Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody: Emlékszel még, amikor Walt 3 ízben feltűnt Shannon előtt? Vizes volt, és suttogott. Először a második szezon első részében, amikor Shannon és Sayid keresték a kutyát, aztán a második szezon hatodik részében kétszer is, amelyikben meghal Shannon, először a sátorban tűnik fel a fiú, majd közvetlenül a lány halála előtt. Emlékszel ezekre?

 

mellesleg, Ody, Obi1, ezt a képet ajánlom figyelmetekbe:

http://img61.imageshack.us/my.php?image=lostothers7xf.jpg

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Emlékszel még, amikor Walt 3 ízben feltűnt Shannon előtt? Vizes volt, és suttogott. Először a második szezon első részében, amikor Shannon és Sayid keresték a kutyát, aztán a második szezon hatodik részében kétszer is, amelyikben meghal Shannon, először a sátorban tűnik fel a fiú, majd közvetlenül a lány halála előtt. Emlékszel ezekre?

 

mellesleg, Ody, Obi1, ezt a képet ajánlom figyelmetekbe:

http://img61.imageshack.us/my.php?image=lostothers7xf.jpg

 

 

Donát.

Igen, emlékszem Walt feltünéseire. Miért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát csak azért, mert kaptam egy tippet: amikor Walt suttog, a suttogását játszam le visszafelé, és mit ad isten...

 

Amikor az első részben feltűnik ezt mondja visszafele:

 

Press the button - nyomd meg a gombot. - don't button spare - ennek nincs értelme. :)

 

Amikor pedig Shannon halálakori epizódban feltűnik a sátorban azt mondja visszafele:

 

They're coming and they're close - Jönnek, és közel vannak.

 

Csak mint érdekességként említem meg, engem nagyon feldobott :hmm:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy fertőzött :hmm: Nem tudni, hogy van-e összefüggés.

 

Még egy érdekességre hívnám fel a figyelmed. Amikor Mr. Eko szembe néz a füsttel, annak belsejében ilyen villámlások vannak. Hát én kikockáztam, és hihetetlen! Minden egyes villámkor egy-egy emléket látunk a füstben. Pl. a halott pap, akit Eko kicsi korában fejbelőtt, Eko és testvére, Eko öltönyben a szigeten (amikor lezuhantak) Jézus a kereszten! Elképesztő, nagyon állat!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak sikerült megnéznem a BSG-t. Letaglózó rész volt. Szvsz semmi sem derült ki belőle, viszont jócskán megsokszorozódott a kérdések száma.

Először is, igazat mondott a cylon? Adama tényleg cylon? Gyerekei születtek, akkor nem hiszem, hacsak nem képesek az emberi szaporodásra. Az viszont elég érdekes lenne. Szerintem ebben hazudott.

Aztán, mit csinált Rozlin fejében? Mit akart mutatni neki? Hogyan csinálják ezt a cylonok?

És vajon igaz-e, hogy Cobol megtalálásával meglelik a Földet? Egyáltalán honnét tudja cylon pajtás, hogy a Földet keresik? És vajon tényleg nem tudott új testbe kerülni? Mert ha ebben is hazudott, akkor gebasz lehet belőle.

Na és most aztán már végkép jó lenne tudni, hogy mit akarnak Helo-tól a Capricán. Miért olyan baromi fontos nekik, hogy szerelmes legyen Boomerbe? Az ottani Boomer meg valóban segíteni akar neki, vagy tovább játsza a szerepét?

És ha már Boomer, Baltar mikor óhajtja elmondani, hogy egyrészt működik a cylon detektora, másrészt már talált is cylont?

És összességében, mi a fenét akarnak a cylonok???

