Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma elkezdtem nézni az Odüsszeia második részét, de sajnos szólt anya, hogy kaja van, így egy 20 perc kb. kiesett. Ody, te láttad? Ha igen, el tudnád mondani, hogy pontosan mi történt?

 

 

Donát.

Meddig láttad?

 

Battlestar Galactica megint hihetetlenül jó volt! Nem mondok spoilereket, de Dzséjt, felkészülhetsz a meglepetések sorozatára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na elkezdtem nézni, és addig láttam, hogy a néger csaj összeszólalkozott a férjével, hogy mittudomén milyen szindrómája van, hogy ennyit aggódik a gyerekéért. Aztán amikor visszakapcsolódtam, akkor meg... hm... valami raktárba törtek be. De a lényeg pont kimaradt. Hogy pl. mi történik azokon a kezeléseken ott a kórházban, amit mi is láthattunk ( a csávó furán pislogott ), miért akartak betörni a raktárba, és mi volt a végén az a nő? Mit nézett? Milyen mutánsok mászkáltak, és hol? Ezt tökre nem értettem.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a furcsa csávó kinyírta a kapitány jóbarátját (ő is meghalt). Erre felkeresték a feleségét, aki elmondta, hogy a férje éjjelenként egy raktárépülethez járt azokkal, akik szintén génkezelésen vettek részt. Na ide törtek be az időutazók. Ott találtak valami idegen lényt egy medencében, de megzavarta őket az éppen megérkező idegenek csapata. Nehezn tudtak csak elmenekülni. A lényeg, hogy SZERINTEM valamilyen idegen lény kavar a háttérben. Bár mondjuk ez nem vall túl nagy fantáziára. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor csak annyiról maradtam le,hogy az a csávó megölte a kapitány barátját. Illetve még valami: Volt valami kódolásról is szó. Hogy génkezeléssel átkódolják az embereket, vagy valami ilyesmi. Erről tudsz nekem mesélni vmit? Egyébként szerintem is valami idegen lény lehet a háttérben. :fuckoff:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a Lost soronkövetkező epizódját, és kezdek elgondolkodni azon, hogy Odynak lehet, igaza volt. Mi van, ha ezek az Others-ök nem is olyan rossz emberek?

 

Ebbe csak két dolog nem illik be.

 

1. Miért rabolnak embereket?

2. Miért ÖLNEK embereket?

 

Szóval nem tudom. Abban, amit elmondott 'kékszakáll' :nana:, van igazság, miszerint ha vendégségbe megyünk nem rakjuk a lábunkat az asztalra - jó esetben - stb.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Jó az avatar váltás :D:)  :D

 

ON

 

Ha tetszik, mi a gond? Nincsenek meg a részek, vagy nincs rá időd?

OFF

 

Köszi! :nana: Gondoltam a B'omarr szerzetes személytelen képét felcserélem egy ilyen "közvetlen"-re :D

 

ON

 

Föleg az idő-tényező játszott be eddig, de ha minden jól megy jövő hétre már letudom az első évadot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lepetéztem az othersek felbukkanásán. :) Nem úgy tüntek, mint akik bajt akarnak... Bár Jack hadsereg ötlete egy nagy baromság sztem.

Erre a hadsereg ötletre miből következtetsz? Hogy megkérdezte Ana-Luciától mennyi idő alatt tudná megtanítani a lövészetet? Azt nemcsak magára értette? Szerinted fel akarja szerelni az összes túlélőt fegyverrel? VAgy nem erre céloztál? :nana:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppácska... nekem itt egy kicsit félreírták a feliratot :nana: Azt kérdi Jack, hogy how much time did it take, to train an army. Vagy valami ilyesmi. Én viszont a feliratra hagyatkoztam, az meg annyit írt, hogy mennyi idő alatt lehet megtanulni a fegyverekkel bánni. Nekem ebből az esett le, hogy Jack esetleg továbbképeztettné magát :)

 

Ody, egyébként rémlik, hogy kit szólított kék szakáll az erdő közepén? Ki hozta oda neki Kate-et?

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nagyon komoly függő lettem. Állandóan azt hallgatom otthon, amit Desmond hallgatott a Bunkerben az első részben. Google-ben rákerestem, és kiderült, hogy a The Mamas & The Papas - Make your own kind of music számáról van szó, és leszedettem haverommal :nana:

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.