Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Huhh... én is láttam a legújabb Heroest, basszus...

 

Most akkor mi a fene van itt?! Hiro visszament, de a Claire megmentésével még nem akadályozták meg a robbanást? Lehet hogy azért, mert Hiro azt hitte Sylart kell megölni a robbanás megakadályozásához, pedig nem: Peter fog robbanni, nem Sylar. De várjunk csak: ha Sylar nem szerezte meg Claire tulajdonságát, akkor hogy élte túl a tőrdöfést, amit Hirotól kapott? És attól hogy Sylart megölik, miért oldódna meg minden? Egyáltalán, Peter miért robbantotta fel a várost? És mi lett Nathannel? Mikor halt meg? Csupa-csupa kérdés... Sylart megölhetik, de a robbanást nem fogják megakadályozni... sajnos :)

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért kell megakadályozni hogy Slyar megölje Clairet, mert különben meg sem lehetne ölni. Lehetetlen lenne. Nincs köze a robbanáshoz. Viszont ha életben marad, akkor mint láccik megöli Nathant és elnök lesz. Ami már magában eszméletlen hatalom. Persze ezt még nem tudhatták. Viszont Hiro a jelenben még nem szúrta le Sylart, ezért is készült a képregény, hogy az elmondja nekik. És ezért lesz Isaac "hős". Peter meg azért fog felrobbanni, mert valszeg találkozni fog a robbantgatós csávóval, aki most fog majd NYba érkezni Parkmannal és Bennettel. Azt még nem tom miért robban, de ennek tuti köze lesz hozzá. A többe szerintem meg még ki fog derülni. ^^még 2 rendes rész, és ha jól tudom akkor az utolsó pedig dupla rész lesz. Tehát mondhatni 4. :) Alig várom!!!


Huhh... én is láttam a legújabb Heroest, basszus...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült megnézni a Heroes új részét. Tátott szájjal néztem.....iszonyat jó volt! Egyszerűen zseniális.

 

A jövőbeli szereplők nagyon jók lettek, és Peter valóban a legjobb. Micsoda vágás van a pfikáján. :) Na és a meglepetések...az a rohadék sylar. Magam belezném ki ha lehetne. Belegondolni is eszméletlen milyen harcot vívhattak. :D Kicsit csapongok, de teljesen a hatása alá kerültem. Csak gratulálni tudok az alkotóknak!

 

Donát: Sylart nem sikerült megölni anno, csak ráfogták hogy ő robbant nem? Lehet, hogy meg kell néznem mégegyszer. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: igen, Sylart nem ölték meg, hiszen élt, és ez valszeg azért történt így, mert Hiro azelőtt ment a jövőbe, hogy megölte volna Sylart. Tehát Sylar életben maradása ugyanúgy megvolt, mint a Save the Cheerleader előtt, mert Hiro még nem végezte be a tettét (de most már legalább esélye van arra, hogy megölje Sylart). Eredetileg erre azért nem volt, mert Sylar megszerezte Claire képességét.

Apropó Claire: ha Peter birtokolja a képességét, miért van rajta a heg? Na ezt mondja meg valaki!

Ody, egy kis áttekintés a kedvedért:

1. eset, amikor Hiro nem ment vissza a múltba.

Sylar megölte a pompomlányt. Hiro leszúrta, Sylar túlélte, ő lett az elnök (Nathan képében), és uralkodhatott az egész világ felett.

2. eset, amit most láttunk, azaz: (Hiro már visszament, de a jelenbeli Hiro még nem végezte be feladatát).

Peter megmentette Claire-t. Hiro mielőtt leszúrta volna Sylart, előre utazott a jövőbe, ahol egy olyan képet látott, ami Sylar ÉS a pompomlány egyidőben való életbe maradásával következett volna. Tehát ebben a jövőben Hiro még nem ölte meg Sylart, viszont Claire életbe maradt Peter révén, azaz ez egy köztes megoldás, mert Sylar nem halhatatlan, de New York egy része mégis felrobbant.

3. eset, amit látni szeretnék az évad végén

Peter megmenti Claire-t, Hiro megöli Sylart, valamilyen módon megakadályozzák a robbanást, és mindenki boldog lesz.


Bónusz kérdés: Linderman hősök ellen irányuló törvénye hogyan illeszkedik a képbe?



Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát:

Szerintem így fog végződni ahogy írtad. :) Bár akkor aztán tényleg nem lenne klisés sori ha Peter felrobbanna. Hiszen Isaac is arra utalt az utolsó szavaival, hogy a jövőt nem lehet megváltoztatni. :D :D A 2. évadban szívesen megnézném hogy Lindermanból hogy lett az, aki. És a többi barátjáról, akikről beszélt. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem meg, mert hajnali egy felé már túl álmos voltam hozzá :)

Szóval teljesen ma fogom felirattal, de tegnap de. azért megsasoltam egy részét angolul :D

Isaac szerint nem lehet a jövőt megváltoztatni, mégis azt mondta a halála előtt, hogy megmutatja, hogyan kaphatják el Sylart, és akadályozhatják meg a robbantást :D Ergo ő már látta, hogy valami lesz.

 

Karrde, hogy tetszett? Remélem megnézted. :D
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy láthattuk, mi történt Locke-kal az utóbbi pár napban. Na és? Mi történt: semmi. Ben végig arra próbálta rávenni, hogy ölje meg az apját. Hát marha izgalmas. Az epizód fele full unalmas volt a számomra, pedig ezt nagyon ritkán szoktam mondani Lost részre.


Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:


Főleg amikor széttépte James levelét. :yes: Akkor rakta be a kaput a jó öreg sawyer-nek. :yes: Az meg kiemelkedő volt, ahogy a lánccal megfojtotta. Szerintem itt az ő rossz éne is meghalt. Most már koncentrálhat Kate-re és a gyerekükre. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unalmas? :yes:

Én ma négyszer néztem meg e részt, nekem nagyon tetszett.Josh Holloway alakítása pedig kiemelkedően jó volt, pedig őt sose tartottam valami nagyra,

Az a rész nekem is tetszett. A Locke visszaemlékezéstől vártam sokkal de sokkal többet.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy kis érdekesség: Az entertainment Weekly köv száma 5 Heroes borítóval jelenik meg. Aki akarja, csekkolja le őket.

Heroes covers

Ja és ezt vki /ha tudja/ szerezze meg nekem /lécci/ nagyban. :peace:

heroes-opener_l_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt, bát nem olyan jó mint az utóbbiak. Vihar előtti csendet érzek... :)

 

Azért az durva, hogy Sylar megölte az anyját. Szerintem Mohinder lesz itt a megoldás.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz rész, de nem is kiemelkedő. A vége azért ott volt :)

Szerintem meg olyan banális volt, ahogy meghalt Sylar anyja. Nem tetszett így a dolog.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Igen, azt a szálat nem is tudtam hova rakni igazán. Most miért kellett behozni az anyját? HOgy ebből jöjjön rá, hogy elnök is lehet? :) Szóval nem igazán tudom hova rakni...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.