Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sziasztok!

Van a Resistance sorozathoz 1. és 2. évadhoz egységes verzióhoz felirat?
Esetleg ha van, egy pakkba nem tudja valaki feltölteni? Elég lenne a felirat, a neten torrenten már biztos hogy találok hozzá egész évados verziót amit letudok tölteni.

Nem láttam még a sorozatot, gondoltam megnézném, de ahogy néztem subtitle oldalakon minden részhez más típusú verzió van (pl 720p-s az egyik, a másik 1080p-s,)
Jó lenne egy egységes felirat pakk,, ahhoz megkeresem a neten a hozzá tartozó egész évadot.

 

Köszi előre is ha esetleg valaki tud segíteni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia, köszi választ, nem tudtam, hogy van ilyen része a forumnak, igaz nem is kerestem, nem gondoltam rá.

De a kérdésem nem ez volt, ahogy nézem ezek a feliratok se egységesek, az egyik a TVsmash hoz készült a másik YFN a harmadik ez meg az...

Nem akartam külön egyesével minden részt leszedni, amiket már nem is biztos h seedelnek, ha lett volna egységes verziós felirat pl a YFN-es verzióhoz.

Akk csak elég lett volna letölteni a felirat pakkot, meg keresni neten egy olyan verziójú 1. komplett évadot.

No mind1 az első évadot valahogy leszenvedem, a 2. évad fent van feliratostul egybe Ncore on ahogy néztem pakkba.

 

Köszi még1x a választ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
52 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nekem azért a Resistance 2. évad hiánya továbbra is fáj és érthetetlen. Már rég ledaráltam volna, de letölteni meg kajtatni hozzá megfelelő feliratot nincs kedvem.

Második évad felirat fent van a feliratok szekcióban....

 

https://swsaga.hu/files/category/13-resistance-2-évad/

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.