Ugrás a kommentre

Legacy


KisKósa

Ajánlott hozzászólás

Claws of the Dragon part 1.

Mivel ez egy hatrészes történet, úgy érzem giga kaliberű sztorival van dolgunk.

Wyyrloknak ilyen sok őse van? Hihetetlen. Furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Krayték a Korribanon mikor kezdtek el rejtőzködni, mennyi ideig voltak ott és miért?

Cade gyorsan bejutott a Coruscantra. Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen sikerül neki. Szerintem ezekkel a Yage-ekkel még fogunk találkozni.

Remélem R2-D2-tól nem kell még búcsút venni a sorozatban.

A kantini karakterek érdekesek. Főleg a "női" hutt. Remélem a többi zsivány is kap még szerepet.

A Templomba is gyorsan bejutott. Gondolom már várták és csapda volt az egész. Ha Talonnak nem is sikerült egyből legyőznie, de Nihlnek igen. Vajon hogy kerül ki ebből a slamasztikából? Vajon a mesterei segítenek neki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Claws of the Dragon part 2.

Nos úgy tűnik van egy chiss moffunk is. Végül is most már biztos nem annira zártak, akár már chiss Jedi és Sith is lehet.

Calixte, miért nem jött rá, hogy már megvan Cade? Az a parancs az ügynökök visszavonásáról egyértelművé tette a dolgot.

Végre kiderült, hogy Maladi felelős a mutációs betegségekért. Cade-t kegyetlen választás elé állították. Kénytelen volt leleplezni a képességeit. Remélem Delilah és Jariah is megmenekülnek majd.

Kraytot nagyon gyűlölheti Cade, habár nem ő ölte meg az apját. Aztán Krayt a vacsora közben leleplezte magát előtte. Agyam eldobom! :):o:o Sose gondoltam volna, hogy Krayt nem más mint A' sharad Hett!!! Hihetetlen, megdöbbentő! Úgy tűnik a taszken vér, mégha csak negyedrészben is csörög az ereiben jó alaposan meghosszabította az életét. Hett volt az a taszkenruhás Jedi, akivel Anakin is találkozott a jabiimi csata után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán Krayt a vacsora közben leleplezte magát előtte. Agyam eldobom! :o:o:o Sose gondoltam volna, hogy Krayt nem más mint A' sharad Hett!!! Hihetetlen, megdöbbentő! Úgy tűnik a taszken vér, mégha csak negyedrészben is csörög az ereiben jó alaposan meghosszabította az életét. Hett volt az a taszkenruhás Jedi, akivel Anakin is találkozott a jabiimi csata után.

Én majdnem leborultam a székről, amikor megtudtam. Hiszen minden ott volt az orrunk neve. Például a Sith neve, ami egyértelműen utal egy Tatooine-on őshonos állatra. Továbbá a tetoválásai, aminek ugyan csak kis részletét láthattuk a maszk mögül, még is olyan ismerősnek tartottam. Továbbá a Jar'Kai harcmodorról nem is beszélve, hogy két fénykardot használ. Egyébként ezek az epizódok olyannyira eseménydúsak, hogy nem tudom őket olyan tömören összefoglalni, mint az előzőket. Holnap ha minden igaz, három részt fogtok kapni. :) Holnapután csak egyet fogok, de a történet kárpótolni fog a mennyiségért, hiszen mégiscsak a Claws Of The Dragon végkifejletéről beszélünk. :o

Utána pedig jön az Indomitable, egy kétrészes történet Gar Stazi főszereplésével.

Egyébként honnan veszed, hogy Calixte nem jött rá, hogy Maladiék elkapták Cade-t?

