Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ma az 1000 m-es kajak-kenu döntőkön 8-ból 6 aranyérmet szereztek hazánk fiai és lányai, gratula nekik :) Holnap 500 és 200 m döntő jön. A 200-ban nem vagyok biztos.

Kajak-kenusok csodálatosak.

Imádnivalóak mind.

Míg mi itt rendezésből példát mutatunk. Minden szép tökéletes, hangulat szuper.

Az első és az utolsó eredményhirdetésnek Star Wars zenéje volt :) The Throne Room/End Title szám.

 

Tegnap este a híradóban hallom, hogy a horvátok szépen bemutatkoztak az olaszok ellen idegenbeli győzelmük alkalmából. A Kedves szúrkolók, náci karlendítésekkel provokálták az olasz nézőket.

Szépen rombolják, amit nagy nehezen felépítünk.

Nem szabad ilyen söpredékekkel összeállni.

Gyárfás azt mondta, hogy ilyet nem szabad megtennie annak, aki vendégül akarja látni Európát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyárfás azt mondta, hogy ilyet nem szabad megtennie annak, aki vendégül akarja látni Európát.

Igaza van neki, de szerencsére az olaszok ezerszer rosszabbak.

 

Livorno - Róma meccs:

 

20042005_livorno-roma_007.jpg

 

Lazio - Livorno

3837_13112004142335_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kajak-kenusok csodálatosak.

Imádnivalóak mind.

Míg mi itt rendezésből példát mutatunk. Minden szép tökéletes, hangulat szuper.

Az első és az utolsó eredményhirdetésnek Star Wars zenéje volt :lol: The Throne Room/End Title szám.

Úgy látszik ez most valami módi lett.A szombati Sheffield-Liverpool meccsen is Star Wars-ra vonultak be a focisták

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most lett vége nem rég a híradónak és még most sem tértem magamhoz.

 

Igaly Dia csak 2 órát edzhet naponta, mert csendrendeletet rendeltek el épp miatta, mert a korong lövő elég hangos, és a hulladék a környező kertekbe száll.

Hát ilyet még nem pipáltam :para:

Hogy képesek ilyet tenni!

Ez felháborító. Valami pót edző pályát kapott sokkal messzeb a lakásától és lepukkant szar.

Szegény azt mondta, hogy így már nem tudja 100%-osan vállalni az olimpiát, mert azt nem lehet félgőzzel csinálni.

Példás családanya, nem engedheti meg magának a sok utazást minden nap, gyerekeit ki látná el.

Ez botrány. Nem térek magamhoz. Ilyen helyzetbe hozni egy sportolót, szégyeljék magukat azok akik nem bírják elviselni azt a kis zajt ami ezzel jár.

 

Ilyenkor hol van a drága Schmidt Palika?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most nézem a nemzetisport online-on.....szegény Donát! Nagyon sajnálom. Nem akarok azzal jönni, hogy "én megmondtam előre". Mert ha már én sem hiszek a magyar fociban, akkor nagyon nagy baj van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem sok mindent tudok a meccsről mondani.

Az egész csapat amatőr volt.

De ha nem adjuk az ajándék gólokat, valószínüleg akkor is kikapunk, csak nem ilyen csúfosan.

 

Előre félek a bosnyák meccstől, örör rúgtak Máltán, nekünk meg ezek a balkáni utódállamok stílusa sosem szokott izleni, és akkor még finom voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyre jobban csalódom a Bozsikban.

Azzal már nem foglalkozom, hogy kiket válogat be, már leírtam ezerszer kiket rühellek kiket tartok idevalónak. Ezt tudomásul vettem, hogy amíg ő a kapitány ez lesz a csapata egy-két poszton változhat persze.

De azt nem értem, hogy mikor szünetben 0-3 van nem cserél be csatárt. És nem csatár-csatár cserére gondolok, ami végül kevéssel a vége előtt megtörtént. Minden-mindegy alapon menni kellett volna, hátha tudunk javítani a gólkülönbségen a végén az is dönthet. Így hogy nem csínáltunk semmit még rontottuk is a gólarányt a második félidőben, ennyi erővel fejetlen támadások közepette is ronthattuk volna.

Középpályásokat meg védőt cserél! Minek?! És ha már védőt cserél, miért nem a borzalmas napot kifogó Égert viszi le.

Még a öngólpassza előtt volt egy rövid hazafejelése, amiből majdnem gól lett, és nagyon zavart volt, tompa.

