Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én is a fair play szellemében játszom (remélem ez kitűnt az előző hozzászólásomból) de mégis előfordult már, hogy lekönyököltem valakit teljesen véletlen (igaz egyszer meg felrúgtam egy csáveszt hátulról, és utána még ásványvizet is vettem neki, csakhogy megbocsásson, mert eszem ágában sem volt megrúgni :rock: ). De nem is Mátyus Janit védem én, aki akkora favágó, mint hat másik, hanem azokat, akik általában sportszerűen játszanak, csak egyszer véletlen rosszul ugrottak. Jó, én nem mondom, hogy Tóth Norbi egy szelíd gyerek, de én ebben a szituban nem éreztem szándékosságot, ezért védem :pfff:.

 

BL: Arsenal - Juventus. Egyik haverom nagy Arsenal drukker, másik haverom nagy Juve drukker (én Manchester-es vagyok,szóval... ) Hajrá egyik, ne hagyd magad másik elv!

 

Viszont Benfica - Barcelona: Gyerünk, Barca! :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Juve eléggé elszálni látszik...

Hát igen, hozta a Bréma elleni formát.

Nem is lehetett mást várni. Sőt még jó, hogy ennyivel megúsztuk.

Arsenalban többen kiválóan játszottak(Henry, Fabregas, Touré, Reyes).

Juvénál csak a védelem 3 tagja(Buffon, Zambrotta, Cannavaro). De Cannavaro hihetelen néhány milyen helyekre odaért. Elől semmi komibinációs, vagy kreatív jelleg nem volt.

 

Kiállításokat nem is értem :rock::pfff: Hogy lehetnek egyesek ennyire amatőrök.

De annak örülök, hogy Zebina ezáltal tuti nem játszhat. Nála még egy próba-baba is jobban teljesít.

Nagyon jól kéne játszani a visszavágón, szerintem kiestünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak az, hogy jól kéne játszanotok... hogy fogtok felállni?

 

Nem lesz Del Piero, Zebina, Vieira, Camoranesi...

 

Buffon - Zambrotta, Thuram, Cannavaro, Chiellini - Mutu (?) Giannicheda/Blasi, Emerson, Nedved - Ibrahimovic, Trezeguet...

 

 

Nem túl rózsás a helyzet.

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is mekkora klasszis csapat már. :rock:

Hát igen de csak leírva jó. Valahogy a játék akadozik. Mindig ilyenkor van a juve egy kisebb holtponton az elmúlt 2-3 évben.

Ősszel télen nagyon jók, majd a tavasz elején gyengélkednek.Szezon végére helyrejönnek, de a BL-ben ez a tavasz eleje a legfontosabb. Bajnokságban nem egy meccsen múlik, ezért nehezebb a nemzetközi kupa. Ott egymeccsen egy egész szezont haza lehet vágni.

 

Tegnapi meccsekben én csalódtak. Csak a Villareal játszott jól, a többi csapat nekem csalódást okozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak poén volt, Yodamester :rock:

Pedig yodamester is beláthatja, hogy a Milan nem törte magát. Számomra elfogadhatatlan ez a hozzáállás. Egy ilyen kaliberű csapat nehogy ikszre játszon már egy Lyon otthonában. Szégyen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz az időmérő, látthattunk kicsúszásokat, hibákat, pattogó Alonsót.

De hogy mi van Barrichellóval, az nekem magas. Valami nagyon nincs rendben körülötte (csapattársa első lett, ő meg 17.). Ez a hétvége nem a Ferrarié, nem mentek túl jól, Massa kicsúszott. Az eső is elkezdett esni, ami miatt MS nem tudott igazán jó kört menni, így kiesett a legjobb 10-ből, de Villeneuve 10 helyes büntetése miatt majd a 10.helyről indul.