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majdnem leborultam a székről, amikor megtudtam. Hiszen minden ott volt az orrunk neve. Például a Sith neve, ami egyértelműen utal egy Tatooine-on őshonos állatra. Továbbá a tetoválásai, aminek ugyan csak kis részletét láthattuk a maszk mögül, még is olyan ismerősnek tartottam. Továbbá a Jar'Kai harcmodorról nem is beszélve, hogy két fénykardot használ. Egyébként ezek az epizódok olyannyira eseménydúsak, hogy nem tudom őket olyan tömören összefoglalni, mint az előzőket. Holnap ha minden igaz, három részt fogtok kapni. :) Holnapután csak egyet fogok, de a történet kárpótolni fog a mennyiségért, hiszen mégiscsak a Claws Of The Dragon végkifejletéről beszélünk. :o

Utána pedig jön az Indomitable, egy kétrészes történet Gar Stazi főszereplésével.

Egyébként honnan veszed, hogy Calixte nem jött rá, hogy Maladiék elkapták Cade-t?

Tévedtem. A moffok nem tudták biztosan, hogy Cade-et fogták el.

Calixte a lányától azt hiszem megbizonyosodott a dologról.

Ez a Claws of the Dragon eddig a legnagyobb kaliberű történet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Claws of the Dragon eddig a legnagyobb kaliberű történet.

Igen. Szó szerint odab*sz. És Krayt kilétének kiderülése csupán az első lökés volt.

Tévedtem. A moffok nem tudták biztosan, hogy Cade-et fogták el.

Veed és Calixte szerintem azonnal rájött a dologra. Geistet, és Konrad Rust különösebben nem izgatta a téma, Fehlaaur egyértelműen kikövetkeztette, Rulf Yage meg inkább csak azt közvetítette, amit a lányától hallott.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Claws of the Dragon part 3.

Vajon Morrigan Corde képes lesz megölni a fiát, abban az estben, ha nem sikerül kiszabadítania Veed parancsára?

Azt hiszem Deliah tényleg nagyon szerelmes Cade-be. Jariah viszont úgy tűnik még mindig nagyon haragszik rá. Elég nehezen tudták rávenni, hogy segítsen. Chak és Kee is hozzájuk csapódott. Csubira és Hanra emlékeztet a karakterük.

Krayt még tööbet árult el múltjából. A 66-os parancs után taszkennek álcázva magát a Tatuinra ment és buckalakókat vezetett a párologtatók ellen. De Obi-van jól beszivatta Hettet. Ha elvesztette a karját akkor talán pótolta később? Lehet, hogy ha Obi-van akkor és ott megölte volna, akkor Darth Krayt sosem jött volna létre. Az más kérdés, hogy vajon ezek az új Sith-ek nem bukkantak volna-e fel akkor is?

Sazen mesterék úgy tűnik nagy bajban vannak. Trask és Harka újból felbukkantak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Claws of the Dragon part 4.

Vajon Cade tényleg átállt a Sötét Oldalra? Vagy csak megjátszotta magát?

Miután Corde-ék megszerezték a fekete bogarakat kamerákat szerlnek rá és tartják megfigyelés alatt a Sith Templomot. Ha Cade tényleg átállt, akkor talán Morrigan képes lnne megölni a fiát.

Hett a Korribanon bukkant rá Xoxxan holocronjára. Bámulatos. Azt hiszem ő volt az első Jedi aki átállt a Sötét Oldalra még BBY 24000 körül. Akkor még fénykard sem volt.

Talon vajon direkt akaszkodott Cade-re, hogy elcsábítsa? És Cade vajon tényleg engedett neki, vagy ez is csak látszat?

Vao az elmetrükkel jól eltérítette Traskékat. Viszont emiatt a Sith Nagyúr parancsba adta, hogy lőjék porrá az Akadémiát.

Vajon Sazenék túlélték?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Claws of the Dragon part 5.

Az utolsó dolgok is kiderültek végre Kraytról. A Vongokfogságába találkozott Vergere-rel. Vajon őt még Maul előtt tanította Sidious? A Vongok alaposan átalakították és megkínozták Hettet. Aztán úgy tűnik a Korribanra ment, ahol Új Sith Rendet alapított. Jól titokban tartotta. Túl sokan lettek. Nem fog működni ez a Rule of One dolog.

