Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BATTLESTAR GALACTICA. Így nagy betűkkel, hisz ez A sorozat. Az utolsó rész is megdöbbenettt, letaglózott, és tovébb erősítette az érzést, hogy ez a legjobb scifi sorozat. Már alig várom a folytatást! :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már én is várom, hogy lássam az első évad fináléját. Elkezdtük a lakás felújítását így az időm nagy részét az köti le, de talán holnap tudok rá időt szakítani.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani Lost rész nem tetszett annyira, de egyre inkább azt hiszem, hogy ez a csávó "többiekes", annyira egymásnak akar ugrasztani mindenkit.

Érdekes rész volt... Sajnos sok az időhúzás, de azért nem volt rossz. Aki már látta a teljes második évadot, elárulhatná, hogy ez a faszi tényleg others? Szerintem egyértelműen az...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki már látta a teljes második évadot, elárulhatná, hogy ez a faszi tényleg others? Szerintem egyértelműen az...

!LOST SPOILER!

 

Ez a faszi tényleg others :oops: A második évad egyébként még külhonban is megy... most tartunk a 21-dik résznél, ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

!LOST SPOILER!

 

Ez a faszi tényleg others :oops: A második évad egyébként még külhonban is megy... most tartunk a 21-dik résznél, ha jól tudom.

Köszi Bomarr! Azt áruld még el, hogy Jack-ék rájönnek arra, hogy valóban az?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit tesznek vele? :P

!LOST SPOILER!

 

 

Igy nem sok meglepetés lesz :oops: Majd kiakarják cserélni Walt-ra, de aztán lesz egy szökési kisérlete is... majd meglátod (az utolsó 21-dik részt, amit a múlt héten adtak le, még nem láttam)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Próbáld megnézni mi hamarabb, mert nagyon ÁLLAT rész lett ez is! :P

 

Donát.

Könyörgök haljon meg valaki a lostban, szeretem a drámázást... :P

Állítólag még valaki meg fog halni.

 

Ui.: Az akkoris kérdőjel a repcsinél... :oops:

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Invasion rajongóknak rossz hír: Nem folytatják a sorozatot, az első évad után befejezték.

 

http://sorozatjunkie.freeblog.hu/archives/...kie.htm#1556922

 

Ezen az oldalon lehet róla olvasni, úgy a közepe táján... görgessetek lefelé, aztán ráakadhattok.

 

Én örülök, hogy nem kezdtem neki, biztos szar érzés lenne most :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem igaz.Mostanra már izgalmasabb lett.

Lehet, nem tudom. De a címben szereplő rejtély, kb nem is létezik, hisz UFO-k kavarnak ezt mindenki tudja. Kicsit fárasztó már ez az egy kaptafára történő történethúzás. Semmi értelme. Persze aki szereti, azt is megértem. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, sikerült megnéznem a BSG-t. Hát ez volt az első évad uccsó része? Nemrég azt írtam, hogy nem fogom letölteni a második évadot... nem így lesz. Két okból:

 

1. Ezzel a befejezéssel, és ezzel a színvonallal, amit ez a sorozat eddig művelt, laza-fasza mozdulattal felmászott a képzeletbeli ranglétrának a csúcsára, hol immár 3-an (vagy 4-en, ha az Atalntist külön vesszük a Stargate-től) csücsülnek. És, hogy Ody azt mondjam, a Stargate után a BSG következik a létrahegy csúcsán ücsörgők között, leszorította a Firefly-t, igaz, csak egyetlen hajszállal :para: Ez a rész olyan meglepetést okozott a végén, amit sose hittem volna. SPOILER ON Az, hogy a kedvenc szereplőmmel történt ez, az egy dolog, de hogy minden előkészítés, bevezetés nélkül. Ott lerít, hogy mielőtt Number 6 szétveri Starbuckot, megjönnek Heloék (mondjuk azt hittem, Helo fogja lelőni Number 6-ot). Azt is sejtettem, hogy a Csillagbázison Boomer belefut a tesóiba, szintén biztos volt. De hogy Boomer a vezérlőben, az eddigi küzködése után egyszerűen kétszer belelő Adamába, azt nem vártam. SPOILER OFF Erős befejezés volt, most már kell a 2. évad.

