Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez is mekkora volt már. :oops:

 

 

No és a fantasztikus labirintus? Megfosztom tőletek a Nídust!

 

Hetedik út titka( Zöld szem megtalálja a kulcsot!)

Én szerettem még a Szahara titkát, amiben a Kincses szigetes kisfiú, Itaci Nardulli játszott. (sajnos meghalt a srác fiatalon)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Benjis már nem jött be annyira. Abban csak a kutyeszt meg Zaccot (akarom pötyögni Zax-ot :oops:) bírtam.

A jövős csajszis meg egyáltalán nem rémlik. Utánaolvastam hogy melyik az de még úgy se.

Pedig a jövős csajszisból még könyv is jelent meg magyarul. Amúgy abból két sori is készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor még nem is beszéltem az ausztrál sorozatokról. Volt ugye az Ausztrál expressz. Aztán a már említett jövőből jött lány. Korallsziget - ezt különösen szerettem! - És a Folyók nem állnak meg.

 

 

(elnézést a sok beírásért. Csak így ugrottak be egymás után a címek!

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj srácok, nem bírom ki, dicsekednem kell. Nekem és páromnak van saját készítésű klingon jelmezünk, ezzel pár éve már párszor felléptünk. (még maga David Prowse is látta, mikor itt volt a Hungaroconon. Most novemberben két Trek szíszész, Ethan Phillips (Neelix), és Rene Auberjonois(Odo) lesznek vendégül látva Itt, Budapesten.) És most kaptuk a felkérést, hogy poroljuk már le azokat a jelmezeket, mert számítanak ránk. Bevallom, számomra nagyon izgalmas lesz az a nap... Ha érdekel esetleg majd titeket is, beírom, mikor lesz és hol. Megtisztelő lenne néhányatokat is ott látni! :oops:

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki számít rátok, hova, mikor?

 

Hmm, a Trek klubb, Időpont nov 15, hely, nos, azt még nem tudom, csak hogy már van fix hely. Most készül a programterv. (Az egyik egy BKV-s jelenet, az hatalmas, különféle Trek-fajok BKV-ellenőrként! Ebben pl benne vagyunk :oops: Aztán játékok, különféle előadások, és persze beszélgetés a színészekkel! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor még nem is beszéltem az ausztrál sorozatokról. Volt ugye az Ausztrál expressz. Aztán a már említett jövőből jött lány. Korallsziget - ezt különösen szerettem! - És a Folyók nem állnak meg.

 

 

(elnézést a sok beírásért. Csak így ugrottak be egymás után a címek!

 

 

A Halál archívumára emlékszel? :oops: NDK film/sorozat volt, melyben egy német tiszt mindig egy csapóajtón keresztül tűntette el a partizánokat(?) amikor valami villanykörtecserére kérte fel őket. Marha jó kis film volt. Aztán ugye egy alkalommal az egyik áldozat megkapaszkodott valami gerendába, a német meg lángszóróval perzselte fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halál archívumára emlékszel? :oops: NDK film/sorozat volt, melyben egy német tiszt mindig egy csapóajtón keresztül tűntette el a partizánokat(?) amikor valami villanykörtecserére kérte fel őket. Marha jó kis film volt. Aztán ugye egy alkalommal az egyik áldozat megkapaszkodott valami gerendába, a német meg lángszóróval perzselte fel.

 

Jaja! Nekem még nagy kedvencem volt a Négy páncélos és a kutya! Hogy szerettük azt! :rock:

 

És volt az a kísértetes, egy toronyházban. Ha jól rémlik, 10 jótettet kellett véghez vigyen a két szellem, és akkor megnyugodhattak. És úgy mentek át a falon, hogy hármat ráütöttek! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja! Nekem még nagy kedvencem volt a Négy páncélos és a kutya! Hogy szerettük azt! :oops:

 

És volt az a kísértetes, egy toronyházban. Ha jól rémlik, 10 jótettet kellett véghez vigyen a két szellem, és akkor megnyugodhattak. És úgy mentek át a falon, hogy hármat ráütöttek! :rock:

 

 

Rémlik valami. :evil: Vajon ezeket miért nem adják le megint? Ahogy olvasom a retros fórumokat pedig nagy rá az igény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémlik valami. :oops: Vajon ezeket miért nem adják le megint? Ahogy olvasom a retros fórumokat pedig nagy rá az igény.

 

Jaja, nem is kicsi! Bevallom, én megnézném mindet. A szappanoperák helyett leginkább! Meg az agyonismételt cuccok helyett. Vagy a Mónika só helyett...

 

Ezt most találtam. Mit néztünk 86 karácsonyán! (ugye 11 éves voltam akkor)

 

http://comment.blog.hu/2006/12/24/mit_neztunk_86_ban

 

 

És valaki emlékszik Tau bácsira?:rock::)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezt az oldalt is átnéztem. :oops: Tau bá meg az a kalapos bácsi volt aki össze tudott menni, ha végigsimított a karimáján. :rock:

 

Haláli mik nem jutnak az ember szébe. Pl Vrungel kapitány! Mi bandító! :(:D Az mekkora volt már! :evil: Nagyon szerettem, és pl azt is leadhatnák egyszer:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haláli mik nem jutnak az ember szébe. Pl Vrungel kapitány! Mi bandító! :oops::( Az mekkora volt már! :rock: Nagyon szerettem, és pl azt is leadhatnák egyszer:)

 

De ez persze tudod mit juttat mégis az ember eszébe? Azt, hogy piszok öregek vagyunk :P:evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez persze tudod mit juttat mégis az ember eszébe? Azt, hogy piszok öregek vagyunk :D:oops::rock:

 

Öregapó, beszélj csak a magad nevében! :evil: Öreg aki annak érzi magát! Én kérlekszépen mindig 16 éves leszek, és képes arra, hogy rácsodálkozzak egy mesére, vagy egy kőre, vagy egy bogárra! Vagy a kígyómra, aki 3 egérke után nagyon érdekesen fest most! :(:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öregapó, beszélj csak a magad nevében! :oops: Öreg aki annak érzi magát! Én kérlekszépen mindig 16 éves leszek, és képes arra, hogy rácsodálkozzak egy mesére, vagy egy kőre, vagy egy bogárra! Vagy a kígyómra, aki 3 egérke után nagyon érdekesen fest most! :rock::(

 

 

Magam nevében mondom, hogy te sem vagy már mai csirke. :P:D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haláli mik nem jutnak az ember szébe. Pl Vrungel kapitány! Mi bandító! :oops::( Az mekkora volt már! :rock: Nagyon szerettem, és pl azt is leadhatnák egyszer:)

Krisztof Bonifácovics. :evil:

 

http://retromesefilmek.blog.hu/2008/03/09/vrungel_kapitany

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.