Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Skylinetól meg tényleg kezd elmenni a kedvem. Még pár ilyen béna szereplőbeállítás és magam fogom a Deko csatornára száműztetni.

 

Nálam is az a baj, mikor megnézem ezeket a kis részleteket. Ez a két manusz nem filmrendezőnek való!

Ordít a jelenetekről az amatőrizmus. Az ismeretlen színészeket se tudták kellőképp motiválni, mintha valami baráti társulat elkészítette volna a maga Cloverfield/Függetlenség napja poénfilmjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is az a baj, mikor megnézem ezeket a kis részleteket. Ez a két manusz nem filmrendezőnek való!

Ordít a jelenetekről az amatőrizmus. Az ismeretlen színészeket se tudták kellőképp motiválni, mintha valami baráti társulat elkészítette volna a maga Cloverfield/Függetlenség napja poénfilmjét.

Pontosan úgy ahogy mondod :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas hiba volt kihagyni őket! :D A Valami Amerika után a legjobb magyar vígjáték. :lol:
Én egyáltalán nem tartom hibának hogy kihagytam őket. Részleteket már láttam belőlük és azok alapján lazán el tudtam dönteni hogy nem érdekelnek.

A Valami Amerikából az elsőt láttam de az se jött be igazán így a folytatást se tartottam megnézendőnek.

Amúgy nálam mindig is a "Tizedes meg a többiek" lesz a legjobb magyar vígjáték. Utána következik a négy régi Ötvös Csöpi és ezekkel ki is fújt az érdeklődésem a magyar vígjátékok felé. Szerintem ez semmit se fog már változni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan úgy ahogy mondod :lol:

Oldie!

Egy idegen inváziós filmet várjál nagyon a következő fél évben. A Battle: Los Angeles alkotást.

Főszerepben a Sötét Lovagos Kétarc Dent és Avataros Trudy Chacon.

Na ők legalább színészek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjuk már itt azt néhányan egy ideje. Épp Oldie hívta fel rá annak idején a figyelmünk. Talán ő várja közülünk a legjobban. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, jöhetne is már valami előzetes belőle. Bár a léc azért nálam mindig rezeg, főleg ha sci-fikről van szó. Még a jó színészek se érnek sokat ha pocsék a tálalás. :D

Jöhetne már egy teaser trailer, mivel márciusban lesz a premier..

Semmi teaser poster normális, csak 4 másodperc a filmből, amit pár hónapja megmutattak nekünk...Micsoda marketingje van... :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, jöhetne is már valami előzetes belőle.
Úgy tűnik nemsokára teljesül a vágyad mert állítólag 12-én az Unstoppable előtt tervezik a tízerjét debütáltatni. Azt ugyan nem lehet tudni mikor kerül fel normális minőségben a netre de gondolom nem sokkal később. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik nemsokára teljesül a vágyad mert állítólag 12-én az Unstoppable előtt tervezik a tízerjét debütáltatni. Azt ugyan nem lehet tudni mikor kerül fel normális minőségben a netre de gondolom nem sokkal később. :lol:

Már nagyon várjuk, gondolom te is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredet

Spoiler:

Ma épp megfejelt egy szervert a zombi, így meg tudtam nézni ezt a filmet.

Egész jó volt, de nem volt az az überf*sza film. Lehet kicsit agyalni rajta, de akkora hatást nem ért el, mint anno a Mátrix volt.

 

Próbáltam visszaolvasgatni miket írtatok és bocsi, ha már ezt kitárgyalátátok, de én a váróval kapcsolatban azt gondolom, hogy Cobbék ott építették fel a saját kis világukat (mondták is, hogy ott nincs alapból semmi, csak az amit az előző ott tartókodó ott hagyott) és maga Cobb bármikor le tud oda menni. Gondolok itt arra, hogy amikor a kiscsaj becsatlakozik a privát álmába, akkor a liften van egy legalsó gomb, ami megfelelhet a várónak, lévén a vonat után következett, és anno a vonat juttatta őket oda.

Na már most, amikor Mal megöli Fischert, akkor a váróba kerül és Cobb le tud oda menni.

 

Saito pedig elég messze is berendezkedhetett, meg ő jóval előbb került oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg remélem nem lesznek benne belassult sikoltozó szőke cicák, min a Strause fivérek remekművébe :lol:
Ha lennének ők lennének a földönkívüliek akiket Áron és Michi kinyúvaszt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie!

Egy idegen inváziós filmet várjál nagyon a következő fél évben. A Battle: Los Angeles alkotást.

Főszerepben a Sötét Lovagos Kétarc Dent és Avataros Trudy Chacon.

Na ők legalább színészek :lol:

 

 

Várom én is de én a hős amerikai hadseerg miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg mind kőkemény tengerészgyalogosok lesznek. Kafa :lol:

Akiket visszahívtak az afgán szabadságharcosok elleni offenzívájukról, hogy most aztán tényleg a saját otthonukért küzdjenek. :D ( Ezt nem hagyhattam ki Frenkie, sorry :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eric Roberts is ebben fog feltűnni, igaz? :lol:

Ő ebben a filmben pont nem lesz benne :D Néztem az imdbn, ez a csóka évente legalább egy tucat filmet bevállal :D

Asylum remekművektől kezdve a mindenbe, legutóbb a tv2n csíptem el valami Küklopszos filmben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétarccal kevertem, rájöttem.

Meg szerintem a film rendezője se lehet rossz, ha Nolan felírta a listára, mint potencionális Superman rendező :D Meg ő rendezi majd a Titáncok Harca 2-t is :D

 

10 perc múlva éfél :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne rossz ha majd az élieneket is mutogatnák, remélem klassz a dizájnjuk :lol:
Hát oda is kéne tenniük magukat. Egy idegenes filmnél fontos az idegenek kinézete. Ha azt nem tudják megoldani akkor akár el is gondolkozhatnának azon hogy egyáltalán bele kellett volna-e kezdeniük az egészbe. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát oda is kéne tenniük magukat. Egy idegenes filmnél fontos az idegenek kinézete. Ha azt nem tudják megoldani akkor akár el is gondolkozhatnának azon hogy egyáltalán bele kellett volna-e kezdeniük az egészbe. :lol:

Elég a trendi csápos és rovarszerű District 9 féle marslakókból. Vissza a gyökerekhez, nekem oldskúl jelmez kell :D :D

dumb-aliens.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.