Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Természetesen a shoti nincs ellened fordítva. Sernki ellen. ez csak egy baromság amit néha felhozok. Pont ma engedtem el egy legyet pedig agyon is üthetem volna. Én nem ölök senkit és semmit.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a shoti nincs ellened fordítva. Sernki ellen. ez csak egy baromság amit néha felhozok. Pont ma engedtem el egy legyet pedig agyon is üthetem volna. Én nem ölök senkit és semmit.

Csak vicceltem, Frenkie koma. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YESSSSSSSSSS. VÉGRE FPS.

 

A Mass effectnek van egy baromi idegesítő tulajdonsága. Megyek a csapattal átvált animációra, beszélgetünk valakivel. Majd visszaadja az írányitást és harc. Ha meghalok, akkor ÚJRA végig kell néznem az animot a dumát. Miért nincs egy lelövő gomb, mint minden játékban? Ok egyszer megnéztem a videót, el is dumálgattam. Miért kell nekem megnéznem akárhányszor meghalok. Ez a játékmenet ritmusát nagyon megtöri. Az lenne a jó hogy meghalás után az animáciváltásnál nyomok egy gombot és átugorja az egészet és berak a harcba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Singularity. Első benyomások.

 

Nekem nagyon bejön. Hihetetlen hangulata van az 50-es évekbeli orosz kutatóállomásnak. Minden rohad , ömlik az eső, néha infarktust kapok némely jelenettől. A grafika kb mint a Modern Warfare, Unreal 3-as motor hajtja. A fegyverek nagyon jók, kettő lehet nálad. Mindegyik ellelnfélnél más kell, szörnyeknél shoti, katonáknál "Assault rifle". Ajánlom mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, már megjelent? Lemaradtam.

 

Gondolom Liara kimenekítésénél szívtál te is párszor. Ott tényleg elég ostobán van megoldva a mentés.

Szerintem ott mindenki megszívta (hiába, egy Geth Armature nem az a fajta, amivel gyalogosan jó kikezdeni... kivéve, ha van nálad atomvető, de azt meg sajnos csak az ME2-ben kapjuk meg). Szerencsére ez az egyetlen ilyen szitu, máshol már le lehet lőni az animációt (vagy lehet utána menteni). De azt a szakaszt sokadik játéknál is utáltam.

Frenkie, még csak most mentél el a Therumra Liaráért? A többi világon jártál már (Feros, Noveria).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Singularity. Első benyomások.

 

Nekem nagyon bejön. Hihetetlen hangulata van az 50-es évekbeli orosz kutatóállomásnak. Minden rohad , ömlik az eső, néha infarktust kapok némely jelenettől. A grafika kb mint a Modern Warfare, Unreal 3-as motor hajtja. A fegyverek nagyon jók, kettő lehet nálad. Mindegyik ellelnfélnél más kell, szörnyeknél shoti, katonáknál "Assault rifle". Ajánlom mindenkinek.

Na, én is kipróbáltam, jó pár órára előtte is ragadtam. Az időmachinálás nagyon jó benne. Már három funkciót szedtem össze. Kíváncsi vagyok, hogy a sztori hogyan fog alakulni, eddig érdekes (bár időutazásos történetekhez szokásosan nem túl logikus :) ).

A fegyverek is jók, de én baromira keveslem őket. Bár az a bullettime fegyver nem semmi :D Most viszont elakadtam a sok ellen miatt.

 

Apropó, nektek nincs gondotok a hanggal? Tökig feltekerem a hangerőt mind játékon belül, mint a hangfalamon és így is halk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hű, már megjelent? Lemaradtam.

 

 

Szerintem ott mindenki megszívta (hiába, egy Geth Armature nem az a fajta, amivel gyalogosan jó kikezdeni... kivéve, ha van nálad atomvető, de azt meg sajnos csak az ME2-ben kapjuk meg). Szerencsére ez az egyetlen ilyen szitu, máshol már le lehet lőni az animációt (vagy lehet utána menteni). De azt a szakaszt sokadik játéknál is utáltam.

Frenkie, még csak most mentél el a Therumra Liaráért? A többi világon jártál már (Feros, Noveria).

 

 

Feroson már jártam. Különben úgy játszok, hogy mondjuk előveszem 2 órát nyomom, aztán lehet hogy 2 hétig nem. De minden játékkal így játszom. Azért tart eddig.