 

2. A második ok, amiért le kell töltenem a 2. évadot, az sajnos nagyon szomorú ok. A TV2 az alacsony nézettség miatt nem tervezi a BSG folytatását. Menjenek a radai rossebbe, és a hernyótalpas nénikéjükbe. Nézettségi adatok? A reklámok zéró mivolta az új nézők figyelmét nem hívták fel, a szar szinkron meg azokat riasztotta el, akik angolul már látták. Igen, gratulálok TV2, eddig csak az RTL-t tartottam szarnak, titeket csak rossznak. Szóval marad a net. Talán az AXN tervezett sci-fi csatornája majd leadja a 2. évadot rendesen, rendes szinkronnal. De mivel nekem nincs AXN-em, se türelmem addig várni, megyek szépen tölteni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudtam, csak véletlenül láttam meg. A PRO7 helyére rakták, ahol a klónokat akartam nézni vasárnap, így nem sikerült.

 

A lényeg, hogy jó a Róma, de többet kellene látnom belőle.

A Prison Break-et nézi tőletek valaki? Bocs, nem volt időm elolvasni a korábbiakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami srác kiakarja menteni a testvérét, ezért elkövet egy bűnt, aztán odabent jól megszervezi a szökést... vagy valami ilyesmi :peace:

Egy ismerősömnek annyira bejön hogy minden héten leszedeti az új részt a testvérével. Aztán megvárja a feliratot és nézi! Egyfolytában erről a sorozatról áradozik nekem. :D Talán a pilot-ot megnézem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak nem is hallotam róla. :peace: Mi a story?

Kb ennyi:

Egy pali börtönbe kerül, és halálra ítélik.A volt barátnője ügyvédként akarja kimenteni a börtönből, hogy bizonyítékokat szerezzen.

Van egy testvére is.Ő kirabol egy bankot, hogy ő is bekerüljön a börtönbe hogy kiszabadíssa a bátyját, magáratetoválva a börtön tervrajzával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ismerősömnek annyira bejön hogy minden héten leszedeti az új részt a testvérével. Aztán megvárja a feliratot és nézi! Egyfolytában erről a sorozatról áradozik nekem. :D Talán a pilot-ot megnézem. :peace:

Hétfőn volt az első évad utolsó része. És persze úgy lett vége, hogy az ember alig várja a következő részt. A sorozat szerintem az egyik legigényesebb, és legizgalmasabb sztori, amit bemutattak a tévében. Nekem még a Rómát is übereli, bár azt tényleg nehéz volt. De az olvasottak szerint nem nagyon tudom kitárgyalni veletek a sztorit. A lost sem jön be nektek? Még két rész lesz a második évadból, és most gyorsulnak fel az események.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már ajánlgattam az egyik kedvenc komédia sorozatomat: A Dadust.

 

Elfelejtettem szólni, de most elkezdte a Cool előlről. Minden hétköznap 19:00-kor.

 

Aki felhőtlen vidámságot akar húsz percre, ez a sorozat maximálisan kielégíti.

 

Sztori annyi, hogy egy Broadway producer, dadust keres, és véletlenül felvesz egykozmetikai cuccokkal házaló 30-as zsidó nőt.

Persze, mindig letagadja a korát, kilót smikje van, és 50centis feltupírozott haja, amit az inas rendszeresen kivikiz.

3 kölyökre kell vigyázni, és van még egy munkatársa Mr. Sheffield-nek. SziSzi akit mindenki utál, mert nagyon ellenszenves, főleg az inas, persze össze akar jönni a főnökkel, és marha féltékeny a dadusra, (de Spilák Klára a magyarhangja Shmi hangja is.).

Rendszeresen visszatérő zsidós viccek (nem antiszemita, hisz a szereplő igazából is zsidó), meg, hogy Fran a dadus vénlány marad, persze az anyja, meg mindenki a ház urával hozná össze(ami végül össze is jön, csak nem láthatjuk. Magyarországon csak az első 3 évad van meg, többit nem vették meg :rock: ).

 

Aranyos mindenkinek ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogynem, sok lost fan van az oldalon.Mint pl én.

:rock:

!LOST SPOILER!

 

Basszus, te hogy élted meg, amikor végre előkerült Michael, és szemrebbenés nélkül agyonlőtte Ana-Lucia-t, meg a Libby-t? Mondom, ilyen nincs. A ma esti részben kiderül, mi történt vele, amíg távol volt. Nekem egyébként Sawyer a kedvencem, bár ez az újítás, hogy visszatér a köcsög-bunkó énjéhez, nekem nem jött be. Állítólag felbukkan a jövő heti záró epizódban Desmond, akiről nekem csak az jut eszembe, hogy amikor elfutott, vajon hová mehetett?

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.