Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elég gyorsan darálod lefelé. :D Vége WTF nagyon :D

Várom már. :D Minden nap egy részt néztem, de ma viszont már hármat megnéztem. Elég jó sorozat, de szerintem majd csak ezután indul be az egész. Abramstől már megszokott módon. :D Walter és Peter tényleg nagyon jól tolják együtt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merem remélni, hogy innen csak fejlődni fog a sorozat a második évadra. Elég sok szál van még amit helyére kell majd még rakni. De általában az első évad mindig amolyan tanulóidőszak. :D Van pár dolog ami csak most esik le, hogy nézem az ismétlést is a retekklubon. Annyi bizonyos, hogy aki kibírta az első évadot az nem fogja otthagyni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz. :D

Spoiler:

A minap jutott a fejembe -és ez már felvetődött már emberben is-, hogy amikor Walter az egyik ügy miatt be kellett mégegyszer mennie az elmegyógyintézetben, akkor nem e a másik Waltert látta a folyosón. :D Másrészről az is érdekes szitu lenne/lesz amikor az a másik Walter visszaköveteli egyszer a fiát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A minap jutott a fejembe -és ez már felvetődött már emberben is-, hogy amikor Walter az egyik ügy miatt be kellett mégegyszer mennie az elmegyógyintézetben, akkor nem e a másik Waltert látta a folyosón. :) Másrészről az is érdekes szitu lenne/lesz amikor az a másik Walter visszaköveteli egyszer a fiát. :)

Így van!

 

 

Az a Peter Bishop sírkő talán még a végénél is nagyobb ledöbbenés volt. Van még potenciál a sorozatban az biztos. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van!

 

 

Az a Peter Bishop sírkő talán még a végénél is nagyobb ledöbbenés volt. Van még potenciál a sorozatban az biztos. :)

 

 

 

Ez a dolog azért már sejtette magát. :) De emellett ott van még rengeteg dolog. Peter anyja például, akit ugye csak sejteni lehetett a fényképen amit a víkendházban porolgatott. Nem csodálkoznék ha odaát élne és még találkoznának. :) Aztán John is ott van. Vajon mit rejtegethet? Eddig arra tippeltem, hogy ő láthatta utoljára Bell-t és azért fontosak az emlékei. Aztán a Megfigyelő is még okozhat izgalmakat. A dimenziók közti háború ugye amit emlegetett. Vagy Olivia azon látomásai ahol már valami háború van, mert abban a világban valami karantént rendelt el és füstöltek közben a felhőkarcolók. Ej, de k*rva messze van még az ősz. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Ez a dolog azért már sejtette magát. :) De emellett ott van még rengeteg dolog. Peter anyja például, akit ugye csak sejteni lehetett a fényképen amit a víkendházban porolgatott. Nem csodálkoznék ha odaát élne és még találkoznának. :) Aztán John is ott van. Vajon mit rejtegethet? Eddig arra tippeltem, hogy ő láthatta utoljára Bell-t és azért fontosak az emlékei. Aztán a Megfigyelő is még okozhat izgalmakat. A dimenziók közti háború ugye amit emlegetett. Vagy Olivia azon látomásai ahol már valami háború van, mert abban a világban valami karantént rendelt el és füstöltek közben a felhőkarcolók. Ej, de k*rva messze van még az ősz. :D

 

Épp ezek miatt mondtam, hogy csak most lesz igazán érdekes az egész. Én is várom az őszt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Spoiler:

Szerintem Christian is az a fekete ruhás pali, Jacob ellensége. Ugyanúgy felvette az alakját mint Locke-nak.

Claire lehet hogy meghalt, csak mert a kunyhóban elég érdekes állapotban volt amikor ott járt Locke, olyan volt mint egy szellem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Spoiler:

Valahogy közük kell hogy legyen az ókori civilizációkhoz, elvileg a templomot és a Sziget alagútrendszerét is ők építették.

 

Jacob megérintette azokat akiket meglátogatott. Nem tudom hogy mi volt vele a célja, talán egyfajta védettséget adott át nekik (igaz John az ugyebár meghalt..). De azt se hiszem hogy az összes ilyen látogatást megmutatták a fináléban. Az is lehet hogy így tereli a túlélőket a Szigetre (a fekete ruhás említette is hogy a hajó legénységét ő hozta a Szigetre).

Pár héten belül ledarálom egybe az ötödik évadot, hát ha kitisztul valami. Aztán valamikor nyáron tervezem az egész sorozat újranézését is. Tömény lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Spoiler:

Szerintem ugranak a szereplők egyet az időben, 2007-be. Nem hiszem hogy megváltozna a jövő, ezt az utolsó évadban nem hiszem hogy megmernék lépni a készítők. És épp itt lenne az ideje már összehozni a túlélőket egy helyre (és lehetőleg egy időre :)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PB Final Break

A pár napja leadott duplarészes utolsó fejezet a PB-ből. Jobb volt, mint a negyedik évad vége, egy kis Szökés-fílinggel :)

Időben a lezáró rész utolsó felvonása előtt játszódik. Szerintem jó volt.

Spoiler:

Azért szerintem marha nagy marhaság volt így letartóztatni Sarát. Egy idióta felvétel miatt, aminek kb. semmi értelme. Egyáltalán mit keresett ott kamera?? És hol a szalag többi része??? Ehh... marhaság volt, ahogy volt. De legalább megtudtuk, hova lett Gretschen (egek, nem tudom, hogy kell helyesen leírni a nevét :) ), mivel ő hirtelen eltűnt a sorozat közben. Ami jó volt a lezárásban, hogy a sztori vége is egy Szökés lett :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés

Végső borzadály

 

 

Az első két perc után nem kevésen múlott, hogy le is töröljem rögvest. Szánalmas volt.

Kár a sorozatért. ;) De ez legyen figyelmeztetés a többi számára is. Tudni kell időben befejezni egy sikeres szériát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.