Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valahogy ezek a klasszikus számok az ilyen háborús filmekbe mindig is jól passzoltak/nak. Hiába pocskondiázták azt hiszem a Bőrnyakúakban vagy talán a Generation Kill-ben. :)

Nyugodtan mehetnek a sci-fi filmekbe a Paint in Blacktől kezdve akár a lentebb linkelt CCR-től a Fortunate Son-hoz hasonlatos számok. Jó kis feelinget tunak teremteni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelen kor We are the World-ja, a tollerancia csúcsképződménye.....csakis erős idegzetűeknek.

 

szerk:Ez nem ide való. Ha még egyszer ilyesmit raksz fel a fórumra, búcsút mondhatsz a moderátori opciódnak. Nem igaz, hogy nem érted meg amiről már rengeteget írtam korábban is. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelen kor We are the World-ja, a tollerancia csúcsképződménye.....csakis erős idegzetűeknek.

 

szerk:Ez nem ide való. Ha még egyszer ilyesmit raksz fel a fórumra, búcsút mondhatsz a moderátori opciódnak. Nem igaz, hogy nem érted meg amiről már rengeteget írtam korábban is. :(

Ebben pedig semmi politika sincs, csupán felháborító az egészséges emberek számára. De ez is ugyanúgy zene mint a Death Metal. Noh mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben pedig semmi politika sincs, csupán felháborító az egészséges emberek számára. De ez is ugyanúgy zene mint a Death Metal. Noh mindegy.

Az alpári stílusa botrányos. Anélkül még egyet is lehetne vele érteni (a gyűlölködők tényleg nem kívánatosak), de így... Azt meg kétlem, hogy Hollósy Frigyes beteg lenne, de érthetetlen hogy adhatta magát ilyen alpári kliphez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alpári stílusa botrányos. Anélkül még egyet is lehetne vele érteni (a gyűlölködők tényleg nem kívánatosak), de így... Azt meg kétlem, hogy Hollósy Frigyes beteg lenne, de érthetetlen hogy adhatta magát ilyen alpári kliphez.

Odykám, sokaknak a death metal keresztényellenes mivolta a botrányos, meg a Dopeman hírhedt száma a " Megyünk lopni, megyünk lopni, a Pityinger meg a Váradi". Mindenbe bele lehet kötni amúgy, máskülönben meg csak szépprózát hallgathatnánk. A klip meg szerintem önmagáért beszél. Aki nem úgy gondolkodik mint ők azok nemkívánatosak és hót ciki a férfi-nő kapcsolat. Erről az oldalról pedig ilyenről szó sincs. Ebben a stílusban meg főleg nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odykám, sokaknak a death metal keresztényellenes mivolta a botrányos

Az a black metal oldikám. Megint tévúton jársz. Amúgy itt nem kell ez a propaganda szöveg, szerintem senki se vevő rá. Mindenki úgy számol el a hajlamival ahogy akar. De nehogy már most ezeket analizáljuk itt. Úgy meg vagy keseredve mint egy hetven éves, gulágot megjárt veterán. Kicsit legyél már vidámabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a black metal oldikám. Megint tévúton jársz. Amúgy itt nem kell ez a propaganda szöveg, szerintem senki se vevő rá. Mindenki úgy számol el a hajlamival ahogy akar. De nehogy már most ezeket analizáljuk itt. Úgy meg vagy keseredve mint egy hetven éves, gulágot megjárt veterán. Kicsit legyél már vidámabb.

Eh, akkor black metal :( De most szerintem nem ezen múlt az egész.

 

Ez a megkeseredés szöveg meg mi? :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut fejembe, lipi, mi a helyzet a válogatással? Nem most volt a hónap elején?

 

Szia Oldi! De igen másodikán volt. Bocsi, hogy nem írtam, de nagyon pörgünk azóta. Rengetegen voltak a Camponánál, bent nagyon rendesek, és korrektek voltak. Szerintünk nagyon tetszett a zsűrinek a produkciónk. Abból gondoljuk ezt, hogy maga a válogató nagyon pörgött. Egymásnak adtuk a kilincset, nagyon szórták a népet, viszont amikor mi lementünk megkérdeztük, hogy küldjük e a következőt, erre azt mondták, hogy isten ments míg meg nem nézik végig a videónkat amit magunkkal vittünk. Ez egy kb 6, 6 és fél perces videó volt, és valóban míg meg nem nézték addig nem is hívták a következő emberkét. Maga a meghallgatás csak annyiból ált, hogy vinni kellett egy zenei alapot amin nincs ének, és ott kellett ráénekelnie az énekesünknek. Aztán felfedeztem az RTL bulvár oldalán egy kis összeállítást amit azóta se értünk, az a címe, hogy döbbenet a CSISZ castingon. Ide belinkelem, aztán hátha ti okosabbak vagytok és értitek, hogy miért ez a videó címe. A második előadó a mi énekesünk, és a Bye Bye Baby című számunk megy.

Tehát Döbbenet a CSISZ castingon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi, ne is törődj ezekkel a retekklubos......igyekszem a megfelelő szót keresni, de csillagozással nem fog menni.

Örülök, hogy felkeltetétek azért az érdeklődésüket és remélem bekerültök a műsorba. Azért arra ügyeljetek, hogy bohócjancsikat ne csináljanak belőletek. T'od bulvársajtó az ő egzisztenciájuk.

Azt a videót nem tudod ide felrakni? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek, megpróbáljuk pozitívan nézni a dolgokat.

Melyik videóra gondolsz Oldi? Amit nekik csináltunk? Azt egy koncertfelvételből vágtam össze amit júni19.-én vettük fel a Nyíregyházi RockInn klubban. Próbáltam úgy megcsinálni, hogy inkább a közönség legyen benne, pl. mikor kezdünk a csajok sikongatnak, aztán van olyan amikor ugrálnak van olyan ahol pogóznak. Szóval ez inkább ilyen "marketing" fogás volt semmint zenei videó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek, megpróbáljuk pozitívan nézni a dolgokat.

Melyik videóra gondolsz Oldi? Amit nekik csináltunk? Azt egy koncertfelvételből vágtam össze amit júni19.-én vettük fel a Nyíregyházi RockInn klubban. Próbáltam úgy megcsinálni, hogy inkább a közönség legyen benne, pl. mikor kezdünk a csajok sikongatnak, aztán van olyan amikor ugrálnak van olyan ahol pogóznak. Szóval ez inkább ilyen "marketing" fogás volt semmint zenei videó :P

Khm....."marketing" fogásból merő véletlenségből félmeztelen csajokat nem kaptatok le? :D:)

Youtubeon véletlenül nincs fent? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.