Yoda József
Arany támogató
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
Yoda József összes hozzászólása
-
Sport
Majd eljön annak is az ideje vagy nem amúgy igen, nagy dolog az is de szerintem nem mondtam azt, hogy nem, csak azt, hogy a körülmények árnyalják a képet, és hogy a szerencse is kellett hozzá sokszor.
-
Box Office
Nagyon necces lesz... Lehet amúgy a Július 2-i Pókember film lesz a megmentő, onnantól biztosan még kisebb mértékben fog növekedni az Endgame
-
Sport
Ja persze... elengedni minden mást (La Liga, Kupa), és rámenni a BL-re, amiben jó pár vitatható bírói ítéletekkel tarkított mérkőzés vezetett a győzelemhez. Nem mondom, hogy nem szép teljesítmény önmagában 3 BL-t megnyerni, de azért a körülmények árnyalják azt a bizonyos képet ha "malacoktól" eltekintünk, akkor is. Egy Real Madridnak illene megpróbálnia mindhárom fronton helytállni. Na ez még sosem sikerült A Barcának már 2-szer is, idén lehet meglesz a 3. is
-
A fórum közössége
Látom kár volt bármilyen értékelést is nyomnom a válaszra nem az volt a számdékom hogy idäig fajuljon. @Mestal te azt mondtad, hogy a Skywalker kora jó cím is lehet, amit azzal indokoltál meg, hogy: "Már nincs olyan hogy jedi meg sith, és a gyerek az istállóban sem ezeket mondta hanem azt hogy "Skywalker"" Erre érkezett válaszul, hogy nem, nem ezt mondja, hanem: Luke Skywalker, Jedi Mester! Plusz némi extra információ mellékelve. Mi is a problémád akkor? Nem kaptál érdemi reagálást a hozzászólásod érdemi részére? De igen!
-
A fórum közössége
Akkor olvasd el Kargarosz kommentjét mégegyszer, ugyanis érkezett válasz a felvetésedre. A lényeg az volt, hogy azt mondja a kissrác, hogy "Luke Skywalker, Jedi Mester!" A gyerekek nevei persze feleslegesen vannak ott, de attól még nem értem minek kellett idecitálnod Conchitát és társait Ahelyett hogy a hozzászólás érdemi részére reagáltál volna, tehát arra, hogy a kisgyerek nem csupán Skywalkert emleget
-
Filmek
Vannak, akik utóbbit előbbi koppintásának tartják
- Sport
-
Sport
Azért na! A szezon összességében nagyon hasznos tagja volt a csapatnak nem olyan rég tért vissza sérülésből
-
Sport
A Real Madrid malacait is az volt 3 éven keresztül nézni na jó, a 17-est azt megadom nekik, az szép volt
-
Sport
A helyzeteket be kell lőni tudod, gólra játsszák nem a Barca tehet róla, hogy az ellenfél nem lőtte be helyzeteit, max Ter Stegen persze ettől függetlenül nem volt 3 gólnyi különbség a 2 csapat között.
-
Sport
Na, így kell szabadrúgást lőni
- Sport
-
Sport
Olyanokra nem ad ez sárgát (mindkét oldalra), hogy csak nézek...
-
Sport
Azért a Liverpoolt se kell félteni, ha alattomosságról van szó meg a bírót sem, aki amúgy teljesen asszisztál hozzá, meg se próbálja megfogni a meccset.
-
Sport
Hozzá lehet, de miután kiment a labda, így nem lépünk oda senkinek, ahogy Milner tette. Egyértelmű volt, hogy mit akart, és az is, hogy minek álcázta az én szememben ez inkább volt "féreg" cselekedet. Amúgy jó a meccs, szerintem a semleges szurkolók is élvezik. Érik a 6.
-
Sport
Suarez mindig is ilyen volt, Messivel kapcsolatban meg nem tudom mit néztél, de Milneres eset után én is "hisztiztem" volna, hogy az miért nem lap. Ott elég egyértelmű volt Milner szándéka
-
Game of Thrones
- Game of Thrones
- Game of Thrones
- Game of Thrones
Jöhetnek a kövek, de a GoT az 5. évad óta szerintem totális lejtmenetben van (néha-néha kiugró teljesítményekkel), ami a legutóbbi részben csúcsosodott ki igazán. Idén amikor újranéztem, erősen érződött, hogy magához képest visszaesett a minőség. Amit Martin nélkül rakott le a két csávó az asztalra elég vérszegény ahhoz képest, amit Martinnal együtt, és ez számomra inkább aggódásra ad okot.- Palpatine szerepe az ep9-ben
Redditen StarWarsLeaks- Box Office
Az IW is többel nyitott, mint a TFA (jó igaz, az csak 10 millióval, nem 100-zal...), de az össz domestic bevétel mégis elmaradt több mint 250 millióval... Ha az EG-nek hasonló lesz a lecsengése, akkor 930 és 940 között fog megállni valahol... Necces lesz, de én optimista vagyok- Box Office
Elnézve az Endgame esését vasárnapról hétfőre, talán a TFA domestic rekordja megmaradhat- Game of Thrones
- EPIX spoileres topik
A magyar cím híre külföldre is eljutott https://www.fanthatracks.com/news/film-music-tv/the-hungarian-title-of-episode-ix-isnt-the-rise-of-skywalker/ - Game of Thrones