Ugrás a kommentre

Idézetek az EU-ból


zilllosarkany

Ajánlott hozzászólás

No akkor mi legyen ezzel a topikkal? Elvileg kedvenc idézetes nincs még, de szigorúan véve ez máshova is beférne. Nekem mindegy, döntsétek el.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ilyenre gondoltam.

 

Látta, hogy egész csillagrendszerek lángolnak, és látta a fél Galaxisra kiterjedő kormányzat bukását. Paul S. Kemp: Árulás: Darth Malgus emlékei

 

A Szemelvények a külföldi EU-ban egyes részleteket lefordítunk magyarra. Itt pedig azt szerettem volna, ha kedvenc könyveitekből egy-egy idézetet, sort kiválasztotok, és leírjátok ide. De mindegy, nem muszáj meg tartani :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ilyenre gondoltam.

 

Látta, hogy egész csillagrendszerek lángolnak, és látta a fél Galaxisra kiterjedő kormányzat bukását. Paul S. Kemp: Árulás: Darth Malgus emlékei

 

A Szemelvények a külföldi EU-ban egyes részleteket lefordítunk magyarra. Itt pedig azt szerettem volna, ha kedvenc könyveitekből egy-egy idézetet, sort kiválasztotok, és leírjátok ide. De mindegy, nem muszáj meg tartani :D

Nekem okés, végül is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

"A Erő különféle módokon nyilvánulhat meg, Minden egyénnek vannak erősségei és gyenge pontjai. Akadnak területek, amelyeken felülmúl másokat, de olyanok is, amelyeken alulmarad másokkal szemben. Egyesek nyers, elemi hatalmakat birtokolnak. Képesek gyilkos villámokat szórni az ujjaikkal, vagy hegyeket megmozgatni a puszta gondolataikkal. Mások az Erő rejtettebb, finomabb ágaira fogékonyak"

Részlet A Kettő Szabálya című könyvből, Darth Bane, Darth Zannah-nak. Most olvasom újra A Kettő Szabályát és e sorok után először a Tomboló Erő, kicsivel később a Luke-kal kapcsolatos pletyka jutott eszembe, hogy milyen nagy erőre tesz szert az új filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.