 

És egy bónusz kérdés az ez előtti részhez: vajon a szöszke cylon valóban a BSG fedélzetén van testileg is, vagy csak a fejekben létezik, mint Baltarnál? Az egyik esetben még mindig a hajón van, a másikban meg a fejekben. Egyik sem kecsegtető gondolat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cylók szerintem caklipakli helyre akarják tenni az embereket. Egyrészt, mint Apokalipszis-lovasok, másrészt mint angyalok (bizony!)... egyszerűen csak adott egy túl fejlett emberiség és ezt kell helyretenni. Vízözön-történet, űrre alkalmazva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani Charlie epizód a lost-ban szomorú volt ,de semmit mondó. Locke egy kissé unszinpatikussá vált a számomra. Épp hogy segítenie kellene Charlie-nak, nem ellene fordulni... én nagyon sajnáltam Charlie-t :peace:

 

Obi1: Nem tán visszatért Michael? :yeah: Ha vészes spoiler, ne válaszolj :yeah:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a mostani Charlie epizód a lost-ban szomorú volt ,de semmit mondó. Locke egy kissé unszinpatikussá vált a számomra. Épp hogy segítenie kellene Charlie-nak, nem ellene fordulni... én nagyon sajnáltam Charlie-t :peace:

 

Obi1: Nem tán visszatért Michael? :yeah: Ha vészes spoiler, ne válaszolj :yeah:

 

Donát.

Igen, Charlie-t én is nagyon sajnáltam.Az egyik legjobb, legárnyaltabb karakter, nagyon csípem a kis hobbitot.Locke szemetvetett az új gyerekre, ha már Walt eltűnt..A körülötte lévőket elpusztítja.

 

Tényleg Michael tért vissza.Tipikusan lost-osan. :yeah:

 

Ez a rész ugye a The Long Con?Mert akkor a következő részben lesz egy új szereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztára mint a Lost :)

 

Azzal hogy állsz?

Már csak egy rész és befejeztem az első évadot :) A közepe felé volt pár rész, amikor úgy éreztem, hogy leült (föleg, hogy olyan embereknek a múltjába tekintettünk vissza, akiket már megismertünk), de a végére szerencsére alaposan felpörgött. Nagyon várom az utsó részt... bár szinte biztos vagyok benne, hogy a tutajjal nem fognak messzire jutni, de kiváncsi vagyok mi fogja őket ebben megakadályozni :D Jó kis sorozat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be a Battlestar Galactica első évadját... az utolsó rész messze a legjobb, legfordulatosabb rész volt szerintem. Viszont egy raklapnyi kérdőjellel is szolgált, ugyhogy lesz mit magyarázniuk a második évadban :)

Remélem nem fog lanyhulni a sorozat, mert nagyon jó eddig :)

Bár hallottam olyan pletykákat, hogy a második évad már hemzseg a sablonos részektől és nem olyan jó, mint az első évad.

 

A szombati rész kivégezve.

Baltar: a rész elején egy épületes marhának sikerült beállítani. Vajon Starbuck mit gondolt, mikor meglátta az asztallal vadul töcskölő Baltart? Ez az ürge már ígyis-úgyis elmehibbantnak tűnhet a legénység szemében, na de ezek után. Aztán elérkezett a rész vége, és... épületes marhából olyan emberrél vállt, hogy hozzá képest egy Sith óvóbácsi lehetne.

Adama: lenyűgöz ennek a fickónak a higgadt magabiztossága. Cylonnak titulálják, egy hibbant tyúkot hoz a fedélzetre (pedig én kitettem volna félúton a Raptorból, had menjen gyalog), de megőrizte a méltóságát. A fia viszont kínos helyzetbe került, de senkinek nem volt gyanús, mit ugri-bugrizik vacsora közben?

Az elnökasszony viszont zuhant a szememben. Felülni egy olyan cylon mondókájának, akiről Adama eleve azt mondta, hogy bomlasztás a célja... bár ez is számtalan kérdést vet fel Adamával szemben.

Na és persze ott van az örökös kérdés, mit akarnak Helotól a cylonok???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.