Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A trilógiát nagyon szeretem (kalandfilmek jöhetnek mindig), a sorozatot még akkor láttam réges régen, mikor először adták. Már alig emlékszem rá, de nem volt rossz, akkor tetszett. Az egyik rész forgatókönyvét Carrie Fisher írta.

 

Mellékesen szólva tegnap visszatért a Vészhelyzet új résszel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellékesen szólva tegnap visszatért a Vészhelyzet új résszel :P

Néztem. Háááát....nem volt rossz, de a régiek mérföldeket vernek erre az újra. Szinte egy karizmatikus szereplő sincs már benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, főleg mert nem tudom, pontosan mikor kerül szóba újra (azt nem volt szivem lelőni magam előtt). Bár gyanúm szerint nem sokára... bár ki tudja. Most arra leszek kíváncsi, hogyan mászik ki Kara a csávából, amibe zuhant, szó szerint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztem. Háááát....nem volt rossz, de a régiek mérföldeket vernek erre az újra. Szinte egy karizmatikus szereplő sincs már benne. :oops:

Én nem néztem, kik vannak még benne? Vannak egyáltalán még a régi motorosok közül (úgy hallottam, Carter is lelépett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Corday-t nem csíptem, pláne az első időkben, aztán megszoktam. Lewist meg kifejezetten nem szeressem. Legalább Carter doki még megvan. A kis rezidensnek hogy felvitte az isten a dolgát, lassan már a korház vezetője lehetne :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hegylakóval úgy vagyok, hogy a sorozat mindegyik filmnél jobb, különösen az 2 (és annak változatai), 3 és kiváltképpen a 4-nél.

Én meg úgy vagyok, hogy az első film remek, a többit meg a tűzre vetném. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon szeretem a LOST-ot. Zseniális sorozat. Én már a II. széria 15. részénél járok, és alig várom már a 16.-at. Egyre izgalmasabb ez a sorozat! :)

Egyetértek. A nagy titok mibenléte még mindig homályos számomra. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lesz vele? Miért távozik?

Sajna nem tudom :para: Olyasmit olvastam, hogy ki akar szállni a filmből, de még néha visszatér. Nagyon érik a végleges kiválás. De hogy a filmben hogyan lesz megoldva, azt csak találgatni lehet. Esetleg elmegy Afrikába a barátnője után :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.