Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...
James Luceno: A gonosz útvesztője. Most olvastam harmadjára, de még most is fantasztikus. Életem egyik legjobb SW regénye. A Best of EU-ban ott a helye. Fantasztikusan jó előzménye az EP 3-nak.

5/5

Nekem a Sötét Nagyúr jobban bejött. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Sötét Nagyúr jobban bejött. :)

Alapvetően nekem is. :clap2: A gonosz útvesztője, A Sith-ek bosszúja és a Sötét Nagyúr együtt minden idők legjobb SW regényei közé tartozik. Egymás után is olvastam ezt a hármat, úgy még jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapvetően nekem is. :clap2: A gonosz útvesztője, A Sith-ek bosszúja és a Sötét Nagyúr együtt minden idők legjobb SW regényei közé tartozik. Egymás után is olvastam ezt a hármat, úgy még jobb.

Én unalmamban a Külső Űrt kezdtem újraolvasni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagy 3 hónapja olvasom "A túlélők keresése"-t. :) Nem azért mert rossz, csak én nem tudok úgy elolvasni egy könyvet, hogy leülök és az elejétől a végéig kiolvasom. Mellesleg az eddigi kedvenc SW regényem egyértelműen "A Sötét Nagyúr" :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én unalmamban a Külső Űrt kezdtem újraolvasni. :)

A Külső Űrt csak kétszer olvastam el. Másodjára is csak azért, hogy ne érezzem pénzkidobásnak. Valószínűleg többször nem olvasom el.

 

Nemrégiben láttam a Penny Marketben a Karen Traviss-féle A klónok háborúja felnőtt regény változatát 550 Ft-ért. Szerintem hamarosan a Külső Űr is hasonlóan fog járni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Külső Űrt csak kétszer olvastam el. Másodjára is csak azért, hogy ne érezzem pénzkidobásnak. Valószínűleg többször nem olvasom el.

 

Nemrégiben láttam a Penny Marketben a Karen Traviss-féle A klónok háborúja felnőtt regény változatát 550 Ft-ért. Szerintem hamarosan a Külső Űr is hasonlóan fog járni.

Kár hogy a többi része nem jutott el hozzánk. :) Olyan rossz, hogy egy új Star Wars könyv sincs már évek óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrégiben láttam a Penny Marketben a Karen Traviss-féle A klónok háborúja felnőtt regény változatát 550 Ft-ért.

550? Pedig úgy hallottam, jó könyv.

Nekem annak idején Az Erő Bajnokai két napig tartott. :D Bár az annyira nem hosszú könyv, mint amit te olvasol. :)

Azt én is kb. 4 napig olvastam. Kevin J. Anderson kevesebbet "rizsázik", mint Zahn. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

550? Pedig úgy hallottam, jó könyv.

 

Azt én is kb. 4 napig olvastam. Kevin J. Anderson kevesebbet "rizsázik", mint Zahn. :)

Igen, Zahn a Túlélők Keresésében és a Kirajzásban egyaránt részletesen leírja a gépek felépítését, működését, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy a többi része nem jutott el hozzánk. :) Olyan rossz, hogy egy új Star Wars könyv sincs már évek óta.

 

Igen, főleg a következő részt sajnáltam, amit Karen Traviss írt. Abban Anakin, Ahsoka, Rex és Pellaeon egy jó kis kalandba keveredtek.

Remélem a külföldi jogtulajdonos szóba fog állni a Szukits kiadóval és engedélyezi majd új SW könyvek kiadását. Főleg a Darth Bane sorozatra, Zahn Allegiance című regényére, Reaves és Perry Deathstar regényére vagyok kíváncsi.

 

550? Pedig úgy hallottam, jó könyv.

 

Igen, tényleg jó, csak sajnos regényváltozat és azok sose fogytak mindig a legjobban. Erre rátett egy lapáttal a válság, sokan úgy voltak vele, hogy ha már moziban megnézték a TCW mozifilmet, akkor minek vegyék meg a könyvet? És persze még elég rosszul is terjesztették, egy csomó helyre a mai napig nem jutott el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, főleg a következő részt sajnáltam, amit Karen Traviss írt. Abban Anakin, Ahsoka, Rex és Pellaeon egy jó kis kalandba keveredtek.

Pellaeon? Nem is sejtettem, hogy ő már a klónok háborújában színre lépett. Lehet tudni valami bővebb infót erről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pellaeon? Nem is sejtettem, hogy ő már a klónok háborújában színre lépett. Lehet tudni valami bővebb infót erről?

Én sem tudok róla sokat, de nem ő az egyedül híres birodalmi, aki aktívan tevékenykedett a klónok háborújában. (Ozzel admirális is, például... Vagy sokkal kézenfekvőbb példa Yularen.) Mindössze annyit tudok róla, hogy részt vett a mersoni ütközetben, de ez nem a Karen Traviss által írt regényben történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudok róla sokat, de nem ő az egyedül híres birodalmi, aki aktívan tevékenykedett a klónok háborújában. (Ozzel admirális is, például... Vagy sokkal kézenfekvőbb példa Yularen.) Mindössze annyit tudok róla, hogy részt vett a mersoni ütközetben, de ez nem a Karen Traviss által írt regényben történt.

Igen, Yularen szerepel az EP4-ben, ahogy állítólag Pellaeon is az EP6-ban... bár őt még nem sikerült felfedeznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Yularen szerepel az EP4-ben, ahogy állítólag Pellaeon is az EP6-ban... bár őt még nem sikerült felfedeznem.

Én nem tudok arról, hogy szerepel-e Pellaeon az EPVI.-ban, de a hajója, a Chimaera az biztosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégiscsak megjelenik James Luceno Darth Plagueis könyve... Méghozzá 2012 február 28-án.

Nocsak. Ennek örülök. Tlán egyszem majd magyarul is olvashatjuk pár év múlva.

 

Igen, Yularen szerepel az EP4-ben, ahogy állítólag Pellaeon is az EP6-ban... bár őt még nem sikerült felfedeznem.

 

Yularen az EP 4-ben? Hol? Eddig még nem vettem észre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem tudok róla sokat, de nem ő az egyedül híres birodalmi, aki aktívan tevékenykedett a klónok háborújában. (Ozzel admirális is, például... Vagy sokkal kézenfekvőbb példa Yularen.) Mindössze annyit tudok róla, hogy részt vett a mersoni ütközetben, de ez nem a Karen Traviss által írt regényben történt.

Azt hiszem ez a Köztársaság képregényben benne volt, magyarul meg is jelent. Ez volt az az ütközet, amiben Sidious csapdába csalt 2 utána szaglászó Jedit.

 

Egyébként Jan Dodonna is harcolt a Klónok háborúja idején. Ott volt a rendilli csatában és A gonosz útvesztője regényben is szerepelt Cato Neimoida ostrománál, ő tájékoztatta Anakinékat az erőd helyzetéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.