Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az innen a 3. oldalon található Riddick által belinkelt Lost-videókat is megnéztem (meg pár másikat), nagyon jók :D

Még pár gondolat ahhoz, amit írtatok az elmúlt pár héten

Spoiler:

Donát alteros verziója nagyon tetszik, mármint ez a megbékélés dolog, ha jól emlékszem a szóra. Utána volt egy más oldalról bemásolt kis Lost-összegzés, az is nagyon tetszett.

Meg a 6 évados BD kiadvány is nagyon tetszene a polcomon, bár elég lenne dvd-ben is :hehe:

Aztán valaki írta, már nem tudom, ki volt az, kicsit összefolyik ez a rengeteg minden, amit elolvastam, hogy Sayid boldogabb lett volna Nadiával. Csak hát a szigeten meg Shannonnal volt, így aztán a végén az alterban ki más lenne vele, vele kell találkoznia és vele lépnie tovább, ez a szigetesekről szól. Meg aztán szerette a szőke lányt is, ebben a társaságban jobban is illik hozzá. Egyébként meg valahogy ez a két totál ellentétes emberke a kedvenc párosom a Lostból, szóval ezért is jobbak ők ketten együtt :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost The final journey-t látta valaki? 1 óra 18 perces műsor, a készítők/színészek beszélnek a karaktereikről, és végigvezetnek minket a 6 évadon. Van hozzá felirat, szerintem érdemes volt megnézni, egész jó :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost The final journey-t látta valaki? 1 óra 18 perces műsor, a készítők/színészek beszélnek a karaktereikről, és végigvezetnek minket a 6 évadon. Van hozzá felirat, szerintem érdemes volt megnézni, egész jó :D

A gépen van de még nem jutottam el hozzá. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Behalok ezen a Seaquesten. Az utolsó részben, amit megnéztem tegnap, a doktornőt és a kapitány barátját megtámadta a Légifarkas, aminek a fedélzetén Kirk kapitány utazott :hehe: Bár Kirk ezúttal egy holland diktátor volt, de a helikopter tagadhatatlanul a jó öreg Airwolf volt. Kíváncsi lennék, átvágták a jelenetet a másik sorozatból vagy előtolták a hangárból a gépet (esetleg a raktárból az egyik modellt) pár jelenet erejéig? Az Airwolfnak rég vége volt már a Saequest idején, de nem tudni, mi lett a helikopter sorsa a befejezése után. Vagy a modellekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x13

 

Spoiler:

Kedvenc jelenet:

Az utolsó percekben, barna hajú, szemüveges, puskás csaj a társaihoz, akik fegyvert tartanak Sawyerékra.

-Oké, le a fegyvert, ismerem őket!

Fél perccel később, egy Charles-al történt csevej után:

-Oké, térdre mindenki, kezeket fel!

:D:hehe::D

Ez olyan következetes volt, hogy csak na.

 

Noh mindegy, sziget részemről amúgy is felejtős, a többi viszont piszok jó volt megint ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jobban teszed, ha ezt spoiler mögé rakod, mivel pl. Dzséjt még csak a 2. évadnál jár. Nem mindenki látta még a sorozatot, van, aki nézni, és talán olyan is, aki nézni fogja. Ne lőjünk le neveket, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresztnevektől még nem lőttem le semmi poént. Főleg úgy, hogy a körülményekben semmi ismert dolog sincs a számára. Ilyen dolgokat én is olvastam tucatszámra itt. :D

 

Más.

Oz.

Végeztem az első évaddal és a pozitív véleményem csak megerősödött bennem :hehe: R*hadt kemény börtöndráma remek karakterekkel. Akár a Spartacusban itt se sz*roznak a szereplőkkel.

Scofield szerintem itt fél órát se bírt volna ki, nem hogy a szabaduláson járjon az esze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresztnevektől még nem lőttem le semmi poént. Főleg úgy, hogy a körülményekben semmi ismert dolog sincs a számára. Ilyen dolgokat én is olvastam tucatszámra itt. :D

De én szerencsére nem te vagyok, és szelektíven olvasok. Ha meglátom, hogy Lost, már ugrok is a következő kommentre :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tyű Obi, ez a Fly című rész de rohadt gyenge volt a BB-ben. Jujjj. viszont már csak pár rész, úgyhogy gondolom mostantól felpörögnek majd a részek Pollossal. :hehe:
Nekem tetszett ahogy a két főkarakterre helyezték a hangsúlyt, az ő kapcsolatukra(és Walt is kezdett láthatóak bedilizni). Ahogy hallottam mondjuk költségkímélés volt az indok az epizódra. :D

 

Oldie, LOST

Spoiler:

Talán mert Zoe azt kapta válasznak Charlestól hogy tartóztassa fel őket? ;) Miken ki nem akadsz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, LOST

 

Talán mert Zoe azt kapta válasznak Charlestól hogy tartóztassa fel őket? ;) Miken ki nem akadsz. :hehe:

 

 

Hát ezek elég gyorsan változtatják az álláspontjukat. És ezek szerint Charles se tudja mit tegyen Sawyerékkal. :D Kinyírni, életben hagyni, majd mégis kinyírni....aha, következetes piszkosul. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett ahogy a két főkarakterre helyezték a hangsúlyt, az ő kapcsolatukra(és Walt is kezdett láthatóak bedilizni). Ahogy hallottam mondjuk költségkímélés volt az indok az epizódra. :D

 

Hát igen gondolom sok volt a CGI a többi részben... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi hát ez nagyon kemény volt. Rohadt kíváncsi vagyok mi lesz itt a 4. évadban. Remélem Jesse volt elég tökös és megtette amit kellett, bár tuti nem. Itt egyedül Walt az aki mindent megtenne Jessért. De Mr Pollos most nagyon ideges lesz az tuti. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti megtette, hisz láthattuk is.

De az biztos hogy az eddigi legfaszább évad volt. ;)

jaja lassan Walt családi bizniszt fog futtatni. :)

De erre köthetnénk fogadást, hogy megtette e, mert nekem úgy tűnt hogy kicsit elfordította a fegyvert és úgy lőtt... hmmm

meglátjuk. De tényleg a legjobb évad volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott némi malőr a Losttal kapcsolatban, bár biztos van rá magyarázat:

Spoiler:

Ugye többször elhangzik, hogy Alex 16 éves (bár többnek néz ki ;) ). Amikor Widmore-t száműzték a szigetről, akkor ott hintázott kb. 3-4 évesen, de Charles mindig 20 évet emleget, amikor arról van szó, hogy milyen régen került el a szigetről, mióta keresi. Most vagy valami kimaradt nálam, vagy itt valami baki van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, olvasgattam ezt-azt Frankyről és Brookról... Vicces lehetett, amikor Chopper teát adott Frankynek kóla helyett. :) Az is nagyon vicces, hogy Brook tejet iszik, mert az jót tesz a csontoknak. ;)

Brookeon és a viccein be lehet halni mikor ilyeneket tol hogy: Megszakad a szívem...pedig nincs is szívem...yohohoho skull joke! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.