Még az első gól előtt mondtam is, hogy spanyoloknál hagyta a jó formáját, vagy mi.

Abban reménykedtem, hogy egy jó eb selejtező rajt meghozza Platiniék szavazó kedvét decemberben. Ez már nem fog segíteni.

Kár is többet beszélni róla.

 

Mégis tudtam mondani valamicskét a meccsről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem, amikor 1991-ben kikaptunk az oroszoktól EB selejtezőn a népstadionban 1-0 -ra. Majdnem sírtam. Ma meg alig érdekel, és röhögök az egészen. :D

Pedig az oroszok elleni vereségeket úgy megszokhattad volna akkoriban, mint most bármilyen vereséget. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az oroszok elleni vereségeket úgy megszokhattad volna akkoriban, mint most bármilyen vereséget. :D

De előtte aláztuk sz*rrá a spanyolokat Sanatderben, meg Cyprust idehaza. :D Hatvanezer néző volt a népstadionban, és tökre be voltunk zsongva, hogy most leverjük a szovjeteket. De mint mindig, most is kikaptunk akkor, amikor nagyon nyerni kellett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Red Bull Air Race: Longleat-ben törölték a futamot, így a két időmérő összesített eredménye alapján hirdettek győztest. Paul Bonhomme már Budapesten is szépen bizonyított :D Besenyei pedig második lett ezzel utolérte összetettben a tavalyi világbajnom Mike Mangoldot. :D Az összetettben jelenleg élen álló Kirby Chambliss pedig a harmadik...

 

Steve Jones mellément a piros akadálynak, tehát letért a pályáról, és kizárták. Egyszer hopp, máskor... máskor kidudálják. Ez van.

 

 

Összesített:

1 Kirby Chambliss Red Bull USA 28

2 Mike Mangold Mangold USA 24

2 Péter Besenyei Red Bull HUN 24

4 Paul Bonhomme Bonhomme GBR 17

5 Michael Goulian Goulian USA 8

6 Nicolas Ivanoff Hamilton FRA 7

7 Klaus Schrodt bwin GER 6

7 Steve Jones Jones GBR 6

9 Alejandro Maclean Maclean ESP 3

9 Nigel Lamb Lamb ZIM 3

9 Nigel Lamb Lamb ZIM 3

11 Frank Versteegh Versteegh NED 0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mint mindig, most is kikaptunk akkor, amikor nagyon nyerni kellett volna.

Én egy alkalomra emlékszem mikor megvertük a szovjeteket, persze nem átélt élmény, csak utánna olvasott, amikor Martos Győző Moszkvában leradírozta Blohint. Akkor tudtunk nyerni.

Szerdán mondjuk az U21-es csapattól minimum egy x kéne a folytatáshoz. De azért ma drukkolunk a finneknek, hátha elég lesz egy kis arányú vereség is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért bizakodom egy kicsit. Ha nyerni tudnánk Boszniában (ami ezzel a játékkal kizárt), még marad sansz. Ha kikapunk, minden eldőlt.

 

 

Donát

Persze nyerhetünk boszniában akár ilyen (hisz, ha nincsenek az ajándék gólok lehet, hogy csak egy góllal kapunk ki) játékkal is nem azzal van itt a gond, hanem azzal, hogy szerintem arra vagyunk képtelenek, hogy egy sorozatot végig egyenletesen hozzunk valamit.

Ha boszniában nyernénk, akkor itthon lepnének meg bosnyákok, volt rá példa a Litvánok ellen kinnt simán nyertünk Fehér Miki góljaival, de itthon csak 1-1-re futotta. Ha itthon nyerünk, akkor kinnt kúrjuk el, mint a lettek ellen.

Nem tudunk olyan megbízható átlagot hozni, hogy az esélyt adjon valamire, hiába néhány bravúr, ha egyébként még a minimumot sem tudjuk hozni itt lehetne sorolni jó néhány példát: liechtensteini 0-0, Grúzia, vagy a híres izlandi vereségek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, igaz. Emlékszem: Litvánia - Magyarország októberben 0-6, aztán Magyarország - Litvánia márciusban 1-1.

 

Donát

Ha még arra is emlékszel, miért ne emlékeznél, előtte az olaszok elleni 2-2-es bravúr szeptemberben. Azon az őszön jó passzban volt a csapat, aztán az olasz bravúrt az Üllői úton elszúrták a litvánok ellen, utána meg már nem sok babér termett nekünk, se a románoknál, se Grúziában, se a Tardiniben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.