Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Predatort még nem is említettétek. Arnoldnak a legjobb filmje sztem (persze a terminátor mellett.) Dillon az egyik kedvenc karakterem a filmből. :)

 

Dillon??? Ne mááááár! Nekem is ő a kedvencem :D

 

Mondjuk a Predator egy ideje nálam nem a komoly kategória, szétröhögöm magam rajta. Igazi agyatlan tesztoszteron-movie :D

De Dillon (Carl Weathers) miatt azért néha még megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy kis Predator:

 

Így nézett volna ki a lény (ez már a sokadik verziója volt, mivel elég körülményessen született szegény :) a 3. FX shop csinálta meg végül ) aztán kitalálták, hogy ez legyen egy trófea; végül persze egyik se lett.:D

 

TrophySide.JPG

 

Trophy.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha itt az új HP trailer, akkor ez most remek alkalom arra, hogy bevalljak valamit: még egyetlen Potter-filmet sem láttam. Valahogy irtózom tőlük. Állandóan a főszereplő gyerkőcöket láttam a plakátokon meg mindenfelé, erre még rátett a tömeghisztéria is, és valahogy a közelébe sem merészkedtem ezeknek a filmeknek... Aztán egyszer Wallatosnál belenéztem az egyikbe (talán a harmadik volt), és nem tűnt ANNYIRA gáznak, mint amira számítottam... De aztán ez sem volt elég, hogy megnézzem.

 

Gondolom itt a legtöbben ismerik a sorozatot... Nos, szerintetek érdemes pótolni a lemaradásomat, vagy nem nagy ostobaság távol maradni ezektől a filmektől? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha itt az új HP trailer, akkor ez most remek alkalom arra, hogy bevalljak valamit: még egyetlen Potter-filmet sem láttam. Valahogy irtózom tőlük. Állandóan a főszereplő gyerkőcöket láttam a plakátokon meg mindenfelé, erre még rátett a tömeghisztéria is, és valahogy a közelébe sem merészkedtem ezeknek a filmeknek... Aztán egyszer Wallatosnál belenéztem az egyikbe (talán a harmadik volt), és nem tűnt ANNYIRA gáznak, mint amira számítottam... De aztán ez sem volt elég, hogy megnézzem.

 

Gondolom itt a legtöbben ismerik a sorozatot... Nos, szerintetek érdemes pótolni a lemaradásomat, vagy nem nagy ostobaság távol maradni ezektől a filmektől?  :)

 

 

Az első 2 film szerintem nem túl nagy veszteség. Viszont a 3 igazán jó kis Dark Fantasy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Mint film a harmadik az, amire azt mondom, hogy tényleg nagyon rendben van és mindenkinek bátran merem ajánlani (föleg eredeti nyelven). Az első rész talán túlzottan is mese-szerü lenne neked, meg egyébként is érezhető, hogy 'pilot-epizód', a második rész néhol elgé horrorisztikus, néhol viszont elég gyenge (túl gyenge, a story az első másolata, a szinészek nem találják a helyüket stb.). A harmadikban is vannak 'gyerekes' dolgok, de összességében már sokkal érettebb is és néhol kellemesen horror-feelingü :) Söt szerintem egy nagyon jó fantasy film. Szerintem nézd meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ajánlom Rob Zombie The Devil's Rejects c. kis remekét. :) Az egyik legnyomasztóbb film és emelett baromi szórakoztató; csak jelenne már meg a vágatlan verzió.

 

Most sikerült beszereznem (persze a moziverziót :D), még nem néztem meg, de belenézésre az első pár perc brutális volt... Mint egy felturbózott Natural Born Killers :D

 

Captain Spaulding, uhhh...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ajánlom Rob Zombie The Devil's Rejects c. kis remekét. :) Az egyik legnyomasztóbb film és emelett baromi szórakoztató; csak jelenne már meg a vágatlan verzió.

 

Most sikerült beszereznem (persze a moziverziót :D), még nem néztem meg, de belenézésre az első pár perc brutális volt... Mint egy felturbózott Natural Born Killers :D

 

Captain Spaulding, uhhh...

