Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ja, Gyulán kívül te vagy a második, aki megfeledkezik Kimi Kerséről. Azért neki cikibb.

Nem feledkeztem meg róla. :D De gondolod, hogy Button nem fogja a startnál az aszfaltig nyomni a gázpedált? :D :D Nem egy hosszú az a célegyenes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kers sokkal gyorsabb gyorsulást eredményez, akármennyire nyomja tövig Jenson. Legalábbis nagyon remélem.

Meglátjuk. Ha nem döglik be Kimi KERS-e akkor van némi esély. :D De én már annak is örülnék ha második helyen érne be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán jönnek a rosszabbak. :D Egyébként egy címeres ökör aki a Forma-1 -től szabadulni akar.

Azt nem tudni pontosan, de élvezet lesz nézni ahogy a mostaniak bepánikolva menekülnek majd. :D

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után a motoros gp pálya megépül e majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként egy címeres ökör aki a Forma-1 -től szabadulni akar.

Na ez az, sokan be akarnak jutni, nemhogy kijutni. Nem kell mindentől szabadulni a ktgcsökkentés miatt :D Ez nem pusztán a pénzről szól, remélem, ezt belátják majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Elég gyenge volt a mai futam. Egyedül talán Vettel volt az aki miatt izgulni lehetett, Barrichello sajnálom, jól elbatyta, de aki nem tud uralkodni magán az így jár. Ferrari megint szégyenbe maradt, akárcsak a McLaren. Button tuti világbajnok lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez egyáltalán nem így van.

Sajnos én tegnap nem láttam, de eddig messze jobb futamokat láttunk idén, mint amikor Schumacher folyton nyert.

Tegnap egyébként mondta egy fickó, hogy Buttonnak az az egy előnye van mindenkivel szemben, ami MS-nek is volt: Ross Brawn. Hajlamos vagyok egyetérteni vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy Barrichello olyan a Brawn-nál, mint Vettel a Red Bullnál. Sorozatosan elbatyák a futamaikat a csapatfőnökök. Oks, Rubens most elég forrófejű és meggondolatlan volt, a kocsi is lefulladt a rajtnál, igaz, versenyzett. De Vettel futamát nagyon elszúrták. Látszik, hogy ott a csapat a VB-re gyúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint tegnap kiderült, Talma esélyt kapott a Moto Gp-ben :) Az első edzésen ugyan az utolsó lett, de ehhez tegyük hozzá, hogy előtte két órával tudta meg, hogy versenyezhet. Ma második időmérő, holnap meg futam délután két órától :)

 

http://sportgeza.hu/sport/2009/06/12/talma...epre_szuletett/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.