Ody Mandrell összes hozzászólása
-
A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Na ezt tök jó volt olvasni. Látom Te is szereted az egész SW-t, nem csak egy részét. A TCW-ben szerepeltek pár rész erejéig.- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
@RockySkywalker várod ezt a filmet?- Egyéb fontos
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, a lányoknak sok locsolót!- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Eleinte én se vártam túlzottan, de nem is tettek ezért. Viszont ahogy most beleástam magam ismét az SW-be, plusz a második előzetes és az azóta napvilágot látott dolgok fényében már nagyon várom! Eleve az, hogy SW film lesz a moziban!! Hogy lehet ezt kihagyni? Már most látszik, mennyire atom jó lesz a látványvilág, és biztos le fogjuk tenni a hajunkat tőle. A Mando sorozat is k*rva jó volt, ez a film se lesz gyengébb. Már hogyne tenne hozzá? Épp azért sírtunk, hogy nincs elég tartalom az ÚK korszakából. Szóval nem az, hogy nem tesz hozzá semmit, hanem inkább úgy kell, mint egy falat kenyér! Főleg ha érintik az ST néhány sarkalatos kérdését is. mint a Nekromancer projektet, vagy az Első Rendet ugyebár.... Mert simán lehet ennek az egész korszaknak a hozadéka, hogy az ÚK a birodalmi maradványok és Thrawn felett aratott győzelem után még inkább elhiszi, hogy nincs már fenyegetés közel s távol. Ez tökéletesen megágyazna az ST-nek, és ahhoz ilyen filmek és jó sztorik kellenek, hogy a lyukak ki legyenek töltve és a világ fel legyen építve. A Mandi, Boba Fett, Ahsoka, Skeleton Crew mind ezt a célt szolgálják. Én is nagyon kíváncsi vagyok rá és meg is fogjuk tudni. Ki kell várni. Szerintem ez a szál már a Starfighterben el fog kezdődni. Nem is nagyon tudom hova tenni ezt az ellenszenvet, főleg a korábbi remek élmények tükrében. De persze nem kell mindenért lelkesedni, majd megtesszük mi. Remélem jó sokára adják ott, minimum fél év vagy több.- A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Üdv köztünk @RockySkywalker ! Mind abban bízunk, hogy jó lesz a sorozat. Remélem a kibeszélőkben is itt készül.- A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Igen, ez nagyon jó jel. Holnap már kritikákat is olvashatunk.- A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Kemény, hogy máris bejelentették a második évadot, holott még az első se jelent meg.- A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Ennyire kemény befutást a f*szerdőbe ritkán látni. Mentségedre szóljon, nem tehettél róla.- High Republic
- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Egy esetben elfogadom. Ha kilövik és meghal.- Napló topic
Sihederként szerintem teljesen vállalható. Ami lenyűgöző, hogy mennyi munkát beletettél. Minden rezdülés nyomon van követve. Ahhoz képest ami akkor volt, ma csend és hullaszag van egy SW mozi bemutatója előtt szűk két hónappal.- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Remélem nem. Az én ízlésemhez mérve túl ismert arcok egy ilyen nyíltabb feltűnéshez. Már a mandiban is zavart a hülye kalapjával.- Vélemények és javaslatok
Szerver probléma lehet akkor a háttérben.- Vélemények és javaslatok
Reméltem is, hogy nálam lesz gond. Az a kisebbik rossz.- Vélemények és javaslatok
Nektek is ki szokta dobni mostanában az oldalt nem megbízhatóként a böngésző?- High Republic
- Csillagászat, kozmológia, űrkutatás
Több, mint fél évszázad után újra emberes Hold küldetés startolt el!- A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Hivatalosan meg lett erősítve, hogy egy évvel leszünk a TCW eseményei után.- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Továbbra is marha jól néznek ki a rosszfiúk. Főleg ezek a droidok! Szerintem ez a film hatalmasat fog aratni a rajongók körében!- High Republic
- 1x01 - Kassa
Azért mennyire tragikus, hogy Syril első beszélgetése rányomja bélyegét a további sorsára. Pedig ha hallgatna Hyne-ra, az élete teljesen más irányt venne. Egy rossz döntés az egész életünket tönkre teheti.- Csillagászat, kozmológia, űrkutatás
Ha minden jól megy, éjfél tájban indul az Artemis II- Claudia Gray: Into the Light
- Napló topic
@Donát visszaolvastad már ezt a topikot? Zseniális műkincs! - The Mandalorian and Grogu spoileres topik