Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ha ez így van, akkor minek panaszkodnak folyton, hogy nem elég izgalmasak a futamok? :roll: Holott nézhetik a nagy neveket :)

Szerintem, akik nézik, mindkettőre vágynak, de meglátjuk, hogy megkapjuk-e vajon mindkettőt majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miből gondolod, hogy nem lesz jobb, amit esetleg a kilépő csapatok létrehoznak? Vagy ami marad? Én még nem temetném, mert lehet, hogy ezáltal újul meg valóban a sportág. Sajnos tudjuk, hogy gondok vannak, nem elég izgalmasak a futamok, stb. és ez a tendencia évek óta megy. Persze tavaly meg idén voltak jó futamok, de akkor is ez van. Azért próbálnak annyi szabályt is módosítani, hogy ezen változtassanak. Más kérdés, hogy a szabálymódosítások hada bejön-e vagy sem.

Egyébként ez egy üzlet, folyton a pénzről szól minden :) És ez már egyszer majdnem szakadáshoz vezetett, a pénz, mint motiváció nem újdonság a Forma1-ben.

 

Egyébként meg más az üzlet és más valaki a magánéletben, a kettőt nem szabad keverni :|:)

 

Ara gondolok, hogy ha ez így lesz akkor vége a Forma 1-nek mint névnek.Ez olyan, mintha mondjuk az Adidasból kiválna az emberek 90 %-a, és új céget alapítana, mondjuk Fasor néven.Onnantól kezdve az Adidasnak mint márkanév vége lenne.Én úgy gondolom, hogy a ma emberének nincs joga szétverni ilyen régi versenyszériát.Lehet hogy jó lesz az új verseny, de az már nem lesz az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Button: Én vagyok minden idők legjobbja

A szezon előtt mindössze egyetlen futamgyőzelemmel rendelkező Jenson Button idén már hat elsőséget gyűjtött be, és minden bizonnyal ez is felelős azért, hogy a bajnoki pontverseny éllovasa nemes egyszerűséggel magát nevezte minden idők legjobb F1-es pilótájának.

http://f1hirek.hu/hir/Button__En_vagyok_mi...ja_200907061142

 

És Schumi? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, méghogy vicces. :lol: El tudom képzelni milyen veszélyeknek volt kitéve a barátja amikor teljesítette a kötelességét. Akár meg is fulladhatott volna. :lol: ( és ebben az esetben a legszebb halál...egyike)

Szóval ne tessék itt ezt elbagatelizálni :lol:

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted mennyire érdekli őt a barátja, ha a megélhetése és az eredményei forognak kockán? :lol:

Amúgy is, nem az egészert szedette le és a te szavaiddal élve: "Nincs olyan természetes [..] mell [..], amibe a férfiember ne fúrná bele az arcát."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MotoGP: Amerikában 3D-ben is rögzítettek

 

Szenzációs hír: az NBA után a MotoGP futamait is Fusion 3D kamerával rögzítették az Egyesült Államokban.

 

 

A MotoGP mezőnye a múlt héten járt az Egyesült Államokban, a Laguna Seca versenypályán rendezett futamon Talmácsi Gábor először nem ért célba a sorozatban. Sporttörténeti jelentősége azonban más miatt volt a futamnak: a Pace Fusion 3D kamerái is rögzítették azt, kitaposva az utat a közeli-távoli jövőben bevezetendő, élő 3D-s közvetítések előtt.

 

A Fusion 3D rendszerével az idén 56 NBA meccset közvetítettek Las Vegasból, ugyanezzel a technikával rögzítették James Cameron új filmjét, az Avatart is. A jövőbe mutató technológia dupla lencsés megoldással éri el, hogy a bal és a jobb szem külön képet kapjon, alapjait két Sony HD kamera képezi.

 

A Laguna Seca-i verseny mellett a Red Bull Indianapolis GP-n is tesztelnek majd a szakemberek, hogy az idei év későbbi szakaszában be is mutassák a produktumot.

http://autolabor.hu/index.php?mi=cikkek&am...&hirid=8859

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így legyen 5-ösöm, hogy a hírben felbukkan az Avatar :lol:

Ez már beteges szerintem, Jake.

Hát na..ilyen egy fanatikus, filmet váró egyén, mint én. Azt hittem jó helyen járok, mikor ebbe a fórumba kezdtem írogatni. :lol::D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.