Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én már kezdek eltávolodni a sorozattól, amiatt hogy így húzzák.E hétre ígérték az új részt, és eltolták megint jövő hétre.Mér egy hónapja nem jött új.

 

Ha több lesz mint 3 évados a sorozat(ami valószínű), akkor én megőrülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mai Galacticában mi volt? F1 időmérőt néztem inkább...

Jajjj elfelejtettem róla írni! Nagyon jó volt!! A csajszi talált egy cylon űrhajót a bolygón, és azzal ment vissza. Nagyon érdekes volt a hajó, mert félig organikus volt belülről. Csak lestem... :oops: Sajnálhatod, hogy nem láttad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megnéztem. A vége az akkorát ütött, ahogy kiírta Kara a raptor szárnyaira, hogy Star Buck. Meg amikor a két gép egymással beszélgetett a szárnyak megbillegtetésével :oops:

Jó rész volt, Adama parancsnok jó fej, akárcsak a fia. Tigh ezredes viszont zuhant, pedig eddig, a Karaval való szemétkedéseitől eltekintve, bírtam. Az elnökasszony meg hát... végül is a flotta szempontjából érthetőek voltak az indokai, de én nem szavaznék rá.

Arra vszont kíváncsi leszek, hogy Halloval mi lesz most, hogy a cylon partnere eltűnt. Na meg, hogy hová tűnt Boomer?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam hogy erre gondolsz.

Sajnos erre még mindig nem derült fény.Máshol azt is olvastam hogy lehet hogy nem is a gyerek írt hanem az othersek.Hogy odacsalogassák vagy mi, de ez csak találgatás.

 

Sőt.Amióta Michael elment megkeresni a fiát, nem is láttuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam hogy erre gondolsz.

Sajnos erre még mindig nem derült fény.Máshol azt is olvastam hogy lehet hogy nem is a gyerek írt hanem az othersek.Hogy odacsalogassák vagy mi, de ez csak találgatás.

 

Sőt.Amióta Michael elment megkeresni a fiát, nem is láttuk.

Szóval elmegy megkeresni a fiát? :peace:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó volt a LOST. Kate majdnem begőzölt.

 

Az epizód vége valóban érdekes volt, csak úgy mint a figyelmeztetés, hogy a számokon kívül semmit ne írjanak bele. Szerintem hatással lehetnek a külvilágra a számok által...vagy valami hasonló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... nem tudom, ez egyre bonyolultabb! Mi a fene történhet, ha nem írják be a számokat? És mi ez az egész "kísérlet"? Egyre vadabbul hangzik :peace: Még a végén valóban tudományos magyarázat lesz az egészből. Egyébként amikor Mr. Echo átadta a könyvet Locke-nak, először azt hittem, hogy az egy útmutató a szigethez :hmm:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó lesz! Az egy totál elmebeteg (szegény Leo :cool: ).

Szegény? :D Nem féltem én, mindenki a maga szerencséjének a pogácsa.

Az öltönyös kissrác a gurulj gurulj asztalkám-os résznél nem semmi. Vajon belehipnotizálta Donába, hogy lássa úgy hogy a kukoricaszósz a tányérról átvarázsolódott a kezébe? A legbizarabb, hogy szinte alig lepődött meg Dona, mintha szinte halál természetes lenne, hogy a gyerek tud varázsolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.