Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Várd ki a végét! Pl. a következő részeket!

 

Szerintem Sawyer nem változott semerre, csak a körülmények körülötte.

 

Donát.

Remélem igazad lesz! Plusz haladnak is valamerre, mert sajna azt veszem észre, hogy egyhelyben topog a történet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baltar? Baltar?? Baltar??? Na neeeeeeeeeeeeeeeeee... miért nem ültették mindjárt oda Boomert, lehet, jobban is jártak volna.

Talán mert az írók nem akarták, hogy jól járjanak:)

 

Boomer már csak azért sem lett volna rossz választás, mert akkor valami kiadós kavarnivaló is akadt volna;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ami a Lost végét illeti. Megcsináltad azt amit ajánlottam(Leiratod a heveroddal mi a vége, és majd felbontod a végén a borítékot)?

Megcsináltam, csak még nem adta át a boritékot, mert mindig elfelejti valamelyikünk, de záros határidőn belül nálam lesz. :peace: Aztán meg majd felbontom úgy... 2-3 év múlva :yeah:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam. A múlt hetinél nem volt jobb, de végre megint haladt előre a sztori.

A Sheriff csóka, aki a legelső ilyen "lény" a városban kezd megkattanni, és elvitte a kölyköket.

Amire kíváncsi vagyok hogy mi lehet a bezárt ajtó mögött.Talán az egyik űrlény?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG: ma láttam egy barátnál a második évad utolsó részének utolsó öt percét :D

Úgy, hogy nem sok fogalmam van a sorozatról (egyet sem láttam még, így csak részben értettem, amit láttam), de nagyon szimpatikus, és remélhetőleg nemsokára nézni is fogom valamilyen formában. Az első résztől :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó kis rész volt a 14-dik. Végre a vissza-emlékezés megint érdekes volt... csak vártam volna, hogy kicsit már lépjen tovább a történet. Van egy pont, amikor úgy éreztem, hogy most végre valamire fény derül

 

SPOILER a számláló forgásakor SPOILER VÉGE

 

de aztán kiderült, hogy csak egy újabb ködös relytéj, amire majd x rész múlva visszautalnak. Ettől függetlenül tényleg korrekt volt, de a 15. rész amit most nézek még jobbnak tünik :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG: ma láttam egy barátnál a második évad utolsó részének utolsó öt percét :)

Úgy, hogy nem sok fogalmam van a sorozatról (egyet sem láttam még, így csak részben értettem, amit láttam), de nagyon szimpatikus, és remélhetőleg nemsokára nézni is fogom valamilyen formában. Az első résztől :D

Barátnál? Nem tán a kábel tv-s srác? :)

 

Egyébként csodálom, hogy nem nézted, hiszen már régóta megy a TV2-n.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van!

 

SPOILER Egyébként tudod mit jelentenek az ábrák amik a számlálón megjelennek? Kettő is lehet. Az egyik, hogy ugyebár 6 bunker van a szigeten, mi a Hattyúban vagyunk. Az apolló csillagkép - vagy mi a rák, ezt most nem tudom pontosan - jegyében van elnevezve a többi bunker, szóval van a Nyíl (ez Ana Luciáék bunkere, ahonnan ők jöttek), a Kigyóbűvölő, a Holló, a Vadász, a Kehely és a Hattyú (ez a miénk.). Na már most, mi a hattyúban vagyunk, így további öt bunker van, ahogy öt lap van az óra számlálóján is. Igen ám, csakhogy az ötlapból jobbról a másodikat nem látni mire fordul át, a többi pedig sorrendben: Kígyóbűvölő, Kehely (ezt nem látni), Vadász, Holló, Nyíl. Szóval lehetséges, hogy mivel nem nyomták meg a gombot, ezért a Kehelyben történt valami.

A másik teória szerint az egyiptomi hieroglifák alapján a szöveg azt jelenti, hogy:

 

Halni, Halált okozni, Halálokozó. Érdekes, nem igaz? És remélem felfigyeltél arra "fura" zajra, ami leginkább egy turbinához hasonlított, s amely leállt, amikor Locke megnyomta az "execute"-ot.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barátnál? Nem tán a kábel tv-s srác? :D

 

Egyébként csodálom, hogy nem nézted, hiszen már régóta megy a TV2-n.

Nem nála, hanem egy pesti srácnál :) A tévében (mivel nem követem a tévén, hogy milyen sorozatok lesznek) lemaradtam az elejéről, így közben már nem kezdtem el. De remélhetőleg hamarosan látni fogom majd az elejétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nála, hanem egy pesti srácnál  :) A tévében (mivel nem követem a tévén, hogy milyen sorozatok lesznek) lemaradtam az elejéről, így közben már nem kezdtem el. De remélhetőleg hamarosan látni fogom majd az elejétől.

Hát nem vesztegetted az idődet, de így van jól. :D

 

Donát: nincs olyan, hogy apolló csillagkép. Biztos mást mondhattak. Egyébként meg írhatnád, hogy SPOILER!!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam !!!

 

 

 

Ott van a sor elején.

 

Tudom, hogy nincs olyan, de valami ilyesmi van, ami alapján vannak elnevezve. Legalábbis ezt hallottam, lehet, rosszul.

 

Donát.

Tényleg ott van...nem vettem észre. :) Bocs'!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.