Jump to content

Sorozatok

Ody Mandrell
 Share

Recommended Posts

Ööö... miért csalódnál? Hm... nem tudom, én ennél a résznél azért csalódtam, mert arra vártam, hogy esetleg Sayid meg Ana-Lucia történetét folytatják, stb, de nem.

Én ezért csalódtam ebben a részben, és csak ettől akarlak megóvni. ;)

Donát.

Most olvastam egy lost fórumon hogy a szereplők egy ÖT ÉVES szerződést írtak alá, és egy éva alatt 1 évadot forgatnak le általában.Szóval lehet számítani talán 7. évadra is ;)

Vajon meddig lehet ezt fokozni? Kíváncsi leszek...

Én túlzottan nem örülök neki.Látszik hogy CSAK a pénz miatt csinálták, mert a lost minden idők legsikeresebb sorozata, hülyék lennének abbahagyni.De mondjuk többször megígérték hogy csak 2 évad lesz.Nem lehet mindent a végtelenségig nyúzni, ha csak nem a Barátok Közthöz akarnak igazodni.3 évad lenne a legmegfelelőbb.

Sci-FI sorozatokról van topic, de most egy ilyen általánosító topicot nyitok, hogy ki tudjuk vesézni a sorozatokat. Ugye van a Lost, aminek a műfaját még nem lehet megállapítani, mivel nincs olyan cselekménymozzanata, ami körbe tudná a műfaját határolni. A Nip/Tuck-ot fanatikusan végigkövettem(talán azért is, mert oskolás korom óta plasztikai sebész akartam lenni ;) )Az elmúlt 2 hétben pedig 2 nagyszerű sorozatot is elkezdtem megismerni. A 24 és a Prison Break. Ha gondoljátok, akkor Kezdjük el a topicot!

Edited by Ody Mandrell

Coce! A sci-fi topicban olvashatod a LOST diksurzusokat. bár nem elég mélyrehatóak. ;) Nem sci-fi sorozatot nem is nézek mostanában. Amíg volt a Viasat3-on a Kojak, azt néztem. Telly Savalas for president!

Edited by Ody Mandrell

Sci-fin kivül meg ugy általában is nálam a Rome magasan viszi a trófeát (biztos sokan meglepődtek :)). Durva, kompromisszum mentes, okos, brilliáns szinészi munka és a végefelé olyan dráma, hogy éreztem a gombocot a torkomban ;):)

Sci-fin kivül meg ugy általában is nálam a Rome magasan viszi a trófeát (biztos sokan meglepődtek :)). Durva, kompromisszum mentes, okos, brilliáns szinészi munka és a végefelé olyan dráma, hogy éreztem a gombocot a torkomban :);)

És a Rome melyik időszakot mutatja be? Sok jót hallottam amúgy róla, haverom is fanatikus. :)