Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Huhh Tenel Ka, megmondom ezért valahol becsüllek, hogy megnézed az utolsó részt, és így kezdesz hozzá neki,

Spoiler:

:D Engem azért nem zavar, mert az ilyen WTF pillanatoknál nagyon is fontos nekem az arc, a tekintet, hogy ki mit csinál, hogy mozdul, és ebben a soriban jó sok ilyen pillanat van. Biztos valahol rossz szokás, de én gyakran a könyvek végét kezdem el először, tehát itt sem meglepő, hogy mit néztem először. Nekem most olyan így, mint egy krimi, hogy hogy jutottak el idáig? Viszont maxima tiszteletbe tartom azokat, akik nem szeretik a spoilereket.

Külön öröm, hogy sok jó karakter van benne, sok szerethető - bár ez persze ízlés dolga is.

Hjah, még a 6/7-et néztem meg, azt hiszem, Dr Linus az alcíme. Olyan álleesős, és Emerson meg jól adja a karakterét.

Oldi, az AXN-eseket természetesen lesni fogom. Adok a spoiler-faktoromnak! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilerrel vigyázzunk már azért. Attól, hogy te a végén kezded, más még lehet, hogy nem szeretné, hogy lelődd előtte a poénokat...

 

Szegény Dzséjt gondolom pl. nem akarja előre tudni a karakterek nevét, és az epizódok címét, vagy hogy milyen szálak lesznek a hatodik évadban. Szóval használjuk már azt a spoiler gombot, ha már van...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilerrel vigyázzunk már azért. Attól, hogy te a végén kezded, más még lehet, hogy nem szeretné, hogy lelődd előtte a poénokat...

Donát, el is olvasod, amit írtam? Pl Kudarnak? Hol írtam spoilert? A rész címe is az? Vagy hogy egy színész jól játszik, az spoiler? Vagy az volt a spoiler h álleesős? Írd már le légyszíves, mert komolyan nem tudom, mi rosszat írtam? !

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam. Csak neked, Tenel Ka:

 

Spoiler:

 

Dr. Linus - az egyik legnagyobb kérdés az ötödik évad végén, hogy mi lesz a szereplőkkel a jövőben, lesz-e új alternatív szál, vagy sem. Mivel Ben sosem volt Dr., ezért ez megmaradhat mások fejében, az enyémben tuti ott motoszkálna, és lökést ad affelé, hogy lesz új szál.

 

Továbbá Ben nevű karakter, és Emerson alakítja: a második évad nagy kérdése, hogy az Emerson által alakított karakternek mi a neve. Úgyhogy amíg nem nézted meg az évadokat, én nem írnék mindenről csak úgy, mert nem tudhatod, mit lősz le mások előtt... köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam. Csak neked, Tenel Ka:

 

Spoiler:

 

Dr. Linus - az egyik legnagyobb kérdés az ötödik évad végén, hogy mi lesz a szereplőkkel a jövőben, lesz-e új alternatív szál, vagy sem. Mivel Ben sosem volt Dr., ezért ez megmaradhat mások fejében, az enyémben tuti ott motoszkálna, és lökést ad affelé, hogy lesz új szál.

 

Továbbá Ben nevű karakter, és Emerson alakítja: a második évad nagy kérdése, hogy az Emerson által alakított karakternek mi a neve. Úgyhogy amíg nem nézted meg az évadokat, én nem írnék mindenről csak úgy, mert nem tudhatod, mit lősz le mások előtt... köszi.

 

Okk, csak nem kell a fejem is leharapni, erre tényleg nem gondoltam. Máris beteszem spoiler mögé! :D Egy picit felkaptam a vizet, mert nem értettem, mi bajt csináltam. Így teljesen érthető és jogos a figyelmeztetés.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát tényleg ugrik az ilyesmire, amit én teljesen megértek. :D

Ha rögtön leírja, mi volt a baj, rá sem kérdezek. Hülye dolog, de tényleg nem is gondoltam, hogy a cím is spoileres lehet. Vagy a név. :D :D :D ( A baj kicsit bennem van, én elsőre is nagyon lelkemre veszem, ha leteremtenek, főleg, ha nem szándékosan csinálok valamit. Senki szórakozását nem akarom tönkretenni. A dologhoz hozzátartozik, hogy ma nem csak túlérzékeny, de kialvatlan és nyűgős is vagyok :D ) Amint leírta, mi a helyzet, már tettem is spoilerbe bele. ::D

Kérdés: Milyen a szinkronja? Érdemesebb esetleg feliratosan az egészet? (nem zavar a felirat, sőt...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jó a szinkronja, na ahogy ezt leírtam érteztem Obi haragját... :D De ha engem kérdezel érdemes elkezdeni úgy. Főleg ha annyira nem szereted olvasni. Viszont van benne egy két elfordítás, és vagy hogy véletlenül más nevet mondanak. Egy alkalommal olyan is volt, hogy bár az angolban csak suttogás volt és nem nem lehetett tudni mit mond az illető, mégis raktak oda magyar szöveget. :D

 

Amúgy én is olyan vagyok, hogy ha rossz kedvem van és valaki beszól akár a legkisebb dologra is, akkor nekiesek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én is olyan vagyok, hogy ha rossz kedvem van és valaki beszól akár a legkisebb dologra is, akkor nekiesek. :

 

Köszike, akkor megnézem először szinkronosan, aztán felirattal. :D

 

Jajj, ne is mondd. És persze én is olyan hangnemben vélaszolok vissza, fél óra múlva meg nem győzök elnézést kérni!