 

Érdemes megnézni!!! Nagyon. Otis...fas*a!:D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Mondjuk az első kettőt maximum azért érné meg megnézni, hogy igazán értsed a 3-at :) Igaz ez nem SW vagy Gyűrűk Ura, itt azért nagyrészt elég epizodikus a felosztása a történetnek és a részek befejeztével általában a nagy dolgok le is zárulnak, de igy biztos lesz egy-két dolog, amit nehezen fogsz érteni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni!!! Nagyon. Otis...fas*a!:D:D:D

 

Meg fogom. Talán még a héten :)

 

Más: A Pirates Of The Caribbean tervezett folytatásairól mit gondoltok? Szerintem az első rész egy jó kis szórakoztató kalandfilm volt (igaz, komoly Monkey Island hatásokkal), amit főleg Johnny Depp Raoul Duke karakterének elferdített kalózverziója tett érdekessé. Most ugye készül még két film. Alapvetően én mindig vevő vagyok a jó trilógiákra, de csak akkor, ha jó sztori is van mögötte... Valahogy a POTC, amellett, hogy szórakoztató, nem tűnt olyan erős alapanyagnak, amit érdemes lenne trilógiába nyújtani... Persze lehet, hogy tévedek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: Mondjuk az első kettőt maximum azért érné meg megnézni, hogy igazán értsed a 3-at :) Igaz ez nem SW vagy Gyűrűk Ura, itt azért nagyrészt elég epizodikus a felosztása a történetnek és a részek befejeztével általában a nagy dolgok le is zárulnak, de igy biztos lesz egy-két dolog, amit nehezen fogsz érteni  :D

 

Azt hiszem ennyi nehézséget be tudok vállalni, hogy ne kelljen végigszenvedni a gyengus első két epizódot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni!!! Nagyon. Otis...fas*a!:D:D:D

 

Meg fogom. Talán még a héten :)

 

Más: A Pirates Of The Caribbean tervezett folytatásairól mit gondoltok? Szerintem az első rész egy jó kis szórakoztató kalandfilm volt (igaz, komoly Monkey Island hatásokkal), amit főleg Johnny Depp Raoul Duke karakterének elferdített kalózverziója tett érdekessé. Most ugye készül még két film. Alapvetően én mindig vevő vagyok a jó trilógiákra, de csak akkor, ha jó sztori is van mögötte... Valahogy a POTC, amellett, hogy szórakoztató, nem tűnt olyan erős alapanyagnak, amit érdemes lenne trilógiába nyújtani... Persze lehet, hogy tévedek.

 

 

A film nem tudom milyen lesz, de a modellek szuperek lesznek.:D

Ami bíztató, hogy az írók baromi kreatívak és ha továbbra is Monkey Island hangulata lesz akkor engem már megnyert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film nem tudom milyen lesz, de a modellek szuperek lesznek.:D

Ami bíztató, hogy az írók baromi kreatívak és ha továbbra is Monkey Island hangulata lesz akkor engem már megnyert.

 

Ja, állítólag eleve trilógiának szánták... Bár az ilyen kijelentéseket a Matrix folytatások óta kétkedve fogadom :)

 

--SPOILER:

Azt hallottam, hogy látni fogjuk a filmben Bocskor Billt, ami azért érdekes, mert az első rész szerint ő hosszú éveket töltött a tenger fenekén... Biztos szép látvány lesz, ha felszabadul onnan :D

--SPOILER END.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film nem tudom milyen lesz, de a modellek szuperek lesznek.:D

Ami bíztató, hogy az írók baromi kreatívak és ha továbbra is Monkey Island hangulata lesz akkor engem már megnyert.

 

Ja, állítólag eleve trilógiának szánták... Bár az ilyen kijelentéseket a Matrix folytatások óta kétkedve fogadom :)

 

--SPOILER:

Azt hallottam, hogy látni fogjuk a filmben Bocskor Billt, ami azért érdekes, mert az első rész szerint ő hosszú éveket töltött a tenger fenekén... Biztos szép látvány lesz, ha felszabadul onnan :D

--SPOILER END.

 

Amitől tartok, hogy úgy járunk mint az Indy filmekkel:lesz egy szuper első és harmadik rész meg egy közepes (de az átlagnál sokkal jobb) második.

 

'Bootstrap' Bill Turner 100% , hogy benne lesz mert a fantasztikus Stellan Skarsgård kelti életre!+ Joel Harlow nem a két szép szeméért kapott pénzt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Bocskor Bill elméletileg ugyanolyan halhatatlaná vállt, mint a többiek. Így a vízbe hajítás nem okozhatott neki különösebb gondot. Csak az a kérdés, mi a helyzet ezzel a megtört átokkal.

Spoiler vége

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom már a következő kalóz sztorit, mert én nagyon szeretem a meglévő filmet. Úgy tudom, hogy együtt forgatják a két részt.

Sparrow apját (mert ugye miért ne lenne neki) a Rolling Stones gitárosa bevállalta. Részben róla mintázta JD a figurát. De ez nem 100%, csak valahol olvastam. Bill Turner felbukkanása nekem új.

Remélem, jó történetet találtak ki :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.