Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Kár volt elkiabálni. Szégyen volt megint. Ez nem foci. Úgy tűnik, hogy megismétlődik a múltkori VB. Eltaktikázzák, kivárnak, féltik a nem is tudom mijüket. Nem baj, majd a divatlapokon jól mutatnak. :S

 

 

Hát a mostani meccs se jó, de az előzőn is kiborultam nagyon!

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon béna meccsek. Híg fos volt a portugál csapat is. Ezek nem gondolkoznak? Aki itt nyert volna az már félig továbbjutó, mivel a brazilokkal egy csoportban lenni nem életbiztosítás.

Remélem legalább a szambások mutatnak valami focit ma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi, hogy ki vannak gyúrva ezek az afrikaiak. Jó sokat kergetik őket az orszlánok, ők mellel hárítják a támadást :lol:
:lol:

 

 

Nagyon béna meccsek. Híg fos volt a portugál csapat is. Ezek nem gondolkoznak? Aki itt nyert volna az már félig továbbjutó, mivel a brazilokkal egy csoportban lenni nem életbiztosítás.

Remélem legalább a szambások mutatnak valami focit ma.

Majdnem agyvérzést kaptam, nekem ezzel betelt a pohár. Szituáció: elefántcsontparti szöglet, van hátra 10 mp. Erre mi van? Egy elefántcsontparti játékos fetreng a saját 16 -osánál! No de miután leápolták, mi lett a szögletből??? Ahelyett, hogy beívelték volna, lepasszolta a komájának és a bíró lefújta. Nehogy már megnyerjék a meccset. Hát kérem ez nem futball, ez egy nagy sz*r! Ilyet én még nem láttam. Komolyan, meg se próbáltak gólt elérni az utolsó pillanatokban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon hány "testőr/pártkatona" vigyázz az észak-koreai játékosokra? :D Épp ésszel így is elég nehéz felfogni, hogy mi van náluk mind a mai napig. Kína hozzájuk képest a demokrácia mintaországa :D

Rettenetes lehet így élni. Náluk csak azt a meccset adják TV-ben, amiben a csapatuk játszik. El vagyunk kényeztetve! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután a munkahelyemen megnéztük a portugál-elefántcsontpart mérkőzést. Én nem vagyok nagy fociörült, de ez valami nagyon gáz meccs volt. A Mesterben(Ronaldo) bíztam, de az első félidejü kapufáján kívül semmit nem nyújtott. Gondoltam majd ha Drogba beáll akkor. Ugyanaz. Mintha féltek volna támadni. Rengeteg fellökés közben. A második félidőben szerintem Elefántcsontpart jobban játszott. Ez így tényleg unalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, így az első félidő végén azt kell, hogy mondjam, a brazilok nem tudnak mit kezdeni a Népi Demokratikus Korea hátvédőivel.
K*rva nehéz ilyen bekkelős csapat ellen játszani, de ők a Brazilok.... Ha nem nyernek az óriási szégyen lesz. Kassai eddig jó. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hagyján, de volt olyan húsz perc, amikor a koreaiak szabálytalanság nélkül védekezték ki a brazilok nyomását. Sőt, nem elég hogy jól helyezkednek, de még gyorsak és technikásak is. Ez eddig a vb legnagyobb meglepije. Bár szerintem a brazilok valahogy be fognak gyötörni egy gólt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hagyján, de volt olyan húsz perc, amikor a koreaiak szabálytalanság nélkül védekezték ki a brazilok nyomását. Sőt, nem elég hogy jól helyezkednek, de még gyorsak és technikásak is. Ez eddig a vb legnagyobb meglepije. Bár szerintem a brazilok valahogy be fognak gyötörni egy gólt.
A KNDK -nak meg volt az az előnye, hogy sötét ló volt, hisz senki nem ismerte őket. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.