Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Javában töltöm a Rome első epizódját, remélem megéri. :D

Belenéztem én is a 4. résbe :D (így marad); az első benyomásom az volt túl színpadias, aztán csak ott maradtam végig, bár rohadt álmos voltam :D .

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ohh... haverom ma azzal jött, hogy elárulták neki a lost végét. Nem szokott kamuzni, ezúttal sem feltételeztem róla, de annyit hozzáfűztem, hogy még forgatják a lostot. Erre mondta, hogy tudja, de a vége már megvan. Kérdezte, hogy elárulja-e, mert nagyon jó meglepetés ez, de mondtam neki, hogy inkább ne lője le a poént. És most gondolkodom, hogy mi a fene lehet a vége :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De haveromban megbízom. Ha tudja, akkor tényleg tudja, ő nem szokott kamuzni. Szóval elgondolkodtató

 

 

Donát.

Szerintem kérdezd is meg és nem is. Mond meg neki, hogy írja le egy papírra, ragassza le a boritékot és adja oda.

Ha tudod a végét a sorozatnek kinyitod. Neked meglepetés lesz a vége, és kiderül kamuzott-e a Haverod.

 

De ehhez nagy önuralom kell. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: Ezt megcsinálom :D

 

 

Ody: Valójában az a kérdés, hogy ŐT átverték-e. Ha ő azt mondja tudja, akkor fix, hogy tudja, csak nem biztos, hogy igazat hallott. Megbízom benne. Tul. képp az a kérdés, hogy őt átverték-e. 13 éve ismerem (17 leszek), szóval ennyire biztos vagyok benne :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SPOILER! Aki kíváncsi erre a bizonyos új Sci-fire, íme az ismertető:

 

A film ismertetése: Egy földkörüli pályán keringő űrsikló személyzete (Chuck Taggart, Neil Taggart, Angela Perry, Sarah Forbes, Kurt Mendel) munka közben hirtelen szemtanúja lesz a Földön lejátszódó katasztrofális eseményeknek. Borzalmas tűzvihar söpör végig hirtelen a Föld teljes felszínén, majd a bolygó felrobban és megsemmisül. A Föld egyetlen túlélői az Odüsszeia űrrepülőgép 5 tagú csapata. Nekik sincs azonban sok idejük hátra, mert az oxigénkészlet rohamosan fogy, és reménytelenül az űrben rekedtek?

 

Az utolsó pillanatban azonban egy titokzatos földönkívüli lény, a Kutató megmenti őket. A Kutató elmeséli a legénységnek, hogy a galaxis számtalan fejlett civilizációjának sorsa hasonlóképpen végződött, mint a Földé. Az Odyssey űrhajósai az egyetlenek túlélők, akikkel a Kutató valaha is találkozott. A lény felfedi a csoport előtt, hogy létezik még egy lehetőség otthonuk megmentésére.

 

A Kutató visszaküldi az űrhajósokat a múltba. Az Odüsszeia legénységének most újra át kell élnie az elmúlt öt évet, amely végül a bolygó elpusztításához vezetett. A jövőbeli eseményekről felhalmozott tudásuk lehetővé teszi számukra, hogy megváltoztassák az életük menetét, megakadályozzák szeretteik elvesztését, helyre hozzanak kisiklott kapcsolatokat, vagy akár meggazdagodjanak. Azonban bármit is hoznak helyre a saját életükben, ha nem tudják meg, hogy ki vagy mi pusztította el a Földet, akkor a jövő örökre elveszett.

 

Én tuti megnézem.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megnéztem. Hát... a történet jó, a karakterek elmennek, egyedül a nagyszájú csávó tűnik igazi egyéniségnek. Az a szerencse, hogy nagy valószínűséggel ez nem lesz annyira "sci-fi" sorozat, a szó szoros értelmében (nem az űrben fog játszódni), így nem félek, mert valljuk be az effektek néhol nem voltak rendjén. Egyébként ha már volt szó itt arról, hogy Star wars vagy Star Trek kultusz, hát itt most utóbbira utaltak :D . Szóval szerintem a történet több mint jó, és sokat ki lehet belőle hozni.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belenéztem én is a 4. résbe :D (így marad); az első benyomásom az volt túl színpadias, aztán csak ott maradtam végig, bár rohadt álmos voltam :D .

Csak a szinkron teszi szinpadiassá... eredetiben nagyon is közvetlenül beszélnek egymással; pont ettől érdekes (és szerintem pont ezért teszi tönkre a szinkron)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezen végül én is sokat filóztam, de ezért írtam oda, hogy szó szoros értelemben. Nálam a sci-fi, szó szerint egy űrtörténetet jelent. Mindegy, arra akartam kilyukadni, hogy a történet szerint inkább a Földön fogunk járni, mint az űrben, így nem gond, hogy nem sikeredtek olyan jóra az effektek - legalábbis szerintem. Te láttad amúgy?

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.