Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

De vannak kedves lányok is a földön

Persze vannak! De miért mindig az kúr át a legjobban, akihez kötődsz valamilyen szinten? Itt a fórumon Miss Karrde pl. ennek az ellentetje. Ő egy elég rendes lány. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kár, hogy felállítotok két-három kategóriát a lányokra, aztán mindenkit belezsuppoltok ezekbe :cry:

Nekem azzal van tele a nem létezőm (alig tudom magam visszafogni, hogy ne kezdjek el piszkosul káromkodni), hogy szerintetek minden csak a lányok hibája. Néha már unom ezt olvasni.

Saját tapasztalatokból származnak ezek az írások, így természetesen kissé egyoldalúak. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját tapasztalatokból származnak ezek az írások, így természetesen kissé egyoldalúak. :cry:

Na igen. Csak éppen a tapasztalatokat valószínleg a szép, csinos, bájos lányok okozták, holott van a világban egy rakat kedves és rendes csaj is, csak kevésbé vonzóak.

Nekem az a tapasztalatom (ha a hugom itt lenne, erre most erőteljesen bólogatna), hogy a pasik még mindig a bomba alakú, szép és valamilyen módon feltűnő lányokra buknak, stb., a többi meg mehet a levesbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kár, hogy felállítotok két-három kategóriát a lányokra, aztán mindenkit belezsuppoltok ezekbe

Mert belezsuppolhatók! Nekem még mindig ez jött ki végeredménynek. Olyan ez mint az egyszer egy. Persze téged kivéve (a fiad meg is verne, ha mást írnék :cry: ).

 

Voltak már gyönyörűen induló dolgok, mint pl. a legutóbbi. És mi lett belőle.... :cry:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen. Csak éppen a tapasztalatokat valószínleg a szép, csinos, bájos lányok okozták, holott van a világban egy rakat kedves és rendes csaj is, csak kevésbé vonzóak.

Nekem az a tapasztalatom (ha a hugom itt lenne, erre most erőteljesen bólogatna), hogy a pasik még mindig a bomba alakú, szép és valamilyen módon feltűnő lányokra buknak, stb., a többi meg mehet a levesbe.

Az lehet, hogy buknak, de nem mellettük kötnek ki végül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert belezsuppolhatók! Nekem még mindig ez jött ki végeredménynek. Olyan ez mint az egyszer egy. Persze téged kivéve (a fiad meg is verne, ha mást írnék :cry: ).

 

Voltak már gyönyörűen einduló dolgok, mint pl. a legutóbbi. És mi lett belőle.... :cry:

Jól sejted Ody :(:cry:

Jó drága mamát ne merje bántani senki se!!!

:cry::( :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól sejted Ody :cry: :cry:

Örülök ha már elmúlt/tompult az a kaland okozta fájdalom. Bennem most elemi erővel tört a felszínre. :cry:

 

Elnézést is kérek a fórum többi tagjától, hogy ezt az érzelgős maszlagot kell olvasnia. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, miért ne beszéljünk erről a témáról is néha? Nincs ezzel semmi baj (azon kívül, hogy csak elkeseredem tőle, és az egy percre eső káromkodások száma igen magas mércét üt meg ilyenkor). Max. továbbtekernek :cry:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas nagy közhely, de nem szabad. Tovább kell lépni, és keresgélni! Én is olyan gondolatokat kergetek mint Te, de nem éri meg. Egyik sem éri meg.

Jaja, közhely :cry: Hányszor de hányszor elhangzot ez már tőlem :cry: :cry: Aztán nem tanultam belőle semmit sem :cry::( :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, miért ne beszéljünk erről a témáról is néha? Nincs ezzel semmi baj (azon kívül, hogy csak elkeseredem tőle, és az egy percre eső káromkodások száma igen magas mércét üt meg ilyenkor). Max. továbbtekernek :cry:

Igazad van. Csak nehogy az jöjjön ki belőle, hogy az SW hívők mind érzelmi válságban vannak. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, közhely :D Hányszor de hányszor elhangzot ez már tőlem :D :D Aztán nem tanultam belőle semmit sem :D :D :D

Ez igaz, de minden esetben kicsit más a szituáció. Ezért nem ismerem fel soha a veszélyes helyzeteket. Egyébként nekem is volt benne saram, de ez max. 20%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Az ember társaslény, alapjában véve. A magány csak egy kikényszerített életforma (sztem).

 

Jó olvasni a "nagyok" tapasztalatait. Talán okulok belőle :D

 

 

Donát

Első lecke!

 

Ne higyj senkinek se! :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van. Csak nehogy az jöjjön ki belőle, hogy az SW hívők mind érzelmi válságban vannak. :D

Érzelmi válság? Én már rég hozzászoktam ehhez, amiben vagyok, csak néha jön elő nálam a kesergés (lehet, hogy most csak az a bajom, hogy napok óta szarul alszom a melegfront miatt, és azért jön rám majdnem a sírás, különben nem foglalkoznék annyira ezzel, de majd elmúlik, mint mindig).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de minden esetben kicsit más a szituáció. Ezért nem ismerem fel soha a veszélyes helyzeteket. Egyébként nekem is volt benne saram, de ez max. 20%

Na bazz, tessék! Odaát megfogadtam, hogy kussolok a témáról erre föl tessék itt pofázok :D

 

Nede komolyan, nekem elegem lett. Kész, befejeztem. Jó a magány, nincs veszekedés, se idegesség. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érzelmi válság? Én már rég hozzászoktam ehhez, amiben vagyok, csak néha jön elő nálam a kesergés (lehet, hogy most csak az a bajom, hogy napok óta szarul alszom a melegfront miatt, és azért jön rám majdnem a sírás, különben nem foglalkoznék annyira ezzel, de majd elmúlik, mint mindig).

Na, nem elkeseredni! Csinos, klassz csaj (anya) vagy :D :D Totál befog egyszercsak hozzád toppani a nagy-nagy Ő :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.