Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Vincze Ottó....kicsit hülye, és ez a baj. Nagy játékos lehetett volna. :)

Ottó nagyon elkótyavetyélte a tehetségét. :( Pedig minden rajta múlt, mikor a Barca B-nél volt meg kellett volna ragadnia a helyzetét.

Egyszer mesélte, hogy mikor vége volt az edzésüknek, látta ahogy Ronaldo Medincin labdát dobált a falnak, külön szorgalmi edzést tartott, hogy robbanékonyabb legyen. Ahelyett, hogy odaállt volna mellé haverkodni, netán csinálni, mindig csak ezt mesélte, hogy ő milyen jó játékos meg szorgalmas. Bezzeg ő...

 

Ha kap egy adag nyugtatót még jól is tud játszani.

 

Van mégegy sztorim. Akkor volt mikor először bezetették a sárgát a mezlevételes gólörömnél. Puhl volt a bíró. Vincze rúgott egy gólt, vagy 30-ról, levette a mezét sárgát kapott. Második félidőben, még messzebbről rúgott mégegyett. Erre a Puhl fogja magát, és elkezd sprintelni felé. Már kezdt kihúzni a mezét a nadrágból. Azt mondta neki, hogy le ne vegye, mert ki kell állítania. :peace::hmm::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mindig a fradinak kedvezett. :cool:

Illetve sosem fújt ellene.

 

Én Puhlt Sportvezetőként is bírom, ezért utálom a kistelekit, mert kigolyózta. Mindensetre azóta beszólt egy párat, milyen szarok a magyar bírók, pedig mindig védte a mundér becsületét.

 

Vicces lesz, ha a Wembley-ben kell játszanunk majd, most omlott le a tető. :D

 

Remélem a Bozsik figyel és Horváth Andrást nem hagyja ki a válogatottból. Nekem nagyon tetszik még Tatabányai Hajdú Norbert is, Balhátvéd de rengeteget megy előre, és rúg gólokat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A picike biztos nézi. :P

ELFELEJTETTEM TEGNAP, PEDIG VASÁRNAP MÉG ESZEMBEN VOLT :cool::D

Nincs semmi baj, nem egy napos :D Most már nem megy ki a fejemből, kösz srácok :D

Még hogy picike, no ezt nem felejtem el egyhamar :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap néztem a korit, pont a jégtánc kötelező volt. Szerintem ennél a táncnál látszik a legkevésbé egy gyakorlatlan szemnek, hogy ki mennyire jól korizik. A kedvenc párosom (bolgár) az utolsó ötösben volt, addig néztem. Mindjárt el is foglalták az ideiglenes első helyet :cool: Így tovább.

Ma előbb lelépek a munkahelyről, mert fél négykor lesz a férfi összefoglaló. Reggel láttam a neten, hogy Lambiel a selejtezőn messze magasabb pontszámmal jutott tovább, mint bárki más. Kíváncsi vagyok rá. Az olimpiáról a gála számára emlékszem, és az nagyon magával ragadó volt. A zenét, amire korizott, folyton adják a rádióban, amikor meghallom, mindig jó kedvem lesz tőle, mert eszembe jut, hogy milyen lelkesen korizott rá ez a svájci (ugye az?) fiú. No, majd drukkolok neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a páros műkorit láttam, némelyik pár lélegtezellálító dolgokat művel, főlega az emelések brutálisak

Pont azt nem láttam, sőt, még az olimpián is azt hagytam ki, viszont a gálán láttam az érmeseket, és csak lestem :cool: Ha nézed a férfi vagy a női mezőnyt, ott is vannak ám pofaleesős dolgok. Akrobatának kell lenni ehhez a sporthoz. Némelyik alakzatot, és itt legfőképp az egy helyben végzettekre gondolok, még padlón állva sem tudja egy átlag ember megcsinálni pl. egy lábon állva a másik lábat feldobni és kézzel megfogni, mintha karikát csinálna az ember hátrafele. Ezek ráadásul mindezt jégen teszik, egészen elképesztő :D Tisztességes egyensúly érzék is kell hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig utálom a korit. :D

Érdekes, hogy az volt az első sport amit szerettem nézni. Emlékszem kaptam is egy búzavirágkék műkorit, nagyon bátran vagy inkább vakmerően lódultam neki, nem tötyörögtem, jól tudtam esni... :D:lol: igaz utána tele voltam lila foltokkal, de a nem érdekelt. míg a nővérem megtett egy kört én 4-et, 5-öt. Aztán a hokikoriban jól felsültem, ott állandóan pofára estem, mert hiányzott a rece.

