Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

De még nincs vége ennek a hitóriának.

 

Ebbe az ítéletbe még a Milan se megy bele. Mindenki fog fellebbezni.

Hát ha a Juve a másodosztályba indul -30 -ról, annak nem sok értelmét látom. Inkább egyből rakták volna a C ligába.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen kitaktikázta a Renault Massát, de Massa is elsőosztályú volt a futam első néhány körében (bár nekem ez a fajta versenyzés nem jön be, mert igazából megöli a tiszta versenyt, de hát ilyen a Forma1 manapság), a gyengélkedő autóval nagyon szépen ment Alonso :lol: Majd meglátjuk, mi lesz még az elkövetkező hét futamon. Hetet írok, mert tudtommal Spat törölték, így nem nyolc futam lesz még, hanem hét. Bár talán én tudom ezt rosszul és mégis lesz Belga Nagydíj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát megalázó vereség ide vagy oda, még mindig Alonso vezeti a világbajnoki táblázatot, nem?

 

És ha a hátralévő 8 futamon csak másodiknak ér be, Schumacher akár 8 megalázó vereségbe is belefuttathatja Alonsót, azért még nem kap újabb VB címet...

 

Mondom ezt úgy, hogy számomra is egyre unszimpatikusabb az integető spanyol :D

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankón tapsikolsz a megalázó vereséghez.

Ez nem megalázó vereség volt, hanem ahhoz képest, mennyire nem ment ma a Renault-nak, szép eredmény a második hely.

Az volt megalázó, amikor Alonso 2003-ban lekörözte a magyar nagydíjon az abban az évben világbajnok MS-t. Na az vérciki volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha a hátralévő 8 futamon csak másodiknak ér be, Schumacher akár 8 megalázó vereségbe is belefuttathatja Alonsót, azért még nem kap újabb VB címet...

Akkor most lesz Belga Nagydíj vagy nem? Ez érdekelne, de nagyon.

Egyébként meg van Alonsonak olyan húzása, ami nekem sem szimpatikus, de hát a kedvenceink is csak emberek, és nem kell őket isteni szintre emelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is azt mondom én... hanem hogy megalázó vereség ide vagy oda, Alonsónak tökéletes ez a második hely, ahogy a Renault-soknak is. Ezért tapsolhat joggal Miss :D

 

Donát

Te figyu! Ne mondd már meg nekem ki mit érez, majd megírják ők. Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy mint előtte a német nagydíjon Schumi alonzót. :D

Csak éppen akkor Alonso majdnem kezdő volt, még nem volt benne a győzelem, sem hogy világbajnok lesz nem is olyan sokára. Érzed a kettő közötti különbséget?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak éppen akkor Alonso majdnem kezdő volt, még nem volt benne a győzelem, sem hogy világbajnok lesz nem is olyan sokára. Érzed a kettő közötti különbséget?

Nem érzem. :D Akkor már nem volt kezdő sztem. Vagy akkor még kezdőnek számított, de eggyel utánna már nem, amikor lekörözte Sumit? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érzem. :D Akkor már nem volt kezdő sztem. Vagy akkor még kezdőnek számított, de eggyel utánna már nem, amikor lekörözte Sumit? :D

Azért volt az nagyon szép teljesítmény, mert ugyan ki számított rá? MS volt abban az évben a világbajnok, erre egy majdnem kezdő lekörözi. De jól van, ha nem érzékeled a különbséget, az a Te bajod :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis teljesen mindegy, úgy is a spanyol nyeri a VB-t. Jövőre meg jó lesz neki az 5. hely a McLaren-el.

Vagy akárhanyadik :D Nem kell előre leírni a McLarennél. Hátha összeáll végre ott is egy jó autó, elvégre egy nem akármilyen csapatról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megalázó vereség?Van olyan vereség ami nem megalázó Alonsonak?

Jó futam lett volna, ha lett volna benne tartalom.Egyébként sajnos Schumi se tudja megállítani idén a gyereket.

 

"Te figyu! Ne mondd már meg nekem ki mit érez, majd megírják ők. Köszi."

Donát nem MissKarrde gondolatait írta le, hanem a saját véleményét szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te figyu! Ne mondd már meg nekem ki mit érez, majd megírják ők. Köszi.

Ody... nem szép dolog a kötözködés :D:P:trop:

 

És szó sincs arról, hogy más véleményét írtam volna le. Sokkal inkább a sajátom :trop: Én épp csak magyarázatot szolgáltattam a számodra kissé másképp értelmezett "tapsoláshoz" :D

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.