Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Bevallom nem néztem idén mindegyiket, de eddig nem tűntek izgalmasnak. Viszont meglepődtem, hogy Gibernau újfent jelen van. Úgy tudtam, hogy ő már tavaly visszalépett. :S

Ha nem nézted akkor honnan tudod? :cool: Egyébként ezerszer élvezetesebb mint a forma-1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki mást akar, ez oké. De hogy ennyire, az már nem. Mindegyik fél túl sokat akar magának, legalább is nekem ez tűnik ki. És mindenütt engedni kéne :evil:

Volt már gáz pár éve, mikor szintén riogattak az ellenszériával, abból akkor nem lett semmi. Talán most sem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az FIA ezen nagyot fog bukn. Nem nagyon örülök neki, de a csapatokat támogatom benne és egyet is értek velük. A technikai sport kárára ment volna, ha engednek az új szabályoknak. Várom az új széria részleteit (szabályok, varsenyhelyszín).

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az FIA ezen nagyot fog bukn. Nem nagyon örülök neki, de a csapatokat támogatom benne és egyet is értek velük. A technikai sport kárára ment volna, ha engednek az új szabályoknak. Várom az új széria részleteit (szabályok, varsenyhelyszín).

 

Kérdés, hogy jövőre az RTL melyik szériát közvetíti? Mi lesz így a Hungaroringgel?

Palikéknek főhet a feje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mehet minden a végtelenségig sem, most nagy változás jön, de szerintem azért megkapjuk ezt az autósportot továbbra is, csak kicsit másképp, más név alatt, vagy más csapatokkal, stb. Majd meglátjuk, mi lesz belőle. Aztán ha látják, hogy külön nem működik olyan jól esetleg, újra összejönnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Ide nem nagyon írkálok, de ez mérhetetlenül szánalmas.Képesek tönkretenni egy több évtizedes versenysorozatot.Hogy miért?Hát persze, hogy a nyomorult pénzért.Nem elég 1 milliárd bevétel.Több kell.

Hihetetlen, hogy vége a Forma 1-nek.A dicső ösök forognak a sírjukban.Mit szól ehhez vajon Jackie Stewart vagy Niki Lauda?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen... Mosleynak elszállt az agya. Ezek a hülye szabályok csak megölik a versenyt. A gumiversenyzésnek rég vége, ezután a tankolásnak is végett akart vetni. Nincs már tesztelés, a nagy csapatokat kisebb költekezésre kényszerítenék, megújítanák a VB pontokat. Hol van akkor a verseny? A szabadedzésen lenne? Mert előzgetés mostanában nem sok van, max a kiállásoknál és azt is beszüntetnék. Szép "izgalmas" versenyek lennének jövőre... ez tényleg számalom.

 

Remélem az új szériában nem lesznek ilyen örült emberek, mint ez a Mosley...

 

(amúgy nem tudja valaki, hogy az USA-i és a Kanadai pálya idén miért nincs? Nagyon hiányoltam őket...)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide nem nagyon írkálok, de ez mérhetetlenül szánalmas.Képesek tönkretenni egy több évtizedes versenysorozatot.Hogy miért?Hát persze, hogy a nyomorult pénzért.

Miből gondolod, hogy nem lesz jobb, amit esetleg a kilépő csapatok létrehoznak? Vagy ami marad? Én még nem temetném, mert lehet, hogy ezáltal újul meg valóban a sportág. Sajnos tudjuk, hogy gondok vannak, nem elég izgalmasak a futamok, stb. és ez a tendencia évek óta megy. Persze tavaly meg idén voltak jó futamok, de akkor is ez van. Azért próbálnak annyi szabályt is módosítani, hogy ezen változtassanak. Más kérdés, hogy a szabálymódosítások hada bejön-e vagy sem.

Egyébként ez egy üzlet, folyton a pénzről szól minden :lol: És ez már egyszer majdnem szakadáshoz vezetett, a pénz, mint motiváció nem újdonság a Forma1-ben.

 

Egyébként meg más az üzlet és más valaki a magánéletben, a kettőt nem szabad keverni :D:P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie szerintem a maradékra gondol, ami ezek után tényleg szánalomkategória lesz. Jönnek a sose halott csapatok és maximum lesz egy hasonló széria a Champ Car Indy car és az A1 GP mellett ami minimális pénzösszegből dolgozik. Lehet, hogy izgalmasabb lesz, de a nagyérdeműt jobban érdeklik a sztárcsapatok istállói és versenyzői.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.