Ugrás a kommentre

Star Wars: Revelations


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

December 20-án újra érkezik egy ilyen képregény, de most több író is közreműködik. Megtudhatjuk ebből a képregényből, hogy jövőre mi vár ránk. A Köztársaság fénykorától egészen az eredeti trilógiáig fog mesélni, megtudjuk majd, hogy többek között mi a helyzet Jabbával, Vaderrel, Winduval, Keeve Trennis-szel, Thrawn-al és még sok más karakterrel.

https://www.starwars.com/news/marvel-star-wars-revelations-1-2023-cover-reveal

 

image.png

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a tippem. Aztán az is lehet, hogy kapunk egy sima Thrawnos történetet, amikor még a lázadókat üldözte. De mivel ez a képregény a jövő évet harangozza be, adva van a kérdés: jövőre ezek szerint kapunk majd egy Thrawn-ra fókuszáló valamit? Itt most nem feltétlenül publikációra gondolok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is arra gondoltam, hogy mivel előre beharagozzák, mi lesz 2024-ben, ezért kapunk egy Thrawn-képregényt. Ha nem adaptáció lesz, akkor egy kicsit meredek lesz, ha nem Zahn írná. Ha meg valamelyik Thrawn-regényt adaptálja, akkor tök mindegy ki írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.