Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Igen, lepergett... de szerencsére nem lett baj.

 

 

Megegyezésese meccs? Nem te mondtad régebben, hogy a megegyezéses meccsek mindig sok gólos döntetlenek, nem 0-0-ák? :clap:

 

 

Donát

Kivétel erősíti a szabályt. :clap:

 

Akár megegyezéses volt akár nem szar meccs volt, mindkét csapat kieshetne nyugodtan nem sírnék értük. Arsenal a moszkva ellen is produkált egy kabaréba illő 0-0-t, ez nem kabaréba, hanem siralomházba illett.

 

Hát a BL most szünetel februárig.

Mérleget megvonva elég felejthető ősz volt. Pedig a vb utáni BL mindig jó szokott lenni. 98-ban MU parádé, 2002-ben Juve. Most senki nem erőltette meg magát.

 

Az, hogy a Milan ezzel a teljesítménnyel 10 ponttal csoportelső eléggé lerontja a színvonalat, tekintve, hogy a nála sokkal jobban focizó Bréma 10 ponttal csak a 3 helyre volt csak képes.

 

Azt ezért sajnálom, hogy az Olympiakosz nem érte el legalább az uefa kupa helyezést, mert ez szt jelenti többé nem láthajuk Rivaldot. Ugyanis szezon végén visszavonul, görög bajnokikat, mert nem igazán közvetítenek. Ő nagy kedvencem.

Ronaldinho, mitha tőle tunult volna focizni. Ez a szabadrúgás, mit a Brémának rúgott, arra hajaz, amikor Rivaldo egyet magasan becsavart a Milannak Milanóban, majd legközelebb szinte ugyanonnan laposan a sorfal alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most csak én maradtam le róla, vagy tényleg nem adták a mostani műkorit (GP) épkézláb csatornán? :)

Gratula Sebestyén Julinak a 6.helyért, és nem mellékesen kedvenc jégtáncosaimnak az 1. helyért :D De megnéztem volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem adták, legalább is nem láttam beírva :) Különben meg foci legalább 3 csatornán megy, jó lenne, ha egyen menne más is :)

Női? Azért, mert szép látványra? Érdekes, hogy közben meg pasik is művelik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen tradíció volt a műkorcsolyát nézni év elején.

Rózsa Gyuri és Gyulai rengeteget készültek, mikor még fekete fehér tv volt, hogy milyen színeket találjanak ki a ruhákra. Rengeteg színt ők találtak ki, ami nem létezett a nyelvben.

Annak is nagy hagyománya volt, hogy mindenki a szovjet ellen drukkolt, tökmindegy ki nyer csak ne az.

Mint a Hokiban, néha a csehek nyertek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok: Ezt nem értem. Ha fekete fehér volt a TV, nem mindegy volt, hogy milyen szinű ruha? :) Úgy is csak fekete fehérnek látszott... vagy hogy?

 

Donát

Épp azért találták ki a Rózsa gyuriék a színeket.

Ha látod milyen színű nem kell mondani.

Mivel FF volt ezét kell, mondani, hogy a szoknyája lila, az inge barackszínű, meg stb.

Színes tv-ben nincs értelme színeket mondani csak FF-ben vagy rádióban. Érted?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, ezt értem. Csak azt nem értem, hogy miért találtak ki ehhez új szineket? :) A régiekkel nem lehetett leírni? Meg aztán... úgy se lehetett ellenőrizni ( a fekete fehérség miatt), hogy milyen szinű pólót visel az illető :)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régiekkel nem lehetett leírni? Meg aztán... úgy se lehetett ellenőrizni ( a fekete fehérség miatt), hogy milyen szinű pólót visel az illető :lol:

 

 

Donát

Éppenséggel le lehetett volna, de az hosszútávon monoton.

Szimplán nem azt mondták, hogy sárga, hanem citromszínű.

De biztos kavarták úgy a szavakat, hogy olyan szó előtte nem létezett, és lehet, hogy a szín sem volt olyan.

Egyszer egy ilyen nosztalgázó műsorban mesélték, hogy új színeket találtak ki. Pont szegény Gyulai mondta a halála előtt.

 

Rózsa Gyuri is elmesélte mikor először ment kommentálni. Nyaggatta Gyulait, hogy magyarázza el neki melyik milyen ugrás, mindig halogatta, hogy majd ráérünk.

Egyszer már menni kell a kommentátor fülkébe. Rózsa Gyuri mondja, hogy el sem mondta neki a ugrásokat.

Gyulai azt mondta, nem baj. Tudsz németül. Mondja igen. Akkor kérd az egyik füledre az osztrák kommentátort, és kész.

Rákérte az mindent elmondott helyette, mert kiderült, hogy akkor vonult vissza sokszoros világbajnok műkoris. Az persze, hogy vágja az ugrásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lazio drukkerek segítsetek.Nagyon megköszönném ha valaki segítene megszerezni a Lazio indulóját mp3 vagy akár más formátumban. :)

Beírod a Google-ba, hogy Lazio Inno és kidob egy csomót.

Bemásolom az elsőt amit nekem kidobott. http://www.lazioebasta.it/download.html

 

Inno egyébként indulót jelent. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.