Hasonló volt mikor a camping után először versenycangára ültem és vadul kontrázni kezdtem :)

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók voltak a fiúk, most kevesebben estek el, mint az olimpián. Lambiel remekül ment, de azért a kiemelkedő selejtező pontszám kellett ahhoz, hogy még mindig tartsa az elsőségét. Egyre jobban bejön nekem ez a fiú :D

De hogy az a japán gyerek milyet ment szinte kezdőként :D Jó volt nézni, de Sandhut is (na végre meg tudok jegyezni egy különleges hangzású idegen nevet :lol: ). Marha jól állt a kanadainak a latinos stílus, jobban, mint Lysaceknek, aki szintén remek volt, de nem volt annyira átütő. Nem baj, lesz még jobb is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kaptam is egy búzavirágkék műkorit, nagyon bátor voltam, vagy inkább vakmerően lódultam neki

Az én lábamon még nem volt jégre való kori :lol: Egyszer volt rajtam görkori, de azóta sem próbálkoztam vele. Munkatársam tud a gyerekkorából jó kis koris sztorikat mesélni. Ő azért tudott jól korizni gyerekként, mert csupa fiúval volt körülvéve, és ha nem akart lemaradni, mennie kellett utánuk :) Mindig emlegeti, hogy öt perc alatt értek le Bercelről Irsára a vasút melletti árokban befagyott jégen. Na igen, akkor még volt ott jég (munkatársam 48 éves, így az ő gyerekkorában voltak még rendes telek).

Néha irigylem érte, de azt hiszem, én gyáva vagyok a korizáshoz. Bár barátnőm járkál Pestre, talán jövő télen beújítok, elmegyek vele, és jégre megyek életemben először. Hátha összeszedem addig a bátorságom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a páros műkorit láttam, némelyik pár lélegtezellálító dolgokat művel, főlega az emelések brutálisak, mintha a nők súlytalanok lennének :) .

Régen párosban a lányok valóban súlytalanok voltak.

30-35 éve a szovjetek 20-22 éves fiúkhoz 13-15 éves kislányokat raktak. Azokat aztán dobálták, a 30 kilójukkal. Aztán mikor kezdett normalizálódni a helyzet már val valami megkötés, hogy ilyen extrém helyzet ne fordulhasson elő. Tornában is lehetne ilyen, mert a román és a kínai tornász válogatptt, 9-13 éves kislányokból szokott állni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MotoGP-t nem nézi senki?

Tavaly nagyon rákaptam Talma miatt. Nagyon jó kis versenyek vannak. Óriási kontraszt volt nekem, az F1hez képest, hisz ott kb öt évig volt annyi előzés, mint ebben egy kör alatt. Sokkal izgalmasabb volt nekem emiatt.

Szerintem Talma azzal a Katari győzelmével nagyon mellé fogott, ez az álhonda, állítólag Minardi szinten van. Itt nagyot kéne alkotnia, hogy visszavágjon a KTM-nek. Talán jobb lett volna pitizni egy kicsit a ktm-nek és akkor már 250-es lehetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MotoGP-t nem nézi senki?

Nem. Már ajánlották, hogy izgalmas, stb., de valahogy eddig még kimaradt az életemből. Munkatársam tavaly a Nascarra kapott rá, azt ajánlotta, és még arra sem kattantam rá, pedig az autóverseny :lol: Az a baj vele, hogy sűrűn van, és hosszú. MotoGP futamok milyen rendszerességgel mennek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kb mint a F-1. Most hétvégén lesz az első. Eurosport és m1 is közvetít.

Viszonylag rövid a verseny, max 45 perc (ha végig mennek, ha bukás van lehet rövidebb is és akkor a bukás pillanata a végeredmény, ha lementék bizonyos %-át a versenynek), de végig lehet nézni egymás után a 125, 250 és a 500 -assokat is. m1 tavaly csak a 125-öt közvetítette csak Talma miatt, eurosport adja végig nagyon becsületesen interjúkkal szakkomentátorral.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MotoGP-t nem nézi senki?

Én nézem. Talmácsi jól tette, hogy nyert Katarban! Nehogy már oda süllyedjen mint Barichello. :lol: Egyébként meg az az "álhonda" gyári motorral kavar, és szvsz nem olyan gyenge. Az meg hogy Minardi szint végképp nevetséges, hiszen akkor a mezőny végén lenne. Talma a tesztek végefelé már az első nyolcban volt.

 

250-ben a KTM nincs sehol. Jó hogy nem ment oda.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.