Ugrás a kommentre

H. P. Lovecraft


Whill

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mondjuk végigolvasva a Cthulhu hívását, a végére annyira már nem tetszett, ellaposodott. De az Árnyék Insmouth fölött, még az elején vagyok, jobban tetszik.

Igen, Lovecraft a hangulat megteremtésében jeleskedett, viszont ahogy Nute is írta, a befejezés gyakran nem hozza azt a hatást, amit a felépítés sejtet. Az Innsmouth vége viszont eléggé csattanós. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Mondjuk végigolvasva a Cthulhu hívását, a végére annyira már nem tetszett, ellaposodott. De az Árnyék Insmouth fölött, még az elején vagyok, jobban tetszik.

 

Árnyék Insmouth fölött az egyik kedvencem, én annyira beleéltem magamat hogy együtt paráztam a főszereplővel :D 

 

Jó kis fankép hozzá:

 

129625804_3582339555135019_1677890555959

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nah, végeztem a kötettel. Azt nem mondom, hogy ez lesz életem olvasmánya, de voltak benne nagyon érdekes és jó sztorik, és olyanok is, amiket annyira nem szerettem. De kedvencem lett az Eryx Falai között, Az Őrület hegyei, vagy az Eric Zann muzsikája, illetve a Kép a Házban novellák. Viszont Lovecraft hosszabb írásait azért tudtam néha unni. A naplószerű stílus is nagyon furcsának hatott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Nah, végeztem a kötettel. Azt nem mondom, hogy ez lesz életem olvasmánya, de voltak benne nagyon érdekes és jó sztorik, és olyanok is, amiket annyira nem szerettem. De kedvencem lett az Eryx Falai között, Az Őrület hegyei, vagy az Eric Zann muzsikája, illetve a Kép a Házban novellák. Viszont Lovecraft hosszabb írásait azért tudtam néha unni. A naplószerű stílus is nagyon furcsának hatott. 

 

Eryx Falai és az Őrület hegyei tudtak idegőrlőek lenni a sok rizsával az elején :D Azt hittem a Portsmouthi sztori is felkerül a kedvencek közé, szerintem zseniális :D 

 

De továbbra is azt mondom, hogy az összes műveit érdemes elolvasni, úgy kapni szerintem egy teljes képet a munkásságáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Azt hittem a Portsmouthi sztori is felkerül a kedvencek közé, szerintem zseniális :D 

Nem volt végülis az se rossz. Csak néha untam.

 

7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Eryx Falai és az Őrület hegyei tudtak idegőrlőek lenni a sok rizsával az elején :D 

Nálam  pont ellenkezőleg. Azt a részt imádtam, főleg ahogy ír az expedíció helyszínéről Az Őrület hegyeiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.