Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát én ritkán nézek tévét, inkább letöltöm a kedvenceimet. De újabban rákaptam a Hetedik mennyországra, meg a Knight Ridert szoktam nézni merő nosztalgiából (már ha hazaérek addigra).

Vasárnaponként meg a JAG az, amit nem szoktam kihagyni.

Amikor még nem ismételték és nem ütközött a Knight Riderrel, rendszeresen néztem a Magnumot, meg hétvégén a Bűbájos boszikat is (elvarázsolt a három csajszi ;))

Ja, meg néha belelesek a Walkerba, de az csak nagyon ritkán van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én ritkán nézek tévét, inkább letöltöm a kedvenceimet. De újabban rákaptam a Hetedik mennyországra, meg a Knight Ridert szoktam nézni merő nosztalgiából (már ha hazaérek addigra).

Vasárnaponként meg a JAG az, amit nem szoktam kihagyni.

Amikor még nem ismételték és nem ütközött a Knight Riderrel, rendszeresen néztem a Magnumot, meg hétvégén a Bűbájos boszikat is (elvarázsolt a három csajszi ;))

Ja, meg néha belelesek a Walkerba, de az csak nagyon ritkán van.

A Hetedik mennyországot nagyon rühellem :)

Nagyon jó a Sherlock Holmes sorozat, a Columbo(már ha sorozatnak lehet mondani), a LOST.De csak pár példa.

A Knight Rider-t csak nagyon ritkán tudom megnézni sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már sorozat akkor a Dallas nem maradhat ki. Ez az egyik első izmosabb(leadási idő hosszát értem ezen.) sorozat amit végig követhettünk.

 

Én bírom még az orvosos sorozatokat. Fekete erdő klinika(nem emlékszem a pontos címére, de Brinkman Doki ;) ). Vészhelyzet is már-már klasszikus, és még mindig nincs vége. Miért éppen Alaska? is lehetorvosos sorozat, de az már áthajlik a viccesebbek közé.

 

Humoros sorozatokat én nagyon kedvelem.

Mostanában ment és lett vége a tv2-n A Családodra ütök című sorozat, ami gondolom amerikában nagyon megbukhatott, mert 15-nél több rész nem készült, ezek itthon lementek.Rém Rendes is nagy kedvenc.

De komédia sorozatok királya nálam jelenleg a Dadus. Cool tv-n látható. Nagyon fájdalmam, hogy az első részt sosem láttam, mindig lemaradtam. tv2 is adta régebben, ők befejezték az egyik szezon végén, remélem a cool tovább megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva, kompromisszum mentes, okos, brilliáns szinészi munka és a végefelé olyan dráma, hogy éreztem a gombocot a torkomban :);)

Még jó sok idő, mire odaérünk :) Mivel már az eleje tetszett (az apró kötözködéseim ellenére :) ), alig várom, hogy lássam a végét is (a közepéről nem is beszélve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vészhelyzetet nézem már kezdetek óta. Régebben néztem mások sorozatokat is (főleg a lentebb említetteket), de már évek óta hanyagolom mindet, a Vészhelyzet kivétel ;) Jövő héten jönnek az RTL-en az új részek, Abby elrablása lesz az első.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap, vagyis március 8-án este 7-kor a Filmmúzeumon az alábbi 2001-es amerikai doku műsor lesz látható: Hollywoodi riválisok: Star Wars kontra Star Trek ;) Hátha érdekel bárkit, vajon ott mit mondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozatokat már évek óta egyáltalán nem nézek, ahogy tévét is alig. Régen nagy kedvencem volt a Knight Rider (KITT műszerfalát a mai napig le tudom rajzolni ;) ), ebből mostanában láttam egy epizódot, bár inkább csak nosztalgiából néztem meg. Az X-akták volt az utolsó, amiért rajongtam, amikor még az M1-en ment gimis koromban. (Gimisként jobban szerettem, mint a SW-t.) A Viasatos ismétlés már nem érdekelt.

Szintén régebben néztem a Columbót és a Magnumot, ezeket nagyon szerettem.

Mostanában egyedül a Róma esélyes arra, hogy megnézzem, de ennek a beszerzése kerülő úton zajlik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ki fogok innen lógni:

 

Szex és New York, olyan jókat szórakozom rajta.

