Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Má csak 13 nap, már csak 13 :D - 13 rettenetesen hosszú nap! :D

Márti, kitartás, kibírjuk :D Egyébként meg gondolj bele, utána milyen lesz: eltűnik a várakozás, pedig milyen jó így várni egy filmre :D Szóval megéri kivárni is :D

 

A sok uncsi Avatar hsz után (jaj, ezek után miket fogok kapni :P ) egy kis fejtörő. Szerintetek ki van a képen? :P

Tudjuk már egy ideje :D

 

Ortis, dög vagy :D Vinyókat nem bántani, az enyém épp most szórakozik, újat kell vennem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem is, Cameron filmjei amúgy sem a kiszámíthatatlanság mintapéldányai. Qutarch tuti meghal (hiszen ő a kilőhető terrorista), az igazgató is esélyes (mivel tiszta Burke), Rodriguez kisasszony is tuti hullajelölt (elvégre Vasquez sem élte túl), és szerintem Weaver karaktere sem fogja megélni a rész végét (mert Bishop sem úszta meg egyben).

 

Quaritch! Kérem helyesen írni!

Amúgy igen, én első körben ezuredes úrra, meg Burke-hasonmásra gondoltam. egy nyilatkozat miatt egyben szinte biztos vagyok, vagyis 3 hullajelölt. Weaver-nem tudom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem is, Cameron filmjei amúgy sem a kiszámíthatatlanság mintapéldányai. Qutarch tuti meghal (hiszen ő a kilőhető terrorista), az igazgató is esélyes (mivel tiszta Burke), Rodriguez kisasszony is tuti hullajelölt (elvégre Vasquez sem élte túl), és szerintem Weaver karaktere sem fogja megélni a rész végét (mert Bishop sem úszta meg egyben).
És ne hagyjuk akkor már ki azt se, hogy valszeg Jake emberi teste meghal és ő na'viként fog tovább élni, boldogan Neytrivel. :D

 

Amúgy za most komoly, hogy az a riportercsávó is benne lesz? :D Nekem marhára bejön amint gyepálja a lépegetővel a thanatoros na'vit :D

 

 

ez kész, meghaltam. :P:D Ez a Kenzesz szálló ige lesz érzem. :D
Nekem magyarul jobban bejön ez a rész. :D

Ez nem az otthon, édes otthon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ne hagyjuk akkor már ki azt se, hogy valszeg Jake emberi teste meghal és ő na'viként fog tovább élni, boldogan Neytrivel. :D

 

Amúgy za most komoly, hogy az a riportercsávó is benne lesz? :D Nekem marhára bejön amint gyepálja a lépegetővel a thanatoros na'vit :D

 

Előbbire van esély, utóbbi meg nem, az Quaritchos jelenet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az itthoni IMAX vászon tényleg brutális nagy?

3 elefánt egymásra állítva a magassága azt olvasom.

Szélességre meg mint egy kék bálna.

 

 

Pandora világát ekkora ablakon keresztül látni 3D-ben...wáááá mikor lesz már december 20 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ébredj Oldie! Kenzesz is Tekszaszban van nem? Itt az utód!
Na jó, de mi van azzal a híres pörgő-forgó rúgással? :P:)

 

 

Egyébként az itthoni IMAX vászon tényleg brutális nagy?

3 elefánt egymásra állítva a magassága azt olvasom.

Szélességre meg mint egy kék bálna.

 

 

Pandora világát ekkora ablakon keresztül látni 3D-ben...wáááá mikor lesz már december 20 :hehe:

Nekem nem tűnt olyan nagynak mint amire számítottam anno. Kicsivel talán nagyobb mint pl a westend nagytermeinek a vásznai.

Menj fel a youtubera és nézz meg pár IMAX Dóm mozit. Agyad eldobod megláttod :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az itthoni IMAX vászon tényleg brutális nagy?

3 elefánt egymásra állítva a magassága azt olvasom.

Szélességre meg mint egy kék bálna.

 

 

Pandora világát ekkora ablakon keresztül látni 3D-ben...wáááá mikor lesz már december 20 :hehe:

Megszámolhatjuk a fűszálakat.

Más topicon valaki hisztizett, miért nincs szőrös lény a Pandorán, mások szerint nem néznek ki jól a Navik. Nekem valahogy ilyesfajta kötözködés eszembe sem jutna....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszámolhatjuk a fűszálakat.

Más topicon valaki hisztizett, miért nincs szőrös lény a Pandorán, mások szerint nem néznek ki jól a Navik. Nekem valahogy ilyesfajta kötözködés eszembe sem jutna....

Ezt én is olvastam :hehe: Ekkora gyíkarcot mint amekkora annak a suta emberszabásónak lehet :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszámolhatjuk a fűszálakat.

Más topicon valaki hisztizett, miért nincs szőrös lény a Pandorán, mások szerint nem néznek ki jól a Navik. Nekem valahogy ilyesfajta kötözködés eszembe sem jutna....

A Naviktól engem is kiver a víz, de ezen nem akadok fenn. :hehe:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, agymenésem van... De ilyenkor jutnak fejembe a legjobb gondolatok! :)

 

Rájöttem miért frusztrált! Mivel testvérbátyja kitúrta a Réndzserektől, sajnos neki már ebben a galaxisban nem maradt méltó hely.

Azonban szomorúan konstatálja, hogy az újonnan meghódítandó terület egyáltalán nem hasonlít szülőföldjére, Ahogyan azt egy fennmaradt levelében is említi:

 

(TENGERÉSZGYALOGSÁG ** NX-116413978** TITKOS ZÁROLT MAGÁNLEVELEZÉS RÉSZLETÉNEK MEGNYITÁSA ENGEDÉLYKÓD: 225744 ALPHA-ALPHA-RED)

 

Mit nekem te zordon Pandorának

Őserdőkkel vadregényes tája!

Csodállak ámde nem szeretlek,

S egységem hegyvölgyedet blazírtan járja.

 

Lenn Tekszasz tengersík vidékin

Ott vagyok honn, ott az én világom;

Börtönéből szabadúlt sas lelkem,

Ha Kenzesz végtelenjét látom.

 

(***IDÉZET VÉGE*** TOVÁBBI ENGEDÉLYHEZ MAGASABB ENGEDÉLYKÓD SZÜKSÉGES)

 

:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.