:D És persze írásban valahogy egy sima figyelmeztetés is tud rettentő durvának hatni, még ha nem is olyannak volt szánva...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: :D

Az első évadé még jó, utána folyamatosan romlik. Egy biztos, a színészek zsenialitása nagyon nem jön át szinkronosan.

Néhány szereplőnek olyan borzalmasan szánalmas hangja van hogy aah.

Ha már nem zavar a spoiler:

Spoiler:

Mint valami alámondásos csehszlovák filmdráma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen feliratosan nézd. Szerintem. Ha csak nem akarod a füledet hozzászoktatni a félrefordításokhoz és az ilyen-olyan szinkronhang cserékhez...

Csak Jacknél volt szinkroncsere nem? Vagy másnál is?

6. évadot még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a 2. évadban volt egy csere, aztán onnantól nekem nem tűnt fel. Amúgy Obi kicsit félre vezetett Tenel, mert amit linkelt szinkron, az igazából teljesen rendben van, itt el lett torzítva és szerintem lassítva is bár csak az első pár mp-et néztem.

Szóval ahogy Oldie is írta, teljesen jó a szinkron. A magyarok amúgy is vezető helyen állnak a szinkron készítésben szerintem.

Most ezt úgy mondom, hogy megnéztem én már angolul is az egészet.

 

 

Obi: Kard ki kard. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a "vezető helyen állást" nem kiabálnám el, mert pl a Fringe-t "sajna" csak eredeti hanggal tudom élvezni. Walter hangját képtelenek abban a tónusban visszaadni, Broyles-ról meg nem is beszélve :D

De most majd majd a Spartacus-al bizonyíthatnak :D Kedden HBO premier :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félrevezettem? Mivel? :D Ezt az egyik ismerősöm vágta ki az epizódból, semmi trükközés, ez az eredeti. Ez ilyen rossz, tessék elhinni.

Nem kérdés hogy a magyarok csinálják a legjobb szinkronokat még manapság is, de a Lostnál azzal volt a baj hogy folyamatosan csökkent a nézettség, és egyre kevesebb figyelmet szenteltek a szinkronra.

 

Donát: Egy csere volt Jack hangjánál, de úgy játszik a pali a hangjával hogy egyszer sz*r máskor mégsz*rabb. Pedig az 1,5 évados hangja baromi jó volt.

Illetve hiába találják el sokaknak a hangját, de pl. Locke is olyan beképzelt is pökhendi ahogy játszik a szinkronja, hogy néha szívesen szúrnám meg egy törött sörösüveggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Az eredeti az ami torzított, mivel tv-ből vették fel és ott magasítottak a hangján. Eredetileg mélyebb hangja van sokkal.

 

Kudar: Ez az AXN-es szinkron, neked gondolom meg az RTL-es van meg és ez a bibi. Hidd el, ott ilyen gagyi volt.

 

 

Mindegy, ha jót akarsz magadnak Tenel Ka akkor eredeti hangon nézed és nem hallgatsz itt a gonosz fráterekre.

Most linkeljem be megint a szinkronok gyöngyszemét? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sajna ezt nem tudom. Csak azt hogy amit leszedtem azon a már említett elcsúszásokon kívül nagyon jó volt a szinkron.

Sajna én lusta vagyok, és ha már van szinkronos verzió akkor minek fárasszam magam még a felirattal. :D

Fordítok eleget így is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lenti oldalt az alja után igen fenntartásokkal néztem át, de inkább csak átfutottam, bele ne fussak valamibe :D

 

Huhh Tenel Ka, megmondom ezért valahol becsüllek, hogy megnézed az utolsó részt, és így kezdesz hozzá neki, mert én tuti nem lennék képes rá.

Én sem leszek ilyen elvetemült :D Még jó, hogy szinte semmit sem tudok a sorozatról, és ezt szeretném is betartani :D Majd nézés közben mindenre fény derül :D

 

A spoilerrel vigyázzunk már azért. Attól, hogy te a végén kezded, más még lehet, hogy nem szeretné, hogy lelődd előtte a poénokat...

 

Szegény Dzséjt gondolom pl. nem akarja előre tudni a karakterek nevét, és az epizódok címét, vagy hogy milyen szálak lesznek a hatodik évadban. Szóval használjuk már azt a spoiler gombot, ha már van...

Köszi, nekem ez nagyon jól jött :D

 

Mindenképpen feliratosan nézd.

Feliratosan szedem, szerencsére úgy is elérhető, szóval részemről semmi szinkron, amúgy is felirat párti vagyok :D

 

Castle 2/24 Ó, hogy az az...

Spoiler:

Fene essen bele, pedig sejtettem, hogy Castle beszerzett valami nőt a nyárra, nagyon adta magát. Az írók aztán tudják húzni az eseményeket, a végén még tiszta House-Cuddy-effektus lesz ebből. Amúgy az esetük is jó volt :D

Még jó, hogy jön a 3. évad, legalább egy sorim jön a következő évben is :D Ja, House is lesz még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.