 

Twin Peaks kár hogy némileg párhuzamosan megy a

Sírhant művekkel, ami olykor eléggé kiveri a biztosítékot.

A Kés alatt-ból egy részt láttam, az is elég meghökkentő volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én őszintén bevallom ezt a Tru-t nem ismerem. Sőt most hallom először. Melyik csatornán megy?

Én csak a reklámját láttam, abból tudok mondani pár dolgot. Valami fiatal "korboncnok" csajról szól talán, aki tud a halottakkal beszélni, és így deríti ki a haláluk okát, és a gyilkosságok végére jár? Valami ilyesmi, de az sincs kizárva, hogy baromságról beszélek. ;)

A Prison Breakről hallottatok, vagy nézi rajtam kívűl valaki? Cseszettül jó sorozat pedig az is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval Tru Calling. 17:30-kor az Rtl-en. Vasárnap. A lényege: Tru egy frissen végzet gimis csaj, az orvostanra akar menni, de nem veszik fel, ezért egy hullaházban köt ki, rájön, hogy fura képességgel áldotta meg/ veri a sors. A halottak segítséget kérnek tőle, ő pedig újra éli a napját, az áldozat megmentésének jegyében. Segítségére van öccse, Harrison, főnöke Davis (magyar hangja Forgács Péter, jeee!). A gondot leginkább az okozza, hogy titkolóznia kell barátja, Luc, és barátnője Linsy előtt.

 

Szerintem jó sorozat, érdemes megnézni. Én imádom, amikor így játszanak az idővel, egy próbát mindenképpen megér!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az X-akták volt az utolsó, amiért rajongtam, amikor még az M1-en ment gimis koromban.

Az X-aktákból néhány részt láttam, és mindig frászt kaptam tőle. Ezért nem voltam soha nagy nézője. Néha a kívácsiság miatt leültem elé, de aztán fél évig nem.

 

Tru egy frissen végzet gimis csaj, az orvostanra akar menni, de nem veszik fel, ezért egy hullaházban köt ki, rájön, hogy fura képességgel áldotta meg/ veri a sors. A halottak segítséget kérnek tőle, ő pedig újra éli a napját, az áldozat megmentésének jegyében.

 

Így már rémlik, anyukám mesét róla, de nem nézem. Öt percet azért láttam belőle :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai BSG-ről: sokat dícsérem ezt a sorozatot, de megint azt kell mondjam, hogy jó rész volt. Mikor Kara bevallotta Adamának, hogy csak azért nem buktatta meg a fiát, mert jegyesek voltak, és a srác végül is miatta halt meg, először azt hittem, hogy Adama egyszerűen megbocsát... aztán meg azt, hogy ott helyben széttépi. Ez az egy szakasza a filmnek már kiemelkedő volt. Karat eddig kedveltem, de amit ma az újonc pilótákkal művelt, hát az nem lendítette pozitív irányba a megítélését...

 

Stargate SG-1: replikátoroknak sanyi, Anubisznak sanyi, Jacob Carter (Selmak) elhunyt (:hmm:), Yu ehunyt (:)), Jack valszeg nyugdíjba megy, Teal'C haza megy, Jaffák szabadok, mindenki happy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ronald D. Moore főguru valamint Bradley Thompson és David Weddle mellé, akik hajdanán a Sar Trek: Deep Space Nine-hoz írak történeteket, most újabb Trek író (színtén főként DS9-es) csatlakozik a Battlestar Galaktika írói gárdájához. Michael Taylor nevéhez fűződik az a DS9-es rész (The Visitor), amiben Sisko eltűnik és csak néha bukkan fel a fia előtt, aki pedig az egész életét apja megmentésére teszi föl, s végül a saját feláldozásával sikerül is, így minden mehet a régi kerékvágásban. Valamint ő írta (szerintem az egyik legjobb DS9 rész) az In the Pale Moonlight-ot, melyben Sisko és Garak együtt dolgozva állítják a romulanokat a Föderáció oldalára a dominion háborúban, és Garak módszerei igencsak megkérdőjelezhetőek, de ennek ellenére sikerrel járnak.

Szóval a DS9, a szerintem legjobb Trek sorozat íróiból négy a BSG, az egyik legjobb SF sorozat gárdájához csatlakozott, így már alig várom, mit hoznak ki a haramadik évadra. Kár, hogy addig még nagyon sokat kell aludni... bár...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.