 

A Singularitynél nekem jó a hang. A hangulata eszméletlen. A storyt a felirat hiánya miatt csak részben értem, de így is világos. Amikor megláttam a Raven feliratot már tudtam, hogy jó játék lesz.

 

Itt egy videó a Cod: Black ops-ból a játékmenetről. A helikopteres rész nagyon üt.

 

http://www.sg.hu/cikkek/75268/mozgasban_a_..._duty_black_ops

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feroson már jártam. Különben úgy játszok, hogy mondjuk előveszem 2 órát nyomom, aztán lehet hogy 2 hétig nem. De minden játékkal így játszom. Azért tart eddig.

Azért lepődtem meg igazából, mert eddig mindenki, akivel beszéltem az ME-ről, a Therumra ment elsőnek, direkt azért, hogy Liarát a csapatban tudhassa. De így, hogy már megjártad Ferost, már nem meglepő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért lepődtem meg igazából, mert eddig mindenki, akivel beszéltem az ME-ről, a Therumra ment elsőnek, direkt azért, hogy Liarát a csapatban tudhassa. De így, hogy már megjártad Ferost, már nem meglepő.

 

Nézegettem a galaxistérképet és az első ismerőshöz mentem, majd ott leszálltam azon a bolygón ahol lehetett, majd lesz valahogy módon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hányszor hallottad Jokertől, hogy "Aye, aye sir!" ? :D
Ne is kérdezd. :)

 

 

Én most még a Gears of Wart nyomatom. Túlzottan nem fog meg, le is fogom törölni majd. Kell a hely a Lost Planetnek, Singularitynek, Transformersnek.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Singularity kivégezve :)

 

Pro:

- Utóbbi idők legjobb sztorija FPS-ben (szerintem a Half Life 2 óta nem csináltak ilyen jó sztorit).

- Frenetikus hangulat.

- TMD szerkentyű és fegyverek.

- Nem csak darálni kell, hanem néha gondolkodni is.

- Több befejezés és mindegyik ütős.

- Jó seggű társcsaj :D

 

Kontra:

- Rövid.

- Kettőnél lehetne több fegyver is nálunk.

- No gránát, pedig kellene.

- Lineárisabb, mint egy vonalzó és még irányjelző is van, nehogy véletlen eltévedjen a játékos az egyfelé vezető úton.

- Mentés hiánya, dugják fel mélyre a chackpointot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is igaaaaaz :) Na jó, tényleg nem igaz, én nagyon sokat nézelődöm, keresgélem a felvehető cuccokat (muszáj is, különben nem lehet fejleszteni a fegyvereket, képességeket), sőt, még fölöslegesen szórakozom is, ha adódik rá lehetőségem. Ebben az időmachináló kütyünek hála bőven akadt lehetőségem, és csak nagyon kevés olyan ellenfél volt, akit színtisztán lelőttem. De sajnos ezek a játékok akkor is rövidek, és a sok szórakozással sem lesznek hosszabbak. Kellemes csalódás, hogy ezt nem négy órába telt végigvinnem, hanem két délutánba, meg egy kicsi esti lődözésbe. Szóval durván 8-12 óra. Ha viszont csak végigrohannék, akkor lenne szerintem 4-6 óra a tiszta játékidő. Ráadásul a játék maga nem is nagyon nehéz, normál fokozaton körülbelül hatszor, talán hétszer haltam meg. Anno a Half Life 2-t minimum 24 órába telt végigjátszanom, réges-régen pedig a Quake 1-et és az első Aliens vs Predator játékot hetekbe tellett végigvinnem. Az mondjuk más kérdés, hogy most az előbbit kettő, az utóbbit négy óra alatt kivégzem a legnehezebb fokozaton :D

Összességében ja, a rutin azért visz előre (az biztos, hogy nem állok le, még nézelődés közben is mozgok, szóval a folyamatosság tényleg meg van), de sajnos a játékok is, különösen az FPS-ek mocskosul rövidek.

 

Amúgy Frenkie, te már láthattad, hogy hogyan játszom. :D

 

Más, ajánljatok valamit. Valami jó lövöldözőset (lehetőleg olyat, amivel még nem játszottam :D ), mert most olyan hentelős hangulatban vagyok, de amióta nem veszem a PCGurut, kiestem kicsit a képből (ha Frenkie nem szól, erről a Singularity-ről is megfeledkezem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.