Cade végre elszánta magát a szökésre. Kár, hogy Talon elfogta. Kegyetlen választás elé állították Hoskkal kapcsolatban. De szerncsére nem tette meg. Szegény Hoskot sajnáltam, de legalább egyesült az Erővel. De aztán Cade-et elragadta a tomboló düh. Talonnak úgy tűnik annyi. Vajon Nihl-lel is végez majd? Úgy látszik a Sötét Oldal teljesen elragadta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hett a Korribanon bukkant rá Xoxxan holocronjára. Bámulatos. Azt hiszem ő volt az első Jedi aki átállt a Sötét Oldalra még BBY 24000 körül. Akkor még fénykard sem volt.

Ezúttal jó sok kérdést tettél fel. :)

Egyébként csak érdekességként említem meg, hogy XoXaan Karness Muur oldalán harcolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett a Claws Of The Dragon befejező része!

Elérkezett a végső összecsapás ideje. Egy párbaj, melynek végkimenete az egész Galaxis sorsát megváltoztathatja! A Galaxis sorsa most ennek a két embernek a kezében van... Cade Skywalker Vs. Darth Krayt!

 

finalduel.jpg

Cade Skywalker... In the claws of the Dragon!

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Claws of the Dragon part 6.

Überállati a sztori zárása!!! :(:):D:hmm: A borító is nagyon ász. Cade-nek nemzöld fénykardja van?

A Mynock ügyesen megközelítette a Templomot. Hatalmas lehetett a párbaj Nihl és Cade között. Cade jól elbánt vele is. Vajon Maladinak sikerül Talon életét megmentenie?

Cade vs Darth Krayt. A sorozat eddigi leghatalmasabb párbaja. Cade-nek igaza van. Ha a többi Sith megtudja Krayt gyenge a betegsége miatt valszeg ellene fordulnak. Morrigan időben érkezett. Jól hátbalőtte a császárt. Cade ugrása nagyon bravúros. Örülök, hogy Jariah-val kibékültek.

A sztori végén kiderült, hogy Nyna Calixte és Morrigan Corde egy és ugyanazon személy. :D:D Eldobtam az agyam. Hihetetlen. Ezek szerint Gunn Yage Cade féltestvére! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cade-nek nemzöld fénykardja van?

De, egyedül csak a borítón van kék színe.

A sztori végén kiderült, hogy Nyna Calixte és Morrigan Corde egy és ugyanazon személy. :):D Eldobtam az agyam. Hihetetlen.

Meg az is kiderült róla, bár ez már nyilvánvaló tény, hogy egy ribanc. :hmm:

Együtt volt Kol Skywalkerrel, akitől született egy gyermeke, aztán ugyanezt eljátszotta Rulf Yagével, most pedig Morlish Veeddel kavar. :(

Ezek szerint Gunn Yage Cade féltestvére! :D

Alig várom már azt az epizódot, amikor majd megtudják ezt a tényt egymásról.

 

Eredetileg holnapra terveztem a Claws Of The Dragon végkifejletét, de holnap biztos hogy nem tudok új résszel szolgálni, ezért még ma megcsináltam. Holnap után érkezik az Indomitable két része, Gar Stazi főszereplésével.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, egyedül csak a borítón van kék színe.

 

Meg az is kiderült róla, bár ez már nyilvánvaló tény, hogy egy ribanc. :hmm:

Együtt volt Kol Skywalkerrel, akitől született egy gyermeke, aztán ugyanezt eljátszotta Rulf Yagével, most pedig Morlish Veeddel kavar. :(

 

Alig várom már azt az epizódot, amikor majd megtudják ezt a tényt egymásról.