 

Pole:

Button

Fisichella

Alonso

Raikkönen

Montoya

R.Schumacher

Webber

Heidfeld

Villeneuve +10 helyes büntetés

Trulli

M.Schumacher

Coulthard

Liuzzi

Klien

Rosberg

Massa

Barrichello

Albers

Speed

Monteiro

Sato

Ide

 

Izgalmas lesz a verseny holnap :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is ez még csak a harmadik futam. A McLaren is később támadt fel tavaly. Bár én nem várom/szeretném a feltámadásukat ( :lol: ), de azért szolidaritásból együttérzek.

A nagyképü Renault-osoknál minden jobb. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis időmérő volt, szó mi szó. Nézzük sorban a csapatokat:

 

Renault - Magabiztos teljesítmény, 2. 3. hely, érdekes lehet egy Fisico Alonso párharc... A Honda gyorsabbnak tűnt (az is volt), de kérdéses, hogy megbízhatóság terén mit produkálnak. És persze a szokásos kérdés: Mennyire tankolták meg a Renault-kat? Az biztos, hogy Alonso mindenkinél több üzemanyagot vehetett vissza az időmérő végén (eggyel több kört ment az időmérő alatt), így kicsit előnye lehet.

 

McLaren - Pole közelbe vártam őket, kb. oda, ahol most a Renault-k állnak, ehhez képest kicsit visszaestek, de a verseny alatt jöhet ki az igazi potenciáluk. Ha! Jól kapják el a rajtot persze... és ha nem lesz technikai hiba.

 

Ferrari - Szombat összes "negatív hőse" a Ferrarihoz köthető. Massa, aki csúnyán kicsúszott, bár szerinte a kocsiban nem lett hiba, én erről megkérdezném a szerelőket is (vajon a leszakadt hátsószárny és futómű nem ebbe a kategóriába tartozik? :para:). Schuchernek peche volt, meg a vas is lassú volt alatta. Van még egy harmadik szereplő, de...

 

Honda ... ő itt kap helyet. Barrichelloról van szó, aki elképesztően bénázik (nála jobban már csak Collner bénázott, amikor képtelen volt észre venni, hogy Barrichello idejét a 16. helyhez hasonlítják az első helyett). Ahhoz képest, hogy Button első lett... khm... szóval valami nagyon nem stimmel a brazillal. Nem úgy Buttonnal! Ha megszerzi a mostani, vagy az imolai futamon az első győzelmét, azaz bizonyítja, hogy képes győzni, világbajnok lehet.

 

William - A Williams kissé csalódást keltően versenyzett. Rosberg autója tolta a farát (alulkormányzott volt), Webber pedig forgalomba került (nem hinném, hogy meg lenne tankolva, hazai pályáján...). Nem baj, akármi lehet még, mindenképpen pontszerzésre számítok tőlük.

 

Red Bull - Nem jutottak be az utolsó etapba, és ez minden, amit érdemes róluk elmondani. Coulthard is és Klien is előrébb kerülhet eggyel Villeneuve motorbüntetése miatt, de így is a 11. és 13. helyet kaparintották meg. Mindez pedig két dolognak volt köszönhető. Az egyik, hogy...

 

Toyota ... ők egész jól mentek ma. Végre látszik egy kis fény az alagút végén (de miért dudál? :lol:) a Toyotánál, úgyhogy egy-két pontra jók lehetnek. Trullinak az elektronikai rendszerrel és a hátsó szárnyával voltak gondjai, ezért nem jöhetett ki az utolsó 10-nél. R. Schumacher jól ment, kihozta a maximumot a Toyotából. Azonban nemcsak ők akadályozták a Red Bullok bejutását az utolsó etapba, hanem...

 

Bmw ... ők is. Az ex-sauber istálló ma jól kapta el a fonalat, amit mi bizonyítana jobban, minthogy maguk sem voltak elégedettek az eredménnyel, holott eddig egyszer sem fordult elő, hogy mindkét kocsijuk képviseltette volna magát a legjobb 10 között. Mindenesetre a kocsi sebessége ma megvolt, talán holnap is meglesz, és az egyensúlya is tökéletes (Villeneuve szerint), így komoly harcot vívhatnak a Red Bullokkal, Toyotákkal a 7-8. helyekért. Ha nem esik ki senki a nagyok közül, a Williamst is ide sorolhatjuk.

