonyolultabb része a ruhák szétválogatása volt szín és anyag szerint. :D

A főzés terén pedig köztudott, hogy a férfiak ízletesebben és kreatívabban főznek, mint a nők (legalábbis a húsételeket). Nekem még nem volt különösebb szükségem rá, hogy magam főzzek, de néhány alapvető kaját mégis megtanultam sosem lehet tudni alapon (húsleves, gulyás, főzelékek, pörköltek, sültek, stb.). Ja, és édesszájú lévén bármely süteményt elkészítem egy pontos recept alapján (néhányat anélkül is). :D

Szerintem a férfiaknak éppúgy meg kell tanulniuk a házimunkák elvégzését, mint ahogy a nőknek. Egyrészt azért, mert nem várhatjuk el a nőktől, hogy mindent egyedül csináljanak, miközben mi a tévé előtt terpeszkedünk. Másrészt pedig manapság egyre kevésbé lehet bízni a nők ilyen irányú képzettségében... Különösen a főzés terén. Magyarul vagy megtanul a pasi is főzni, vagy előfordulhat, hogy konzerven él, mert az asszony a vajas kenyérnél bonyolultabb kajákat már csak szakácskönyv és telefonos segítség igénybevételével tudja elkészíteni... :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Fájl" menü "Oldalbeállítás..." parancsában válaszd a "Lap" fület. Itt megtalálod a "Fent ismétlődő sorok:" és a "Balra ismétlődő oszlopok:" beállítási lehetőséget.

Pont ezt néztem ki én is, csak nem tudtam kipróbálni, hogy valóban működik-e :)

 

Ja, és édesszájú lévén bármely süteményt elkészítem egy pontos recept alapján (néhányat anélkül is). :D

 

Szerintem a férfiaknak éppúgy meg kell tanulniuk a házimunkák elvégzését, mint ahogy a nőknek. Egyrészt azért, mert nem várhatjuk el a nőktől, hogy mindent egyedül csináljanak, miközben mi a tévé előtt terpeszkedünk. Másrészt pedig manapság egyre kevésbé lehet bízni a nők ilyen irányú képzettségében... Különösen a főzés terén.

Sajnos én is az vagyok, bár nem lehet, és utálok sütni is (sajnos ezt örökölhettem, mert anyu is utál :D), de mivel szeretem a házi sütiket, néha csinálok. Csak mégsem szeretek vele pepecselni, inkább egész nap főznék.

 

Keblemre ilyen gondolkodással :D

Egyébként tényleg így van, főleg már az én meg az alattam lévő korosztállyal. Fene tudja, miért alakult így, de ha valakiben nincs meg a hajlam meg az érdeklődés, akkor nem fog megtanulni igazán jól főzni. Én tanulási fázisban vagyok, de vannak olyan ételek, amit anyámnak nem engedek megfőzni, inkább magam, mert jobb lesz az eredmény :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "házimunka és a lányok" dolog úgy néz ki, hogy amíg nem muszáj, addig az ember szívesebben bízza ezt a dolgot az anyukájára, pláne, ha ő nem is nagyon forszírozza az ellenkezőjét. :D Aztán amikor már muszáj (mert messze kerül otthonról, összeköltözik valakivel stb.), akkor kezdi megtanulni valahogy. :D

Én sem tudtam főzni egyáltalán, aztán a saját háztartásban szakácskönyvből, no meg a saját fantáziám alapján mindent megtanultam, sőt, ma már saját fejlesztésű receptjeim is vannak. És nagy meglepetésre az is kiderült, hogy a főzés valójában az egyik legkedvesebb házimunka elfoglaltságom. :D Vagyis nincs reménytelen leányzó. :D

 

Ettől függetlenül nagyon dícséretes, ha egy férfiember is kezébe veszi a fakanalat, még ha ünnepnapkor is, mert valahogy a férfikéz máshogy fűszerez, vagy nem is tudom, de másként finom az az étel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..... mert valahogy a férfikéz máshogy fűszerez, vagy nem is tudom, de másként finom az az étel. :)

Ez így igaz, ámbár valaki szólhatna a húgomnak, mert ő azzal szokott jönni, hogy " Már megint elb*****d a kaját, túlfűszerezted" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.