 

Eredetileg holnapra terveztem a Claws Of The Dragon végkifejletét, de holnap biztos hogy nem tudok új résszel szolgálni, ezért még ma megcsináltam. Holnap után érkezik az Indomitable két része, Gar Stazi főszereplésével.

Valahogy éreztem, hogy a borízón elrontották a fénykard színét.

 

Szerintem Nyna csak szereti a változatosságot. :) Végül is sok pasi lepasszol elég sok csajt is. :D

 

Vajon milyen lesz ha megtudják? Érdekes lesz.

 

Íme a pillanat, amikor Darth Krayt felfedi Cade Skywalker előtt a kilétét...

Nagyon jó kép. Gondolom egy egész oldalt kitett a képregényben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó kép. Gondolom egy egész oldalt kitett a képregényben.

Igen, ez volt az utolsó oldal. Ezen a képen látszik is, hogy a bal szeme nem igazi, mert ugyebár

a Vongok kivájták neki a kísérletek során. A kezét meg gondolom megcsinálták úgy, mint Luke Skywalkernek a Birodalom Visszavágban.

Íme még egy kép. :hmm:

 

talonkybuckbikemini.png

Darth Talon, the right hand of the Dragon!

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez volt az utolsó oldal. Ezen a képen látszik is, hogy a bal szeme nem igazi, mert ugyebár

a Vongok kivájták neki a kísérletek során. A kezét meg gondolom megcsinálták úgy, mint Luke Skywalkernek a Birodalom Visszavágban.

Íme még egy kép. :cry:

Darth Talon, the right hand of the Dragon!

Kraytot jól megkínozhatták. Nem is tudom, hogy bírta ki ép ésszel.

A Talonos kép nagyon jó. Remélem túlélte a Cade-től kapott szúrást. Elég jó gonosz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kraytot jól megkínozhatták. Nem is tudom, hogy bírta ki ép ésszel.

A Talonos kép nagyon jó. Remélem túlélte a Cade-től kapott szúrást. Elég jó gonosz.

Igen, túlélte. Ő továbbra is a Legacy szereplőgárdájának oszlopos tagja marad, azonban Darth Nihl mostantól nagyon a háttérbe fog szorulni, és Darth Stryfe lesz az, aki a helyébe lép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, túlélte. Ő továbbra is a Legacy szereplőgárdájának oszlopos tagja marad, azonban Darth Nihl mostantól nagyon a háttérbe fog szorulni, és Darth Stryfe lesz az, aki a helyébe lép.

Nihl egyébként kap új kart?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nihl egyébként kap új kart?

Krayt nagyot csalódott benne, ezért nem. Ezek után Maladi kísérleti patkánya lesz. Úgy tűnik, hogy közbejött valami, és pár napig nem fogok tudni új résszel szolgálni sajnos. :cry: De ígérem, mire megjelenik magyarul a Vektor, addigra már tisztában lesztek az előzményekkel. :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krayt nagyot csalódott benne, ezért nem. Ezek után Maladi kísérleti patkánya lesz. Úgy tűnik, hogy közbejött valami, és pár napig nem fogok tudni új résszel szolgálni sajnos. :) De ígérem, mire megjelenik magyarul a Vektor, addigra már tisztában lesztek az előzményekkel. :D

Nem baj, türelemmel kivárom az újabb ragyogó összefoglalókat. Überállati jól vannak megszerkeztve. Gratulálok hozzá. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa ezeket a bazi nagy képeket kicsinyítsd le és úgy tedd be! Főleg az első oldalon van egy hatalmas ami alig töltődik. Remélem megcsinálod kisebbre, mert ha nem törlöm őket.

Rendben. Amint lesz rá időm, a nagyrészét lekicsinyítem.

 

Szerk.: Tessék. Egy kivételével mindegyiket lekicsinyítettem, amelyiknél szükség volt rá. A képregényoldal az egyetlen, amit úgy hagytam, de azt nem is állt szándékomban lekicsinyíteni, mert csak így olvasható.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.