Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ettől tuti döglik a sok technos :D :

 

foo fighters f. jack black-back in black(ac/dc cover)

 

http://uk.youtube.com/watch?v=voLlASiqLOE&...feature=related

 

Nem egy Brian Johnson, de ugye a rock műfajában nem is a tiszta hangra bukunk. :D

Jack Black pedig igazi performance figura. :D

 

:D :D :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez :D

Habár, Szívem, ha tudnád, micsoda remek techno számokra nyomtuk a 90-es években a bulikat, elájulnál :D Kicsit elfuserált család vagyunk, mert öcsém felváltva hallgatott techno zenét, meg Metallicát és Tankcsapdát :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ismerek remek technos számokat. :D A tuc-tuc nem zene :D

Igaz, sokaknak meg a brutál riffek és négy-negyedek verik ki a biztosítékot. :D

sniff sniff.................Egy vérből valók vagyunk. A tuc-tuc-ban ütem van, de a dallam és a ritmus hiányzik..

Bár a 70-80 évek retro zenéjére szeretem nyomni a táncot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen ezért szeretjük a rockot. :D

 

Hugi, igazam van vagy igazam van? :D :D :D

 

 

Naná! Az acdc nem jön össze...enyhén drága.............és nincs jegy. Marad az abcd zenekar, mint pótlás.

:D Titkos vágyam, hogy a fórum rockosabb arcaival elkéne menni koncertre és zúzni az sw nevében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná! Az acdc nem jön össze...enyhén drága.............és nincs jegy. Marad az abcd zenekar, mint pótlás.

:D Titkos vágyam, hogy a fórum rockosabb arcaival elkéne menni koncertre és zúzni az sw nevében. :D

Én minimum ilyen koncira mennék el veled.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi baj az újjakkal? Valamikor a Rollingstones is újnak számított................Ez olyan, mint hogy az igazi punk a ramones volt. Én azóta szeretem a rancidot is. ÁÁÁÁÁÁ sok féle zenét kell hallgatni.

Én maradok az öreges, dallamosabb rocknál. :D Sokaknak ugye az is csak összevisszaság, de nekem az az igazi rock :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszakadt a fejem. :D

 

Inkáb a folkmetált és a powert szeretem, de jöhet a death is

Most tudtam meg, hogy van egy olyan metál énekes, akit Vadernek hivnak, hasonló a hangja is................nekem az a zene nem jön be. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Death Metallal több bajom van.Mindegyik zenekar ugyanazt játsza, és ugyanúgy hörögnek, dallamjuk meg nincs.Persze lehet, hogy én vagyok botfülű.Az előadók szokták nyilatkozni, hogy azt adaják elő ami bennük van amit éreznek.Ha valakinek ez van a lekében, nézesse meg magát pszichiáterrel.Mármint a zenekar tagjai.

 

 

Persze én is imádom a metált, és a rockot.Mást nem is.De a dallamos metált.A nyolcvanas évekbeli nagy metálbandákat kedvele(Pl: Metallica,Manowar,Helloween,Judas Priset stb..).Stílusban pedig a Heavy - és Trash Metal a kedvencem.

A magyar rockot is nagyon kedvelem(P.Mobil, Tankcs,Lord)

Szerény véleményem szerint a legszebb számokat is rockzenekarok játszák.Ez például szerintem a világ legszebb száma.Amikor meghallom borsódzik a hátam, és nagyon elérzékenyülök:

 

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.