Ugrás a kommentre

Echo bázis, itt a Radiant VII!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Echo bázis, itt a Radiant VII!

 

Lego felelősünk, Dzséjt, ismét friss hírekkel jelentekezett a játéktípus házatájáról.

 

Nemrégiben fény derült a LEGO utolsó két idén megjelenő készletére is. Ősszel érkezik a méltán híressé vált Hoth Rebele Base, egy újabb hósiklóval (hátha nem sikerült még valakinek megvennie az előző két kiadást), lázadó katonákkal, snowtrooperekkel, a bázis kapujával és egy kutaszdroiddal. A nagyfelbontású kép itt található:

http://farm1.static.flickr.com/213/4456035...467aa36c0_o.jpg

 

A második készlet pedig önmagában is nagyszerű, hiszen ep1-es szett 2002 óta nem került ki, idén pedig kettő is érkezik. A remake Naboo Fighter mellett ugyanis a boltok polcain landol Qui-Gon és Obi-Wan űrhajója, a Radiant VII, azaz a Republic Cruiser. És a kivitelre azt hiszem, nem lehet panasz. Itt megcsodálható:

http://farm1.static.flickr.com/178/4455975...c3f1f2d75_o.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem, ez az Echo Base nagyobb durranás lesz. Ez így nem túl sok... (semmi bunker, csak egy ajtó, egy sikló, meg pár kiegészítő, mondjuk árban biztos nem is lesz olyan horribilis, mintha a teljes bunkert építették volna meg...

 

A Köztársasági hajó tényleg nagyon rulezzzz :lol:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Ody, hogy felraktad.

A Rebel Base tényleg lehetett volna nagyobb is, én is másra számítottam. Ráadásul, hogy ezen az ajtón nem fér át a Falcon, az is biztos, hacsak nem a minikészlet Falconja. Ráadásul a hósiklóhoz is már megint Dack és Luke van, pont, mint az eddigi két kiadáshoz. Ellenben a Probe droid nagyon jó, az ágyú is, az új hósikló is jobban meg lett oldva, meg van két-két katona mindkét oldalról. Szóval elég vegyes.

 

A Republic Cruiser viszont mindent visz, nálam az év legjobbja (és tudom már, mi lesz karácsonyra :lol:).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.