 

Toro Rosso - A Vörös Bikánál egyre inkább érik a motor fojtásának folytatása, merthogy túl jól mennek. Legalábbis szerintem. Kérdéses, hogy a FIA él-e ezzel a lehetősséggel, mert ha nem, úgy a Midlanddel kerülhet komoly nézeteltérésbe. Liuzzi és Speed ma is jól mentek, pechükre nem tudták befejezni az utolsó körüket, amellyel - szerintük - bejutottak volna az utolsó etapba. érdekes lett volna, ha Massa és Schumacher már itt kiesik...

 

Midland - Az exJordanek ma is ellubickoltak a mezőny 20-21. helyéért vívott küzdelemben, lévén se az előttük lévőket, se a mögöttük lévőket nem tudják befogni, azaz hazudok, ezúttal megvolt nekik S. Speed, amely azért bizakodásra ad okot az orosz tulajdonosnak. A kocsi Albersék szerint jó volt, de bosszankodnak a pechük miatt, amire a viszonylag rossz (inkább átlagos) eredményt kenik rá.

 

Super Aguri - A mezőny utolsó és utolsó előtti helyét természetesen ezúttal is a japánok bérelték ki maguknak, máskérdés, hogy Idétől az is nagy számba ment, ha befejezett egy értékelhető kört (hogy a 9 másodperces hátránnyal futott leggyorsabb kör IDEtartozik-e, azt döntsétek el ti). Mindenesetre a japán 31 éves pilótát nézve az jutott eszembe, hogy ez mégis csak a király kategória, és talán ehhez köthetően olyan pilótát kéne szerződtetni, aki megérdemli. Mert "bizony mondom néktek" Idénél a mi Baumgartner Zsoltink is jobb. Nem is kellene más, mint hogy felmutatni egy gésa őst, kicsit kisminkelni a szemét Zsoltikánknak, és akár már indulhatna is a Suzuki szinekben, igaz, előtte még le kellene tennie úgy 2 millió $-t az asztalra, ami nem is olyan nehéz feladat lenne, mint hinnénk...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre a japán 31 éves pilótát nézve az jutott eszembe, hogy ez mégis csak a király kategória, és talán ehhez köthetően olyan pilótát kéne szerződtetni, aki megérdemli. Mert "bizony mondom néktek" Idénél a mi Baumgartner Zsoltink is jobb.

Fényévekkel jobb volt Zsolti. Ez az Ide manus hulla gyenge...mindig elfog a röhögés ha mutatják. Alig bír a pályán maradni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Renault csapat vezetője ma 18:55-kor bejelentette, a 2007-es évadra leigazolta Juan Pablo Montoyát. A kontraktus 5 évre szól, ami azt is bizonyítja, hogy a Renault nem kíván kiszállni a Száguldó Cirkuszból.

 

Ezennel természetesen vége a McLaren pilótafelállása körül kialakult spekulációknak, hiszen Montoya távozásával megüresedett helyre a már korábban leigazolt Fernando Alonsót várják.

 

A McLaren részéről senki nem kívánta kommentálni a bejelentést, ám annyit bennfentesek tudni vélnek, hogy mindezt már hónapokkal ezelőtt lerendezték egymás közt a felek.

 

„Nagyon örülök, hogy Montoya nekünk vezet a következő évtől." -mondta Briatore, aki szerint az 5 éves kontraktus alatt a kolumbiai ismét magára talál, s régi fényében csillog majd.

 

„Montoya egy igazi gyerek! Csak akkor tudja kihozni magából a legjobbat, ha tudja a csapata mögötte áll. Mi biztosítjuk számára a megfelelő hátteret, és biztos vagyok benne, hogy együtt tovább öregbítjük a Renault hírnevét."

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagyképü Renault-osoknál minden jobb. :para:

Azért én maradok a Renault-nál, és versenyzőinél még mindig :lol:

 

Donát, kár, hogy csak tréfa volt, nagyon szívesen látnám JPM-et a Renault-nál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.