Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SPOILER ON

Valóban, az egyetlen spoiler, amit elolvastam a 3. évadból, az ez volt :(

És Lee halála is esélyes imigyen...

SPOILER OFF

 

Megjegjegyzés: a spoilert lehet kevésbé rikító színnel kéne írni, mert így az első, ami szembeötlik és ami elolvasásra kerül, az pont a spoiler ;)

 

Tenel Ka, nem vagy véletlen járatos az abydosgate fórumán? Mert ugye SG (ami nekem a kedvencem, bár a BSG nálam is leszorította) + ezt a spoilert is ott olvastam... csak kombinálok :hmm:

Szoktam oda is menni, de ezt a spoilert a BSG fórumon olvastam, ott van egy kis részlet a 3. évad részeiből összevágva. Eléggé érdekes:D És elég sokminden van ott fent, érdemes felnézni sztem.

 

A sárga spoilerrel kapcsolatban meg, én azt hittem, halványabb lesz a sárga, és kevésbé látszik....Pont az ellenkezője lett, elnézést kérek, legközelebb óvatosabb leszek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm! Ismertem ezt a fórumot, de valahogy elsikkadt mostanában. :(

Igen, de volt egy fórumtali nemrég, ahol az általad is ismert párommal, Ken Ortissal együtt részt vettünk. Amúgy meg őősszel feltámadás lesz, hisz jön a harmadik szezon :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ken Ortis a párod? Ezt nem tudtam. :hmm:

 

Egyébként nagyon várom a harmadik szezont. Az előzetes is tetszetős. Jó ötlet volt ezt a new Capricát behozni a képbe.

Jaja, ő bizony, immárom három és fél éve:D Mi is várjuk a 3-szezont, remélhetőleg lesz annyira jó, mint eddig. És eddig kiváló volt:D

 

Jó ötlet, bizony, és persze lesz pár igen érdekes kérdés.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Egyébként az ST Enterprise-ot is le akarom majd töltetni. Eléggé bejön, az egyik legjobb ST sztem. Bár sokan nem szerették odaát.

Ismerősömnek megvan, én is el akarom kérni... Kell akkor neked is? Mert megpróbálom megoldani, ha kell.

Szerintem is jó, szeretem ezt is:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoktam oda is menni, de ezt a spoilert a BSG fórumon olvastam, ott van egy kis részlet a 3. évad részeiből összevágva.

Naja, azt a fórumot régen is csak olvastam, bár regisztrálva vagyok ugyan ezen a nicknevemen. De a 3. évados topikokat kerülöm. Ebből a sorozatból nem lövetek le magam előtt poént. Mondjuk így is kibuktam, mikor nem 3. évados topicban spoilert olvastam minden megjelölés nélkül (ez az abydosgate-n volt, nem a bsg-n).

 

És SG-t is tudok szerezni, vannak összeköttetéseim

SG-ből nézed a 10. évadot (esetleg Atlantis 3. évadot)? Vagy a TV2-n követed nyomon a sorozatot?

 

Köszi, Dzséjt bácsi intézi elvileg.

Lassan, de biztosan gyakorlattá válik. Ha végre kitölröm a 9. évados SG-1-et, meg az SG Atlantis 2. évadját, na meg a Dr. House első évadját, hogy a ST: DS9 első három évadjáról ne is beszéljek, már neki is zuppanok. Terveim szerint a fórumtalira viszem is. Az első évadot mindenképpen, de szeretném a többit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naja, azt a fórumot régen is csak olvastam, bár regisztrálva vagyok ugyan ezen a nicknevemen. De a 3. évados topikokat kerülöm. Ebből a sorozatból nem lövetek le magam előtt poént. Mondjuk így is kibuktam, mikor nem 3. évados topicban spoilert olvastam minden megjelölés nélkül (ez az abydosgate-n volt, nem a bsg-n).

 

 

SG-ből nézed a 10. évadot (esetleg Atlantis 3. évadot)? Vagy a TV2-n követed nyomon a sorozatot?

 

 

Lassan, de biztosan gyakorlattá válik. Ha végre kitölröm a 9. évados SG-1-et, meg az SG Atlantis 2. évadját, na meg a Dr. House első évadját, hogy a ST: DS9 első három évadjáról ne is beszéljek, már neki is zuppanok. Terveim szerint a fórumtalira viszem is. Az első évadot mindenképpen, de szeretném a többit is.

Nah szóval, Ha kell rész valamiől, akkor megkeresem a megfelelő embert:D

Treknél Barna Esztit, aki elég jó barátnőm, lassan 8-9 éve ismerem, ő volt 2 évig a Trek klub elnöke.

SG-nél szintén eszti, vagy Luki, aki meg a csillagkapuklob Budapesti vezetője:)

 

Nem nagyon nézem a tévében ezeket, igyekszem kiiratni, és akkor nem kell egy egész hetet várni a következő részre:D Igyekszem nyomon követni a részeket, ahogy tudom, de nem megy mindig. Most pl írok a SW.hu-ra, melózom, és mellette a tavaly részlegesen megszünt Csillagok háborúja klubbot próbálom élesztgetni a párom és mások közreműködésével. És mivel közös egyesületben vagyunk a Trekkerekkel meg az SG-ekkel, így velük is sokat talizom, és segítünk egymásnak, ha kell. :hmm:

Engem nem zavarnak a spoilerek, de tudom, ezzel ritka madár vagyok, és megértem, ha valaki kerüli ezeket:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sárga spoilerrel kapcsolatban meg, én azt hittem, halványabb lesz a sárga, és kevésbé látszik....Pont az ellenkezője lett, elnézést kérek, legközelebb óvatosabb leszek!

Fekete/sötétszürke háttér előtt a sárga? Halvány, valóban :hmm: Inkább a lilát vagy feketét haszunálunk... ...tényleg, hol a színek közül a fekete???

 

Amúgy üdv itt, Tenel!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete/sötétszürke háttér előtt a sárga? Halvány, valóban :hmm: Inkább a lilát vagy feketét haszunálunk... ...tényleg, hol a színek közül a fekete???

 

Amúgy üdv itt, Tenel!

Köszike, csak láttam ilyesmit, persze sajna nem nyert itt:D

 

Én is puszantlak, mindig jó ismerősökkel összefutni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ha már volt szó Ortisról lentebb: megkérdeznéd tőle, hogy megkapta-e az emilemet? A meghívó sajna csak pár napig él.

Köszi :hmm:

ON

Valamiért nem ment neki, de én a tesómtól kaptam, és nekem sikerült, úgyhogy megoldjuk. Köszönjük szépen:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan, de biztosan gyakorlattá válik. Ha végre kitölröm a 9. évados SG-1-et, meg az SG Atlantis 2. évadját, na meg a Dr. House első évadját, hogy a ST: DS9 első három évadjáról ne is beszéljek, már neki is zuppanok. Terveim szerint a fórumtalira viszem is. Az első évadot mindenképpen, de szeretném a többit is.

Ezt nekem címezted? :hmm: Mert nekem elég a második és a harmadik évad!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamiért nem ment neki, de én a tesómtól kaptam, és nekem sikerült, úgyhogy megoldjuk. Köszönjük szépen:D

OFF

Nagyon szívesen. Szerintem próbálja meg többször is, hátha csak megint sz***tt az oldal :hmm:

És elnézést, hogy eddig nem köszöntöttelek itt :(

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.